Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnWarn] Henry Castle

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaN425 31/01/2010 - 16:05

MaN
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Henry Castle

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: BA - Podglądanie przedmiotów innych graczy

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Kolega z LSFD napisał na /ro cos takiego "/p pokaz" a ja jak wiecie jestem zainteresowany komendami i wpisałem /p pokaz, no ale nic ciekawego nie było. Spróbowałem 2 razy to wpisać, aż w końcu zobaczyłem na czacie /bo żeby nie wpisywać /p pokaz tylko /p podnies i dostałem za to 3 warny. Ten kolega z LSFD ma nick Niko Alcocholov, napisał te głupie /p pokaz i niestety wkurzony napisałem "Niko debilu! Przez ciebie mam 3 warny" Chcę przeprosić Nika za te słowa obrażające, ale gdybyście się zdenerwowali też byście tak zrobili. Proszę o zdjęcie 3 warnów. Oczekuję na odpowiedź.
  • Do góry
    • 0

#2 Stanley93 31/01/2010 - 16:08

Stanley
  • Gracz
Z tego co wiem od warnów nie dają unwarn, dostaje się go na dobre. :) Ja dostałem takie 3 i mi nie dali unwarn'ów, więc licze że z tym wnioskiem tak samo będzie.
  • Do góry
    • 0

#3 Staszekk0 31/01/2010 - 16:17

Staszekk
  • Świeżak
Po 1. To nie jest GodFather, tu za 3 warny nie ma banów, a Gm'owie nie dają unwarnów.
Po 2. Niko Alkoholov powinien dostac bana za takie coś. Nie grożę tu, ani nic w tym stylu. Tylko jeśli mamy byc sprawiedliwi, to albo ściągnijcie bana Mike'owi Vercetti, albo dajcie bana Niko Alkoholov. Coś za coś.

Mike Vercetti - http://iv.pl/images/...ow7mhcur4rm.jpg

Macie wszystko. :)
  • Do góry
    • 0

#4 MaN425 31/01/2010 - 16:27

MaN
  • Gracz
Ale chcę tylko, żeby admini wiedzieli, że specjalnie nie wpisywałem /p pokaz. Temat można zamknąć.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych