Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [b]UnBan Nicole Condor[/b]

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Kamanolski1890 30/01/2010 - 21:07

Kamanolski189
  • Świeżak
Witam:
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nicole Condor
Administrator/moduł nadający karę: NumLock -Kara jeszcze nienadana
Powód kary: Przelewanie pieniedzy
Wyjaśnienie wraz z dowodami: http://h-rp.pl/thread-26940.html
Pewnego dnia Tommy Condor dzwoni do mnie żebym mu pożyczyła pieniądze ponieważ napadła go mafie +Ukradli mu Deagla dodatkowo nie jego tylko należacego do Mike Howkins http://h-rp.pl/threa...1.html.(Mozecie go zapytac)Tommy Condor był moim chlopakiem wiec sie zgodzilam. Wszedłam na dwie postacie i dałam mu pieniadze a on zrobił SS i napisal na mnie skargę o przelewanie pieniędzy.
Dodatkowo on napisał:
Więc tak wchodzę w grę a ta mi spami na /w ... przyjedz tu (nie ze spamami tylko mowie zeby przyjechał to pożyczę mu pieniądze bo mam w banku a niemam pojazdu.) tu no to jadę.. przyjechałem a ona mówi ooc w ic /l będę teraz wchodziła na postacie i na konta kuzyna..(Wcale tak niemówilam tylko ze wejde na dróga postac i tez mu dam pieniadze Niemam kuzyna który gra w SaMp) i przerzucała kasę ja mówię ooc (Nie mógł mówic ooc bo mial bloka ooc(Sprawcie w jego wątkach co napisał Najpierw skarge a później on UnBlock) za to grozi ban a ona na to. heh nie no bez przesady(Nie powiedziałam tak.A na SS są tylko dowody jak mu pożyczam pieniądze.Niema ze on mi przelewa ani ze ja mu przelewam.Poprostu poprosił wiec pożyczyłam.

Jest też tam taki post:
Ona ciągle odpierdala, lata pod SN i spamuje "/k sprzedam xx", robi MG, postać nijaka i dużo by jeszcze wymieniać.

Razy tylko poszłam i tak powiedzialam ze sprzedam rower poniewaz dalam ogłoszenie w SanNews i pan zadzwonił i powiedzial ze kupi i zebył pod SN przyjechała wiec przyjechalam i nie na /k tylko normalnie mówie "Sprzedam rower kto chcial kupic" Tego co chciał nie było chyba dał /q.

Następnie:
Widziałem ja jak sprintowała i robiła Bh, niestety nie było GMa ani admina. :/ Za banem.

Tak przyznaje sie do tego. Jest to nieprawda że nie było admina ani GM ponieważ dostalam bana za 60 min.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 30/01/2010 - 21:09

Kobył
  • Gracz
Czytam to trzy razy i nie rozumiem. :)
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 30/01/2010 - 21:11

kubus96
  • Świeżak

[...]
Wszedłam na dwie postacie i dałam mu pieniadze a on zrobił SS i napisal na mnie skargę o przelewanie pieniędzy.
[...]
Niema ze on mi przelewa ani ze ja mu przelewam.Poprostu poprosił wiec pożyczyłam.

Na jednej ci zabraklo 500$, to weszlas na druga i dalas nieznanemu facetowi?

Tak przyznaje sie do tego. Jest to nieprawda że nie było admina ani GM ponieważ dostalam bana za 60 min.

Nie moglas dostac bana na 60 minut.

Z wniosku nie mozna zrozumiec polowy.
Byl tez pozew IC na ciebie, ze kogos pobilas pod urzedem, bo sie zasmial, ze chcialas byc jego dziewczyna, jak da ci auto.

Przeciw.
  • Back to top
    • 0

Kamanolski1890 30/01/2010 - 21:13

Kamanolski189
  • Świeżak
Przepraszam tam ma byc ze dastalam Aj na 60 min. 
Na jednej ci zabraklo 500$, to weszlas na druga i dalas nieznanemu facetowi?

Nieeeee.Tylko ja mialam Tommemu condorowi pozyczyc kase bo mafia chciala od niego 15 tysiaków wiec pozyczylam mu z wszystkich postaci tyle ile mialam 
Te zdania co sa w nawiasach to ja sie w nich wypowiadam Te co sa poza nawiasami to Tommy 
Te zdania co sa w nawiasach to ja sie w nich wypowiadam Te co sa poza nawiasami to Tommy
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 30/01/2010 - 21:26

Kobył
  • Gracz
Frank nie będzie zgadywał. Napisz raz a porządnie i wstaw aplikację ponownie.
  • Back to top
    • 0

Kamanolski1890 30/01/2010 - 21:26

Kamanolski189
  • Świeżak
Byl tez pozew IC na ciebie, ze kogos pobilas pod urzedem, bo sie zasmial, ze chcialas byc jego dziewczyna, jak da ci auto.

To nie było tak. Tylko koles daje animki //klepnij i klepie mnie po pupie
I ten facet mówi:Bedziesz moja laską?
A ja odpowiadam : Nie. No chyba ze bede mogla zezdzic tym motorkiem

On sie zaczyna wysmiewac ze mnie i mówic obraźliwe słowa.Wiec jako ze pracuje w ochronie miałam pałke wyciagam i go uderzyłam 2 razy a on wyciaga swoja i mnie leje cały czas policja nadjechała i policjant to widział jak ten facet goni mnie po całej drodze z pałka i mnie leje.A reszta to jak byłam w szpitalu
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic