Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [Unblock] Diasu_Hisigati

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Shiaky 0 01/07/2009 - 10:46

Shiaky
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Diasu_hidigati
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William_Fox
Powód uznany przez administratora: Kultura
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc tak był ślub w kościele William powiedział ze ten kto napisze na /b w kościele to dostanie AJ na 60 minut.Za chwilę jakaś dziewczyna zaczęła się bić z takim gościem i zrobiła mu BW ja napisałem na /b dajcie im AJ bo zaczęli się bić w kościele za chwileczkę patrze a tu mam AJ na 60 minut napisałem Williamowi że żal mi go i żeby ściągnął mi te AJ,bo ino zgłosiłem ich bo zaczęli się bić w kościele to William znowu mi dodał AJ 60 minut Powód:Mi też jest bardzo żal ciebie.Gdy dał mi te drugie AJ to napisałem do niego na /w no kur** ściągnij mi te pier*****e AJ !! i dał mi blocka na konto Powód : Kultura.Bardzo proszę o zdjęcie mi tego blocka bo chce dalej grać bardzo prosze. :P:(:P:(;):-/>.<>.<
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Mam ino tego screena

Posted Image

Sorki Misiek że cie uraziłem proszę cię bardzo o tego unblocka bo mam duże powody do grania.Jeżeli mnie odblokujesz to obiecuje że już tak nigdy nie zrobię !?
  • Back to top
    • 0

Jen165 01/07/2009 - 11:57

Jen
  • Gracz
Ta. Diasu pozniej dopiero zauwazyl to co napisal Misiek. W ogole on byl ze mna swiadkami slubu. Wiec mysle ze UnAj sluszny.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 01/07/2009 - 11:59

Banana
  • Świeżak
Słuchaj William Fox jest bogiem i masz odnosic się z szacunkiem... Żartuję! Przesadziłeś to powinieneś go przeprosic za tą odzwyke i moze zdejmie Ci tego Ban/block.
  • Back to top
    • 0

Abuk45 01/07/2009 - 12:20

Abuk
  • Gracz
Szczerze, to blokada powinna zostać.
Mój powód (wyjaśnię od początku): Wyjeżdżam z parkingu PD a tutaj Ty chcesz wjechać freeway'em na radiowóz za pomocą strzałek (podniesienie koła). Potem odjechałeś i sobie spokojni FREEWAY'em jeździłeś na jednym kółku. Dobra 500 czy tam 300 minut byś dostał AJ ale ja jestem za blokadą dlatego, że to nie Twój pierwszy wybryk.
  • Back to top
    • 0

Shiaky 0 01/07/2009 - 17:57

Shiaky
  • Zbanowani
Dobra sorki Misiek jeśli cię uraziłem ale chce dalej grać obiecuje że nie będę już robić takich wybryków proszę dajcie mi tego un-blocka bo mam powody do grania.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 01/07/2009 - 21:00

Paweł Chonchera
  • Gracz
No dobra, czasami mogą nerwy ponieść.
Block zdjęty, ale AJ pozostaje :)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic