Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlokada] Luciano Smirnow

• Please log in to reply
No replies to this topic

Krecik0 31/01/2010 - 14:52

Krecik
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Luciano Smirnow

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Spowodowanie wypadku przez laga .

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A więc jechałem sobie z Santiago Trevolt (czy jakoś tak) i George Williams (czy coś takiego) , jechaliśmy szybko ponieważ odgrywam postać która lubi życie na krawędzi i jeździ nieostrożnie. przy express pizza zauważyłem samochód na moim pasie , dodam że samochód stał (był lag) , więc go wyprzedziłem z lewej strony (wjechałem na pas osób jadących z centrum do expres pizza) . Gdy dojechałem do SN nagle przede mną pojawił się samochód , zacząłem hamować , uderzyłem mu w drzwi przez co miałem wgnieciony zderzak a on drzwi. Osoba co zajechała mi drogę zaczęła gadać że uderzyłem w nią przy Expres pizza (pewnie był lag i u niego było widać jak uderzam a u mnie nic się nie stało , zauważyłem bym po czerwonym ekranie i zniszczeniach . ).
Wczoraj wszedłem na serwer i miałem blokadę prowadzenia pojazdów , okazało się że dany delikwent dał na mnie skargę . Bardzo proszę o usunięcie mi blokady ponieważ była to winda laga przez który spowodowałem ten wypadek .
Dodam że obiecuje że moja postać się nawróci i ogarnę wyprzedzanie i prędkość :)
Dziękuję z góry i pozdrawiam .
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic