Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Siłownia!

• Please log in to reply
9 replies to this topic

GajdaS 154 07/06/2016 - 08:06

GajdaS
  • Gracz

Czołem. Jak zapewne z wielu was ćwiczy na siłowy, lub próbuje coś "ćwiczyć".Odświeżam nowy temat, który już wcześniej był na tym forum i mam nadzieję, że będzie on pomocny, dla tych którzy próbują coś ze sobą zrobić. Jednak jestem zwolennikiem kulturystyki od ponad dwóch lat i nie mogę powiedzieć, że nic w tym czasie nie osiągnąłem, wręcz przeciwnie, efekty mam zadowalące. Ogólnie mam 18 lat, niedługo skoczy 19. Miałem dość trudne początki w siłowni, brak motywacji, brak diety, brak wiedzy na temat ćwiczeń i ich techiniki, jednak nie poddałem się, przemyślałem wszystko, nabrałem motywacji. Dlatego gdy jest jakaś osba, która również jak ja ćwiczy, bądź pragnie zacząć ćwiczyć na siłowni, niech się tutaj wypowie, jeżeli macie jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem, bo nie ukrywam wiem bardzo dużo na temat kulturystyki, fitness i tak dalej.

Ps. Za jakiś czas wrzuce zdjęcie mojej aktualnej formy.

• Back to top
    • 2

iDawid672 07/06/2016 - 10:11

iDawid
  • Gracz

Widze, że Quinn Johnson także jest w dobrej formie :D

• Back to top
    • 0

Stulej99 205 07/06/2016 - 13:39

Stulej99
  • Zbanowani
Jestem przeciwieństwem Ciebie, ja za to miałem jakąś motywację, żeby ćwiczyć, chciałem tego. Zaczynałem od samych hantli, ławka zwykła, do siedzenia xD teraz się z tego śmieje, ale jak nie miało się nic więcej, a profesjonalne siłownie kilkanaście kilometrów od domu, to jakoś trzeba było sobie radzić... miesiące przemijaly, to sobie dokupywalem obciążenia, jakieś gryfy, z braciakiem uspawalismy własną laweczke i doszło do tego, że teraz mam nie byle jaką siłownie :D właśnie kończę malowanie ścian i trzeba zaczynać następny cykl ;)
  • Back to top
    • 1

GajdaS 154 07/06/2016 - 13:59

GajdaS
  • Gracz

Jestem przeciwieństwem Ciebie, ja za to miałem jakąś motywację, żeby ćwiczyć, chciałem tego. Zaczynałem od samych hantli, ławka zwykła, do siedzenia xD teraz się z tego śmieje, ale jak nie miało się nic więcej, a profesjonalne siłownie kilkanaście kilometrów od domu, to jakoś trzeba było sobie radzić... miesiące przemijaly, to sobie dokupywalem obciążenia, jakieś gryfy, z braciakiem uspawalismy własną laweczke i doszło do tego, że teraz mam nie byle jaką siłownie :D właśnie kończę malowanie ścian i trzeba zaczynać następny cykl ;)

Nie ważne ziomeczku gdzie jest ta siłownia, ważne, że próbujesz coś ze sobą zrobić. Ja kieruje się prostym przysłowiem "Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku jej próby". Brawo dla ciebie i życze jak największych efektów i powodzeń, pozdro!

• Back to top
    • 0

Carossi10 14/02/2017 - 12:06

Carossi
  • Gracz
No czekam na twoje aktualne zdjęcie formy ☺ możesz także napisać wyniki w klacie, przysiadzie i martwym bo ciekawi mnie to Jako trojbojowca ;)

Ps. Moja aktualna forma na avku.
  • Back to top
    • 0

Julcix184 22/04/2017 - 14:45

Julcix
  • Gracz

Moją motywacją od zawsze było to, że zawsze byłam najdrobniejsza, niedowaga i te sprawy, taka no.. bez żadnej siły. Aż postanowiłam, że należy coś z tym zrobić. A teraz chodzę już pół roku, podczas gdy wiele osób za moimi plecami na pewno mówiło, że jestem sezonowcem albo się nie nadaję. Teraz gadają pewnie dużo bardziej, ale wiadomo, im bardziej ci się wiedzie, tym bardziej ci zazdroszczą  :P

• Back to top
    • 0

Masuj Sarne20 27/04/2017 - 18:17

Masuj Sarne
  • Gracz
Cześć, chciałem napisać nowy temat ale jak juz ktoś zrobił z ćwiczeniami to napisze tu. Mam takie pytanie bo mam w planach zacząć ćwiczyć tylko nie mam czasu żeby chodzić na siłownie. I teraz takie pytanie, czy jesli będę robił jakieś pompki, brzuszki i inne ćwiczenia to "urosnę"? Bo czas zacząć coś ze sobą zrobić a tak jak juz pisałem nie mam czasu żeby śmigać na tą siłownie. Więc na początek sie opłaca ?

Edited by Masuj Sarne, 27/04/2017 - 19:18.

• Back to top
    • 0

gamingqq74 30/08/2018 - 21:16

gamingqq
  • Gracz

Może by tak odświeżyć temat? Może jest jeszcze ktoś kto ciśnie ostro na siłowni i ma coś do pogadania, to zapraszam. Twardo w ciężary wyjebałem rok, ale męczyłem się jako dzieciak dużo, sam mogę dodać że aktualnie powoli masuje przy wadze 85kg 15proc tłuszczu. Także zapraszam do pogawędek, bo czasem dobrze pogadać z kimś kto albo ma większy staż i może doradzić, albo sam będziesz w stanie komuś pomóc ^^

• Back to top
    • 0

sokowiruwka 0 06/09/2018 - 05:22

sokowiruwka
  • Gracz

a mi sie zrobiła dziura w klacie bo pale janka co chwile i nie ćwicze nic, a miałem robić chociaż pompki i nic z tego nie wyszło :D Dlatego lepiej panowie nawet w domu te pare minutek codziennie puścić te 100 pompek i mieć normalną klate.

• Back to top
    • 0

Lisuuu26 18/04/2019 - 04:21

Lisuuu
  • Gracz

Moze byc dziura od naderwania albo genetyki 

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic