Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]Enrique_Terres

• Please log in to reply
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 DarkShadowPL53 30/01/2010 - 14:05

DarkShadowPL
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Enrique Terres

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Przerzucanie pieniędzy.
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Gadając z Pixel'em(Monica Murray) na skype, poprosiłem go pożyczenie 300dolarów. No to kolega zgodził się, wiec pojechał na lotnisko po niego, by ten pożyczył mi pieniądze IC. A Konrad, podglądając mnie mógł wywnioskować, że przeżucam dobra finansowe bo nie pisalem nic w IC, bardzo przepraszam za to. Ale rozmawialiśmy na skype dlatego nic w IC nie było mówione. Rozumiem w zupełności podejrzenia Konrada, ale przysięgam, że nie chciałem przelewać żadnych pieniędzy. Zwykła pożyczka, za kilka dni miałem oddać s powrotem te 300dolarów na tą samą postać, czyli Monica Murray. Czytałem uważnie regulamin i wiem że takie zabiegi są karalne. Dlatego nie myślałem na wet o przerzucaniu pieniędzy. Bardzo zależy mi na unBan'ie i grze dalej oraz kreowaniu mojej postaci. Chciałbym również uczestniczyć dziś w Evencie. Bardzo jeszcze raz przepraszam za to i proszę o UnBan'a.
DowóD: http://i45.tinypic.com/2e2kr34.png
  • Do góry
    • 0

#2 Pixel23 3 30/01/2010 - 14:16

Pixel23
  • Gracz
Potwierdzam to, pytał mnie się na skype czy mu pożyczę, zgodziłem się. Jak krystek już pisał wyżej, konrad mógł mięć takie podejrzenia. Ale jak już napisałem, pożyczyłem mu te pieniądze.
  • Do góry
    • 0

#3 Rysześ172 30/01/2010 - 17:11

Rysześ
  • Gracz
Znam krystka i wiem, że nie byłby zdolny do przerzucania pieniędzy z konta na konto. Jestem za UnBanem dla niego.
  • Do góry
    • 0

#4 Mama5 30/01/2010 - 17:15

Mama
  • Gracz
Na pewno nie przelewał pieniędzy. Znam go już kilka miesięcy, szkoda by było tyle stracić, to dobry gracz. Proszę o unbana dla niego.
  • Do góry
    • 0

#5 Vinnie402 30/01/2010 - 17:17

Vinnie
  • Gracz
Jeżeli nie zostało udowodnione przekazywanie pieniędzy na inne konto, to nie ma powodu, żeby banować Krystka, tym bardziej, że to dobry gracz :)
  • Do góry
    • 0

#6 Bandab190 30/01/2010 - 17:23

Bandab
  • Gracz
Jestem za odbanowaniem. Enrique pracował u mnie, znam go. Nie przerzucał pieniędzy, ponieważ wiem, że nie są mu potrzebne, a tym bardziej 300$.
  • Do góry
    • 0

#7 Konrad1589 30/01/2010 - 17:43

Konrad
  • Gracz
Najpierw przekazał pieniądze na postać z 0h, a potem z niej znowu na Enrique Terres.
Nadal chcesz kłamać? Jeszcze jeden kłamliwy post i odrzucam wniosek.
  • Do góry
    • 0

#8 DarkShadowPL53 30/01/2010 - 17:49

DarkShadowPL
  • Gracz
Tak, dałem tej postaci najpierw pieniacze, Moje pieniądze. Ale po chwili oddal Mi te pieniądze i to było tyle. Możesz sprawdzić w log'ach że pieniądze są moje, te które dałem Mu, wywodziły się z Mojego zarobku.
@Edit
Nie kłamię, bo nie mam po co. Mówię prawdę i przysięgam, ze tak było.
  • Do góry
    • 0

#9 Konrad1589 30/01/2010 - 17:52

Konrad
  • Gracz
To było przelanie pieniędzy z postaci o 0h, a Ty mówisz o pożyczce?
  • Do góry
    • 0

#10 Kvason0 30/01/2010 - 17:56

Kvason
  • Świeżak
Poza tym ma już 120 godzin online, ma 11.000 Score. A na swoich postaciach, chyba na każdej ma lidera organizacji, czyli pewnie sobie przerzucił. Na dodatek jeździ Cheetahem...
Ja jestem za pozostawieniem Bana.
  • Do góry
    • 0

#11 DarkShadowPL53 30/01/2010 - 17:57

DarkShadowPL
  • Gracz
Żadnego przelania nie było, pożyczyłem od niego pieniądze, za prośba na skype. Mówię Ci, pieniędzy żadnych nie dostałem na innej postaci od tej osoby jak i nie oddałem. Wiec nie było żadnego przelewu. Przysięgam , ze to nie bylo żadne przelanie dóbr finansowych.
@edit

Poza tym ma już 120 godzin online, ma 11.000 Score. A na swoich postaciach, chyba na każdej ma lidera organizacji, czyli pewnie sobie przerzucił. Na dodatek jeździ Cheetahem...
Ja jestem za pozostawieniem Bana.

Powiedz mi, skąd miałbym niby przerzucić tego cheetaha? To nie ma najzwyklejszego sensu.
  • Do góry
    • 0

#12 Konrad Bartłomiejczak186 30/01/2010 - 18:07

Konrad Bartłomiejczak
  • Gracz
Krystian to porządny gracz, który wie co to jest gra RolePlay i trzymanie się regulaminu. Przegrałem z Nim na *reklama*.net około 500 godzin, a on sam tam przegrał około 1000 godzin. Chciał tutaj zagrać, zagrał. Nie wiem czemu zazdrościcie mu 11000, ja sam mam ich 15000, a żadnego Panelu sobie nie przerzucałem. Cheetaha dostał od kolegi, który z gry Role Play zrezygnował ze swoich powodów, nie sądzę by Krystian chciał oszukać graczy/administracje. Jako świetny grafik OOC, umie zarobić pieniądze IC i sam jestem jego klientem. Za ostatnie prace zapłaciłem mu blisko 5000$, a jak widziałem bardzo dużo osób, chce od niego grafikę. Tyle z mojej strony - może przedstawiłem Was trochę czy należy się unban, czy też nie.
  • Do góry
    • 0

#13 Jizzy360 0 30/01/2010 - 20:52

Jizzy360
  • Zbanowani
Jestem za UNBANEM, czemu? Bo z nim pracuję, to dobry gracz i trzyma się regulaminu. On nie jest taki aby przesyłać sobie pieniądze
  • Do góry
    • 0

#14 Doi_Ogata0 30/01/2010 - 20:57

Doi_Ogata
  • Świeżak
Ja też za UNBAN'em,znam go już dosyć dobrze i wiem,że po 1-ma dość dużo kasy i nie ryzykował by przekazaniem 300 dolarów na swoje konto...2-Ma dobre RP i myślę,że nie "odważył" by się na złamanie punktu regulaminu za którego grozi BAN.
  • Do góry
    • 0

#15 DarkShadowPL53 31/01/2010 - 14:34

DarkShadowPL
  • Gracz
No i czekam na decyzje Konrada, iż było to wielkie nieporozumienie. Chce to jak najszybciej wyjaśnić.
  • Do góry
    • 0

#16 Bula11 31/01/2010 - 17:09

Bula
  • Gracz
I ja jestem za UNBAN - Dobrze mi sie gra z krystkiem.. dobry gracz i dobre rp.. no i sporo robi dla mnie.. szkoda by było stracić dobrego gracza..
  • Do góry
    • 0

#17 Konrad1589 13/02/2010 - 00:43

Konrad
  • Gracz
500 min AJ i odebranie podwójnej wartości przelanych pieniędzy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych