Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Joe Kowalsky

• Please log in to reply
4 replies to this topic

DrDree 0 31/01/2010 - 15:04

DrDree
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joe Kowalsky

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Przelewanie pieniedzy

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Gdy przechodziłem koło przystanku na przeciwko urzędu zaczepił mnie pewnien Pan (Eddie Snoop) który zapytał skąd mam taki "super" skin na pw, odparłem że wybrałem go na początku gdy zaczynałem, domyślając się że jest nowy powiedziałem mu że taki sam może kupić sobie w sklepie za ok. 200-300$ (gdyż nie znałem dokładnej kwoty) , On natomist powiedział że nie stać go bo jest nowy i ma tylko 188$ odparłem że sprzedam mu ten skin za 150$ jeśli chce, poczym nowy gracz przelał mi całość swoich pieniędzy zamiast 150(nie zdązylem mu nawet zaproponować sprzedaży przedmiotu) i nagle pojawił się Misiek który dał mi bana bez wyjaśnienia, nie zdążyłem zrobić screena gdyż odrazu mnie "wywaliło",natomiast rozmawiałem w tym czasie z dwiema osobami na PW które potwierdzą tą całą sytuację bo mówiłem im o tym że zaczepił mnie pewien Pan który chce kupić skina. Proszę o UnBan, z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej sprawy.
  • Back to top
    • 0

Kartus35 0 31/01/2010 - 15:08

Kartus35
  • Zbanowani
Heh troszkę śmieszna sytuacja ale cóż. Moim zdaniem administrator pomyślał że twój kolega specjalnie zrobił konto aby Ci przelać pieniądze z tamtego konta. Gdybyś miał screeny to by wyglądałoby to całkiem inaczej. Jeżeli jest jak jak mówisz to jestem za UNBANEM.

Pozdrawiam :)
  • Back to top
    • 0

Gość (Gniap) 31/01/2010 - 15:24

Gość (Gniap)
  • Goście
Tak, obaj dostaliśmy bany za to, chciałem kupić skin :)

Proszę o UnBan dla niego i dla mnie ;)
  • Back to top
    • 0

DrDree 0 31/01/2010 - 17:48

DrDree
  • Zbanowani
Tak wiem, nie mam screenów tylko dlatego że chyba jak każdy nie robie ich podczas wszystkich transakcji, później już nie zdąrzyłem ich zrobić bo mnie "wywaliło" mam natomiast dowód w postaci dwóch osób które otrzymały odemnie PW tak jak napisałem w poprzednim poście , osoby te mogą w każdej chwilii to potwiedzić jak będzie trzeba, chciałbym dodać jeszcze że cała ta sytuacja została odregrana RP.
  • Back to top
    • 0

B M62155 31/01/2010 - 18:08

B M
  • Zarząd
Zabieram $200.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic