Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [un Blokada] Luciano Smirnow

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Krecik 0 30/01/2010 - 15:34

Krecik
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Luciano Smirnow

Administrator/moduł nadający karę: nie wiem .

Powód kary: Nie wiem za co dostałem blokadę prowadzenia pojazdów .
Wczoraj wraz z 3 osobami napiliśmy się i jeździliśmy samochodem po mieście , ściąłem z 2 lampy ale to było przy małych prędkościach więc nic nikomu się nie stało . Przed wyjściem z serwera mogłem prowadzić pojazdy , dziś po wejściu na serwer nie mogę . Proszę o zdjęcie nałożonej kary . Dziękuję z góry .
DowóD: brak.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 30/01/2010 - 15:41

Bobicz
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-26846.html Tutaj masz rozwiązanie, kolego.
  • Back to top
    • 0

Krecik 0 30/01/2010 - 15:53

Krecik
  • Świeżak
A racja była taka sytuacja. Jechałem sobie szybko z kumplami , patrz stoi jakiś wózek no to go chciałem minąć lewym pasem iż w grze odgrywam osobę która jeździ bardzo nie ostrożnie (w pierwszy dzień złapałem już 8pkt.) , no i minąłem go jadę dalej nagle przede mną pojawił się jego samochód i uderzyłem mu w bok . Więc do wypadku doszło pod SN gdy zajechał mi drogę , a tam gdzie on skręcał miał laga i u mnie stał w miejscu .
Mogę dać nicki osób które jechały ze mną i poświadczą że nic nie było takiego , Gdybym go uderzył z taką prędkością to był miał rozwalony przód + czerwony ekran) a nic nie miałem , dopiero pod Sn wgniótł mi sie przedni zderzak .
  • Back to top
    • 0

Sukinkot 1241 30/01/2010 - 16:04

Sukinkot
  • Gracz
Przed zdarzeniem z tamtego SSa też miałem zaszczyt przyglądać się twojemu prowadzeniu. Gdy biegnie droga z hotelu Commerce przy komi wprost na tą długą prostą( gdzie na lewo Urząd, a na prawo Ammunation) przechodziłem sobie elegancko przez przejście. Z daleka coś szybko się zbliżało. W momencie, gdy już pojawiłem się po na drugiej stronie ty wyhamowałeś o mało co nie wpieprzając się początkowo w krzaki oraz latarnię. Po wykrzyknięciu przez Ciebie słowa "debil" skierowanego do mojej osoby odjechałeś. 5 minut później na skrzyżowaniu jadąc jak opętany o mało co nie zderzyłeś się z innym pojazdem. Wyhamowałeś znów pozostawiając ślady opon przy okazji obracając auto o jakieś 40 stopni, krzyknąłeś coś po czym znowu odjechałeś. Jeżeli nie grałeś w Singla to po co w ogóle zabierasz się za prowadzenie aut na serverze RP?

@Down: Gdybyś grał owego idiotę bądź pijaka to byś się za przeproszeniem rozjebał na pierwszym lepszym zakręcie, a nie wyhamował jak gdyby nigdy nic po czym jechał dalej. Oraz nie widziałem byś pod nickiem miał "pijany", więc jeśli możesz to pieprz głupot.
  • Back to top
    • 0

Krecik 0 30/01/2010 - 16:09

Krecik
  • Świeżak
grałem w singla , w RL też są "idioci" co jeżdżą w taki sposób , ja odgrywam taką osobę , prowadzę po pijaku i żyje na krawędzi .
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic