Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

[Uznany] [unBan] Cougar.

• Please log in to reply
42 replies to this topic

Gość (.kevin) 31/01/2010 - 14:06

Gość (.kevin)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto Cougar - lecz nie chcę jego unblock'a, chciałbym korzystać z tego konta, które teraz posiadam.

Administrator/moduł nadający karę: Eh, było ich niestety dużo.

Powód kary: Ogólnie odpieprzanie, złe zachowanie - co naprawdę się zmieniło. Mam ochotę na prawdziwą grę Roleplay, skończyłem z bezsensownym odwalaniem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam wszystkich graczy, oraz administrację! No więc dostałem bana, chociaż wcześniej dostałem już jedną szansę, którą niestety źle wykorzystałem, przyznaję mą skruchę. Źle zrobiłem, ale jakoś mi odwaliło - sam nie znam konkretnego powodu czemu, po prostu - w pewnym stopniu też, iż denerwowały mnie pewne osoby na serwerze. Minęło już kilka miesięcy i wszystko pookładałem sobie w głowie, mam wielką ochotę znów zagrać na HRP razem z innymi, których poznałem właśnie tutaj - grać, ale już na wielkim poziomie, na co myślę, że mnie stać. Zrobiłem wiele złego, ale także robiłem i te dobre rzeczy. Między innymi napisałem razem z innymi propozycję przeniesienia do Los Santos, co dało serwerowi wiele plusów, tak mi się wydaję. Robiłem także grafiki dla osób, które tego potrzebowały, dalej mogę to robić. Wydaje mi się, też, że dobrze 'ogarniałem' dział - Graffiti. Wiecie też, że zakładałem dużo postaci, organizacji - tego już nie mam zamiaru robić, chciałbym grać na jednej postaci w tym wypadku - Sean Right, bardzo prosiłbym administrację aby tylko ta postać była odblokowana (Postac SR. nie ma żadnych samochód, a także pieniędzy) Jak już pisałem wyżej zrobiłem wiele złego, co chciałbym jakoś zmienić - pokazać, na to, iż zasługuje na unbana. Drugą rzeczą będzie także moje RP - nie będę już odwalał, znudziło mi się to. Przyszła mi wielka chęć grania RolePlay, właśnie tutaj gdzie poznawałem wiele osób z którymi utrzymuje kontakt do teraz, bardzo chciałbym z nimi grać, oczywiście RP. Myślę, też, że oni chcieli by znów zagrać ze mną, o. Jeśli administracja będzie chciała zobaczyć jakieś screeny z mojej gry - mogę dać, by pokazać, iż na prawdę potrafię grać w tą grę, bez odwalania. Miałem także konflikty z pewnymi osobami, których bardzo przepraszam za moje zachowanie. Szczerze przyznam, że serwer coraz bardziej mnie przyciąga ze względu, iż wprowadzone jest tu wiele, wiele możliwości, które mi się na prawdę podobają. Myślę, że zasługuje na drugi, już ostateczny unban (lecz wątpię, aby mi coś znowu odwaliło - to się nie stanie, na prawdę), chociaż tutaj zadecyduje administracja, która jednak miała ze mną wiele problemów. Moją grę RolePlay mogą potwierdzić osoby z którymi wcześniej grałem. Chcę też pomagać nowym osobom z ową grą, będę starał się tłumaczyć nowym podstawę tej gry. Jeśli zostałbym od banowany zacząłbym grać na prawdę na poziomie, pomagałbym osobom, które dopiero zaczęły grę roleplay, a także pomagać z grafiką, czy w czymś w czyn prawdę się znam - między innymi o pół-światku przestępczym. Myślę, że administracja wyda tutaj sprawiedliwy wyrok, oczywiście bardziej jestem nastawiony, iż nie dostanę unBana, zmieniłem się!

Cougar.

[i]
  • Back to top
    • 0

Eran0 31/01/2010 - 14:07

Eran
  • Świeżak
No tak, Cougar wyraził skruchę mam nadzieje że się zmienił - widać zależy mu. Jestem za unbanem!
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 31/01/2010 - 14:09

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Zacznijmy. Cougar - dobry kolega, bardzo dobry gracz, odwalał. Teraz zmienił swoje postępowanie, nie odwala i gra, jak najlepiej może, czyli w stu procentach RP. Zależy mi na tym, aby dostał UnBana, ponieważ mógłby zostać opiekunem nad Gang Wars'ami - ma o tym największe pojęcie na serwerze, ja to wiem. No, więc jak już napisałem - Cougar dobry gracz, jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

TawariszStalin907 31/01/2010 - 14:10

TawariszStalin
  • Świeżak
Jestem za unbanem dla niego, dobry gracz.
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 31/01/2010 - 14:11

.LeiTo.
  • Świeżak
Cougar jest bardzo dobrym graczem, osobiście sam mogę go pilnować by nie zrobił ponownie czegoś głupiego, oczywiście za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Adi. 20 31/01/2010 - 14:13

Adi.
  • Gracz
Jo, Cougar powraca. Niech dostanie tego unbana, na pewno nie odpieprzy.
  • Back to top
    • 0

ZwR0 31/01/2010 - 14:17

ZwR
  • Świeżak
O Cougar :) dajcie mu unbana ;)
  • Back to top
    • 0

Gość (Primo) 31/01/2010 - 14:17

Gość (Primo)
  • Goście
Tak! Kołgar zasługuje na unbana.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 31/01/2010 - 14:18

ksiomal
  • Zbanowani
No, odbanujcie Kołgara.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 31/01/2010 - 14:19

Spicky
  • Gracz
O, Cougar powraca. Pro! Oczywiście jestem za unbanem. :)
  • Back to top
    • 0

Krystek1230 31/01/2010 - 14:20

Krystek123
  • Świeżak
Jestem na Tak, powinien dostać unBana, już nie będzie odwalał.
  • Back to top
    • 0

JacU 1 31/01/2010 - 14:20

JacU
  • Zbanowani
Cougar nie odwali. ZA
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 31/01/2010 - 14:25

dogulaz
  • Świeżak
Dajcie mu AK i chodźmy na stację.
  • Back to top
    • 0

B M62154 31/01/2010 - 14:31

B M
  • Zarząd
Wszyscy powyżsi otrzymali 100%, a dwie osoby bana.
Śmiało, piszcie dalej takie posty.

Co do Cougara - niezależnie od werdyktu Kamila w sprawie wątpliwego odbanowania, nie masz najmniejszych szans na odblokowanie postaci.
  • Back to top
    • 0

Gość (.kevin) 31/01/2010 - 14:32

Gość (.kevin)
  • Goście
Czyli mogę grać na nowej postaci - tak? Jeśli oczywiście otrzymałbym takowego unbana?
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 31/01/2010 - 14:50

Arcon
  • Gracz
Za Twoje ciągłe cwaniactwo, wywyższanie się i nieudolne próbowanie bycia "Runner'em" nie powinieneś dostać unbana.
Trochę się obiło o uszy o Twojej ciekawej grze IC(i "płakaniu" na OOC), więc neutral.
  • Back to top
    • 0

Gość (.kevin) 31/01/2010 - 14:57

Gość (.kevin)
  • Goście
Jakim Runner'em? O co Ci chodzi to ja nie wiem, ajć.
A właśnie, nigdy się nie wywyższałem, bo nie mam z czego.
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 31/01/2010 - 15:10

Arcon
  • Gracz
Runner - Hejter LS'kowy.

Z czasów SF/LV tak było. ;)
  • Back to top
    • 0

Gość (.kevin) 31/01/2010 - 15:12

Gość (.kevin)
  • Goście
Żadnym tam hejterem nie jestem, więc nie porównuj mnie z nim - proszę. :)

PS. Nie chciałbym, aby admini odblokowali mi postacie - chciałbym grać na tej którą teraz założyłem - możecie także przejrzeć logi, z mojej gry RP. Chciałbym po prostu normalne grać bez żadnego ukrywania.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 01/02/2010 - 00:56

Enerv
  • Gracz
Komuś tu chyba należą się szczere przeprosiny, nie sądzisz Cougar?
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 01/02/2010 - 01:02

Nertowny czy tam Rudnicki
  • Zbanowani
Ta.. w porządku - za :)
  • Back to top
    • 0

Gość (.kevin) 01/02/2010 - 01:02

Gość (.kevin)
  • Goście
Sądzę, napisałem to wyżej. Więc drogi Enervie - sorry za moje złe zachowanie. Wybaczysz? :> Wejdź na GG to popiszemy.
  • Back to top
    • 0

szron4 01/02/2010 - 01:11

szron
  • Gracz
Hmh...
Pamiętam jedną akcję z tobą. Strasznie odwaliłeś. Zawiodłem się. Skończyło się (na szczęście szybko zamkniętym przez adminów) tematem-flame.

Jednak każdy zasługuje na 2 szansę.
Jeżeli ja przy bloku (za zmianę nicku) dostałem drugą szanse to czemu ty nie miałbyś dostać.

Za.
  • Back to top
    • 0

Gość (.kevin) 01/02/2010 - 01:15

Gość (.kevin)
  • Goście
A, szkoda gadać. Akurat wtedy miałem małe problemy, musiałem wyjść z serwera, ale dalej nie odegraliśmy lecz chciałem. :)
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 01/02/2010 - 06:54

Family Guy
  • Gracz
Ogólnie to cię kojarzę z robienia na serwerze, lecz w początkach SF pamiętam GN w dokach i ciebie jako Sean Right. Ustawki i inne. Z początku wydawałeś się spoko, ale później dostałeś bana - 1raz. Na końcu jeszcze raz kolejny, grasz fajnie ale podczas różnych sytuacji odwalasz, w każdym razie ja cię pod takim stanem nie widziałem. Nie będę się dołączał ani stał na przeciwko bo to głupie, jestem po prostu za tym aby administracja dała ci ugodę na warunek "jeżeli" gdy złamiesz powrócisz do tego co było, gdy dotrzymasz to będziesz spokojnie dalej grał. Bo kumpli tutaj ci raczej nie brakuje i chyba tylko i ze względu na to wróciłeś. Powodzenia.
  • Back to top
    • 0

Kawus64 01/02/2010 - 06:57

Kawus
  • Gracz
Jestem za unbanem. Cougar kojarzy mi się z moimi początkami na serwerze ((To do niego napisałem pierwszą aplikację na serwerze, na mieszkańca GN)). Wierze w niego, dlatego jestem za.
  • Back to top
    • 0

Chris855 01/02/2010 - 07:10

Chris
  • Gracz
Jestem za UnBanem, znam Cougara od v.2, ma dobry poziom Role-Play. Pomógł mi wiele razy.
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 01/02/2010 - 07:32

Aikon
  • Zbanowani
Jestem za unBanem, Cougar dobry gracz i grfik
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 01/02/2010 - 08:13

Rafał.
  • Gracz
Ta, jasne że tak. Cougar się zmienił i zasługuje na drugą szanse.
  • Back to top
    • 0

Gangster.6 01/02/2010 - 08:34

Gangster.
  • Świeżak

Jestem za unbanem. Cougar kojarzy mi się z moimi początkami na serwerze ((To do niego napisałem pierwszą aplikację na serwerze, na mieszkańca GN)). Wierze w niego, dlatego jestem za.

Ja też ^^ .. Ehm, dobrze grał za czasów Fuerzy. Nigdy nie było nudno, tak się zastanawiałem czy to przez ten regulamin gangów.(( Chodzi o norte )) Tak jak ktoś wyżej pisał - każdy zasługuję na drugą szansę. Za un banem.
  • Back to top
    • 0

Bi4LY 4 01/02/2010 - 08:37

Bi4LY
  • Zbanowani
COUGAR <3333

Oczywiście za unbanem. Nareszcie się rozwinie społeczność gangowa :)
  • Back to top
    • 0

Griffin103 01/02/2010 - 10:26

Griffin
  • Świeżak
Jestem za Unbanem, Cougar teraz bardzo dobrze i ciekawie gra, nie odwala.
  • Back to top
    • 0

Marvel169 0 01/02/2010 - 10:29

Marvel169
  • Zbanowani
Dostał, już kiedyś szansę której nie wykorzystał. Apeluje o słusznie zbanowane konto. Wyraził skruchę - no i co z tego ?
  • Back to top
    • 0

Murders1191 01/02/2010 - 20:36

Murders
  • Gracz
Jestem za unbanem. Pamiętam go z dobrej strony,świetny kolega i gracz.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 01/02/2010 - 20:50

Gapis
  • Gracz
Również uważam że powinien dostać jeszcze jedną szansę. Ładnie prowadził mafie po fuzji, potem wziął się za gang, pare razy zdarzało mu się odwalić a przed ostatnią banicją się na nim zawiodłem mocno, ale mimo wszystko chyba powinien móc spróbować jeszcze raz.
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 01/02/2010 - 20:52

MuertosRulez
  • Gracz
Cougar dobry gracza, unban.
  • Back to top
    • 0

Kali71 01/02/2010 - 20:53

Kali
  • Gracz
Powiem tak. Cougar się zmienił. Kiedyś potrafił grać, później coś się z nim stało, i teraz wraca do normy. Z jego gry na ganton wynika że, postanowił już nie odpierdalać i grać normalnie. Sądzę iż może dostać tą TRZECIĄ I OSTATNIĄ szanse.
  • Back to top
    • 0

Gość (G-Walk) 01/02/2010 - 20:59

Gość (G-Walk)
  • Goście
Długa trochę ta prośba o UnBana, ale przeczytałem, mam nadzieję, że Cougar się zmienił. Dałbym mu jeszcze szansę. Jestem z UnBanem !
  • Back to top
    • 0

Mikuś 144 01/02/2010 - 21:02

Mikuś
  • Świeżak
Cougar wcześniej odwalił i chyba zasłużył na mocną karę. Na chwilę obecną się zreflektował i przeprosił za swoje zachowanie obiecując, że już odwalać nie będzie. Czy tak będzie jak on zapewnia - nie wiem. Ale skoro przeprosił, to będę za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Piernik 2 01/02/2010 - 22:46

Piernik
  • Gracz
Co ja tu mam powiedzieć? Grałem z nim w wszystkich jego projektach przestępczych na serwerze. Powiem tak, jest to dobry gracz, powiem wam, że dużo z nim przegrałem. Pewnie powiecie, że piszę bo to mój kolega? Macie stuprocentową rację, jednak znam go dobrze. Odwalił, słusznie dostał bana. Lecz jednak chce teraz wrócić, i na nowo poczuć smak gry na HRP. Moim zdaniem należy się unban, jednak powinien przeprosić tych którym tam na wciskał. To tyle, pozdrawiam.

Piernik!
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic