Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
* * * * * 5 votes

Livia McFly - Coletti

• Please log in to reply
193 replies to this topic

#161 Tajemniczaa641 15/02/2018 - 12:57

Tajemniczaa
  • Gracz

*
POPULAR

Podsumowanie życia, czy to koniec?

15.02.2018, czyli ponad rok później…

Drogi pamiętniczku!

Nigdy nie rozpoczynałam takim wstępem bo to, co pisałam - zawsze było dla mnie teraźniejszością. Teraz zaś, czytając od początku całą historię biografii, która sięga 2016 roku - najmniejsze szczegóły potrafią wrócić do mojej pamięci. Minął ogrom czasu, kiedy ostatni raz złapałam za długopis. Tak naprawdę spoglądając na zdjęcie limuzyny pod wpisem ze ślubu, poczułam ten upływ dni, tygodni i miesięcy - przez ten okres nastały zmiany, które rzutują również na moją przyszłość.

Charlie? Na szczęście zmiany jego nie dotyczą i nadal jest moim księciem na białym koniu, który przez ponad rok czasu w dniu dzisiejszym dzieli ze mną apartament, samochody i przede wszystkim wspólne życie. Wczoraj spędziliśmy ze sobą walentynki - czekoladki, podróż łodzią do nieznanego miejsca, kwiaty - żyć, nie umierać! Dla tych, którzy nie wierzą w miłość - muszę Was rozczarować. Mimo, że sama jestem pełna podziwu prawie trzyletniej znajomości i ponad rocznego związku - to wszystko jest możliwe, dlatego nigdy nie można się poddawać.

Nastał również dzień, w którym po długim czasie pełnienia swoich obowiązków technika, dostałam ofertę prowadzenia tejże jednostki. Na początku było to na małą skalę - FBI Laboratory dopiero rozwijało swoje skrzydła. Zależało mi, żeby funkcjonowała ona na dobrym poziomie, jak zapewne wszystkim, którzy otrzymaliby podobne zadanie. Idąc tym tokiem myślenia, jednostka, będąca osobnym biznesem z nieco większymi uprawnieniami - dzisiaj już normalnie funkcjonuje pod głównym członem Federal Bureau of Investigation. Zmiany, które zaszły za mojej kadencji na przestrzeni tego czasu są ogromne i niewątpliwie jestem z siebie dumna. FBI Laboratory już nie istnieje, tylko STU - Science and Technology Unit.

CZv3B1v.png

Stuprocentowo przejęłam tą jednostkę dopiero po zrezygnowaniu ze służby medycznej - LSMC. Trudno powiedzieć, że była to rezygnacja wychodząca spod mojej ręki, ale składało się na to też wiele innych czynników - między innymi zmniejszona aktywność, nasilona akurat w tym okresie odnośnie pisania artykułów. Wracać na niższą rangę nie chciałam - nie po dwóch latach służby, po pisaniu poradników, kodów i ogólnej pomocy dla lidera frakcji. No, ale tak bywa - raz się jest na wozie, raz pod - nie zawsze ma się czas, czas na dodatkowe obowiązki. Fakt faktem, nie myślałam wtedy o rezygnacji, ale nie zawsze myśli są adekwatne do następujących po sobie decyzji.

Teraz na pewno trudniej jest wyegzekwować wspólny czas dla mnie i Charliego, gdy jesteśmy w oddzielnych frakcjach. Jeżeli zapyta mnie kiedyś jakaś zakochana para: czy warto iść do wspólnej jednostki ze swoim ukochanym, odpowiem: ZRÓB TO. Natomiast, gdy będzie mieć dylemat i powie: za dużo czasu spędzam ze swoim mężem, może warto iść w różne strony? Bez wątpienia stwierdzę: PRZEMYŚL TO. Nie ma mowy o łatwości cofnięcia takich decyzji, czasami człowiek faktycznie chciałby od siebie odpocząć, ale na dłuższą metę może to być szkodliwe dla związku.

W dniu dzisiejszym żyję spokojnie z moją rodziną: kuzynem Bruce McFly i siostrą Leną o tym samym jeszcze (hehe) nazwisku. Wspólnie staramy się sobie pomóc w różnych decyzjach, razem pracujemy w tej samej frakcji. Na ostatnie urodziny dostałam od kuzyna prezent - mianowicie samochód, BF Injection. Co ciekawe, taki sam prezent dostałam parę godzin później od męża. Natomiast cieszyłam się tak samo, jak za pierwszym razem - dlaczego? Liczy się chęć, próba zaimponowania, wywołania uśmiechu na twarzy drugiej osoby - wcale nie pieniądze, o których czasami bywa tak głośno. Z całego serduszka chciałabym im podziękować za prezent, obecność. Nie chcę znać czasów, gdy Was zabraknie.

Nie jestem w stanie ocenić, czy to koniec mojej biografii. Może warto zamknąć już czarne litery na białej kartce? Wiele osób mówiło mi, żebym się podzieliła tym, co zaszło - dlatego o siódmej rano wzięłam ponownie ten sam długopis, co kiedyś i zaczęłam pisać moją historię. Jeżeli zainspirowałam osoby do zmiany lub jej przemyślenia swoją przygodą - cieszę się, ale jeszcze bardziej będę się do siebie uśmiechać za kilka lat. Wtedy zajrzę do szafy, wyciągnę moją pracę i ponownie wrócę do wspomnień. Mimo, że nie jestem w stanie obiecać, że będę tutaj regularnie zaglądać, postaram się bo jest to wyjątkowa pamiątka po tym co zostało lub cały czas trwa. 

NtUcxcS.gif

((Hej! Miałam ogromną przerwę pomiędzy wrzucaniem i aktualizowaniem, więc pokusiłam się o samo podsumowanie, bez szczególnych życiowych akcji bo byłoby tego zbyt dużo, a moja pamięć nie jest taka dobra. Jeżeli będzie następny raz, gdy się tutaj na dłużej pojawię to wrzucę coś z konkretnego wydarzenia.  ^_^))

• Back to top
    • 11

#162 Lisiek1016 15/02/2018 - 13:09

Lisiek
  • Gracz
Super aktualizacja! Wciąż biografia numer 1 w mojej hierarchii. Fajny dobór słów, aż miło się czyta. Cała Biografia łącznie jak kilka części lektury, ta jednak zachęca o wiele bardziej do czytania niż te szkolne. ^^ Oby więcej, bo dopiero przeczytałem a już nie mogę się doczekać kontynuacji! ^^
  • Back to top
    • 2

#163 SSL6 15/02/2018 - 13:26

SSL
  • Gracz

Dzięki bardzo fajnie się to czyta miałem co robić na tym forum przed może 1-2h (serio) fajnie sie czyta wszystko gut gut pozdro!

• Back to top
    • 0

#164 Tajemniczaa641 15/02/2018 - 14:17

Tajemniczaa
  • Gracz

Super aktualizacja! Wciąż biografia numer 1 w mojej hierarchii. Fajny dobór słów, aż miło się czyta. Cała Biografia łącznie jak kilka części lektury, ta jednak zachęca o wiele bardziej do czytania niż te szkolne. ^^ Oby więcej, bo dopiero przeczytałem a już nie mogę się doczekać kontynuacji! ^^

Dziękuję! Jak mówiłam - jeżeli uderzę w kontynuację to będzie już w standardowej formie biografii.  ^_^

Dzięki bardzo fajnie się to czyta miałem co robić na tym forum przed może 1-2h (serio) fajnie sie czyta wszystko gut gut pozdro!

Dzięki, dzięki!  ;)

• Back to top
    • 2

#165 MisiekMichałowki 101 15/02/2018 - 14:39

MisiekMichałowki
  • Gracz

Nareszcie, chociaż mała aktualizacja. No normalnie kocham to czytać, czekam na więcej!  :wub:  ^_^

• Back to top
    • 0

#166 Tajemniczaa641 15/02/2018 - 16:10

Tajemniczaa
  • Gracz

Nareszcie, chociaż mała aktualizacja. No normalnie kocham to czytać, czekam na więcej!  :wub:  ^_^

Mała, fakt. Postaram się napisać coś konkretnego niebawem, co będzie nieco dłuższe.  :)  :innocent:

• Back to top
    • 1

#167 Monikaaa93 15/02/2018 - 17:28

Monikaaa
  • Gracz
Niezła biografia, ciekawie się czyta ;)
Czekam na część dalszą :D
  • Back to top
    • 0

#168 * MJay1041 15/02/2018 - 22:03

MJay
  • Gracz

To znowu ta sławna blogerka, tak to ona! Tajemnicza kobitka, która swoją grą i opisywaniem jej tutaj na forum naszego serwisu umila wolne chwile czytelnikom - naszym graczom! Jezeli czytacie regularnie jej wpisiki nie zapomnijcie polecić tego znajomym, czy tez nowym graczom których poznaliscie niedawno, bo moze to wlasnie Liwka zachęci ich do zostania na naszym serwerze na dłużej, a moze ktoś napisze swoją biografie inspirując się bohaterką powieści tajemniczej? Ja swojego stanowiska nie zmieniam od nigdy i jestem pod wrazeniem, ze Liwia mimo swojego młodego wieku potrafi pisać tak super historie, czego czasem jej zazdroszcze o czym mówie otwarcie. Ode mnie po raz kolejny wielki propsik kotlecie! <3 ;)

• Back to top
    • 2

#169 Darenty110 15/02/2018 - 23:20

Darenty
  • Gracz

Bardzo ciekawa biografia! Muszę przyznać, że od samego początku czyta się całość z przyjemnością i zainteresowaniem. Oczywiście oczekuje na kolejne części!  :D

• Back to top
    • 1

#170 * Lenkaa1615 15/02/2018 - 23:20

Lenkaa
  • Zarząd

*
POPULAR

Aktualizacja zatwierdzona! Widziane przedpremierowo i takie tam!  :wub: Bardzo fajnie, że opisałaś dalsze losy Livki.  :innocent:  I miło, że pojawiłam się w kolejnej części - nie zapomniałaś! Mam nadzieję, że nie będzie trzeba Ciebie znów namawiać do napisania dalszego ciągu biografii. Świetne, ale proszę o więcej rozdziałów!  ^_^

• Back to top
    • 6

#171 * roflmao356 15/02/2018 - 23:44

roflmao
  • Starszy GameMaster

*
POPULAR

Daje okejke.  :thumbsup:

((kiedyś przeczytam całość jak czas będzie))

• Back to top
    • 4

#172 Whizz348 15/02/2018 - 23:52

Whizz
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

No takie, takie hmm 4/10. Nie no co ja gadam :D Sztoosik - bardzo fajna aktualizacja milo sie czyta Twoje biografie. Leci zielony i ciekawe co bedzie dalej ;)

• Back to top
    • 3

#173 Tajemniczaa641 16/02/2018 - 07:59

Tajemniczaa
  • Gracz

*
POPULAR

Niezła biografia, ciekawie się czyta ;)
Czekam na część dalszą :D

Dziękuuuuję. Postaram się, by następna część była szybciej, niż ta wczorajsza.  :D

To znowu ta sławna blogerka, tak to ona! Tajemnicza kobitka, która swoją grą i opisywaniem jej tutaj na forum naszego serwisu umila wolne chwile czytelnikom - naszym graczom! Jezeli czytacie regularnie jej wpisiki nie zapomnijcie polecić tego znajomym, czy tez nowym graczom których poznaliscie niedawno, bo moze to wlasnie Liwka zachęci ich do zostania na naszym serwerze na dłużej, a moze ktoś napisze swoją biografie inspirując się bohaterką powieści tajemniczej? Ja swojego stanowiska nie zmieniam od nigdy i jestem pod wrazeniem, ze Liwia mimo swojego młodego wieku potrafi pisać tak super historie, czego czasem jej zazdroszcze o czym mówie otwarcie. Ode mnie po raz kolejny wielki propsik kotlecie! <3 ;)

O! To się nazywa dobra reklama, zatrudnię Ciebie w swojej branży.  :D  :o 

A tak serio Milusio się czyta takie komentarze, dzięki wielkie!  :innocent: 

Bardzo ciekawa biografia! Muszę przyznać, że od samego początku czyta się całość z przyjemnością i zainteresowaniem. Oczywiście oczekuje na kolejne części!  :D

Dzięki! Na pewno Ciebie z Lenką w następnych epizodach nie zabraknie.  :D

Aktualizacja zatwierdzona! Widziane przedpremierowo i takie tam!  :wub: Bardzo fajnie, że opisałaś dalsze losy Livki.  :innocent:  I miło, że pojawiłam się w kolejnej części - nie zapomniałaś! Mam nadzieję, że nie będzie trzeba Ciebie znów namawiać do napisania dalszego ciągu biografii. Świetne, ale proszę o więcej rozdziałów!  ^_^

Wiadomo, że siska musi przedpremierowo widzieć.  B) Będzie więcej, może jeszcze w tym lub następnym tygodniu?  :-/

Daje okejke.  :thumbsup:

((kiedyś przeczytam całość jak czas będzie))

Dziękować!  B)

((no myślę kurcze))

No takie, takie hmm 4/10. Nie no co ja gadam :D Sztoosik - bardzo fajna aktualizacja milo sie czyta Twoje biografie. Leci zielony i ciekawe co bedzie dalej ;)

No właśnie!  :lol: Dziękuję za zielony, motywujący przycisk i miłe słowa. B)

• Back to top
    • 3

#174 * Seeba1241 16/02/2018 - 09:56

Seeba
  • Starszy GameMaster
Milutko się czyta, zostawiam zielaka for you.
  • Back to top
    • 0

#175 Tajemniczaa641 16/02/2018 - 20:39

Tajemniczaa
  • Gracz

Milutko się czyta, zostawiam zielaka for you.

Oj nie trzeba było!  

Dzięki!  :fist:

Żartuję, chętnie się nim zaopiekuję.  :evil: 

• Back to top
    • 0

#176 * Detroxowy12 13/03/2018 - 11:06

Detroxowy
  • Gracz

Cóż moja droga, pomimo nie było mnie kilka miesięcy czy też roku robisz niesamowite zakończenia i biografie. Goraco cię pozdrawiam, kochana.  :wub:  :innocent:

Edited by Detroxowy, 13/03/2018 - 11:07.

• Back to top
    • 0

#177 Gwiazdeczka9727 18/03/2018 - 09:31

Gwiazdeczka97
  • Gracz

Ah ta Niezgodnie Tajemnicza biografia. Ładnie, ładnie. +

• Back to top
    • 0

#178 Tajemniczaa641 18/03/2018 - 09:34

Tajemniczaa
  • Gracz

Cóż moja droga, pomimo nie było mnie kilka miesięcy czy też roku robisz niesamowite zakończenia i biografie. Goraco cię pozdrawiam, kochana.  :wub:  :innocent:

A dziękuję i oczywiście wzajemnie, pozdrowionka!  :D

Ah ta Niezgodnie Tajemnicza biografia. Ładnie, ładnie. +

Tajemniczo musi być. Dziękuję!  B)

• Back to top
    • 0

#179 BielikSv7805 18/03/2018 - 10:18

BielikSv7
  • Gracz

Ta pani ma coś w sobie do pisania takich rzeczy. Zielonek oczywistość, dobrze się czyta. 

• Back to top
    • 0

#180 Frizzek2 18/03/2018 - 12:25

Frizzek
  • Gracz

Ładna biografia  :innocent:

Polecam!  ^_^  :innocent:

• Back to top
    • 0

#181 Phabiyan 14 31/03/2018 - 18:35

Phabiyan
  • Gracz

Lekturka na całe noce. :D 

• Back to top
    • 0

#182 PyrKson204 31/03/2018 - 19:03

PyrKson
  • Gracz

Robiłem zdjęcia wtedy, pozdrawiam cieplutko.

• Back to top
    • 0

#183 Tajemniczaa641 01/04/2018 - 10:45

Tajemniczaa
  • Gracz

Ta pani ma coś w sobie do pisania takich rzeczy. Zielonek oczywistość, dobrze się czyta. 

Dziękuję, dziękuję. Cieszę się, że mam to "coś".  :D  ^_^

Ładna biografia  :innocent:

Polecam!  ^_^  :innocent:

Dziękuję za polecenie i za miłe słówka.  :innocent:

Lekturka na całe noce. :D

Albo i na dłużej.  :s  :lol:

Robiłem zdjęcia wtedy, pozdrawiam cieplutko.

O proszę, takie bajery. Również pozdrawiam!  B)

• Back to top
    • 0

#184 FunLabYo47 01/04/2018 - 10:55

FunLabYo
  • Gracz

Biografia 10/10 niezle.

• Back to top
    • 0

#185 * Herix1196 03/04/2018 - 16:14

Herix
  • Gracz

*
POPULAR

Tajemniczo - Niezgodna biografia.  ;) Podziwiam za chęci i umiejętności w pisaniu tak rozbudowanego i bardzo ciekawego tekstu!  :wub:

• Back to top
    • 5

#186 Tajemniczaa641 03/04/2018 - 20:14

Tajemniczaa
  • Gracz

Biografia 10/10 niezle.

Milutko, dziękuję.  :D

Tajemniczo - Niezgodna biografia.  ;) Podziwiam za chęci i umiejętności w pisaniu tak rozbudowanego i bardzo ciekawego tekstu!  :wub:

Chęci zawsze są, gorzej z czasem. Dziękuję, staram się jak mogę i przede wszystkim robię to, co lubię.  :D  :o  

• Back to top
    • 2

#187 I Mateusz I52 30/04/2018 - 16:33

I Mateusz I
  • Gracz

Na prawdę fajnie się czytało! 

Well, szkoda, że moja postać nie miała takiego barwnego życia. :D 

• Back to top
    • 1

#188 Cholewa 1 29/06/2018 - 00:52

Cholewa
  • Gracz
Świetna biografia! :)

Ale tym kotkiem to podbilas mi serce.

Edited by Cholewa, 29/06/2018 - 00:53.

• Back to top
    • 0

#189 Tajemniczaa641 29/06/2018 - 15:16

Tajemniczaa
  • Gracz

Na prawdę fajnie się czytało! 

Well, szkoda, że moja postać nie miała takiego barwnego życia. :D

Dziękuję! Oj tam, zawsze znajdzie się coś do opisania.  :D

Świetna biografia! :)

Ale tym kotkiem to podbilas mi serce.

Dzięki, dzięki. Swoje też nim podbiłam.  ^_^  :lol:

• Back to top
    • 0

#190 * MJay1041 29/06/2018 - 15:42

MJay
  • Gracz

We want more! We want more! We want more!

• Back to top
    • 0

#191 Tajemniczaa641 29/06/2018 - 15:53

Tajemniczaa
  • Gracz

We want more! We want more! We want more!

Oho, przez ten pobyt Ci się angielski udziela. Sure. I'll try to do it.  :D

• Back to top
    • 0

#192 Alienated308 14/11/2018 - 16:12

Alienated
  • Gracz

*
POPULAR

Tyle czasu tu nie zaglądałem a tu tyle nowości. Szkoda że na razie nie grasz, na pewno pojawiłoby się więcej szalonych akcji  :>  :D

• Back to top
    • 4

#193 Barlyy16 15/11/2018 - 08:33

Barlyy
  • Gracz

Powiem jedno...Super wykonana! Na pewno lepsza od mojej! :)

• Back to top
    • 0

#194 Tajemniczaa641 17/11/2018 - 15:05

Tajemniczaa
  • Gracz

Tyle czasu tu nie zaglądałem a tu tyle nowości. Szkoda że na razie nie grasz, na pewno pojawiłoby się więcej szalonych akcji  :>  :D

Hej! Dziękuję za miłe słówko. Keep calm, teraz mam dużo szalonych akcji w życiu więc coś pewnie na papierze zostanie. Pozdrawiam!. ^_^

Powiem jedno...Super wykonana! Na pewno lepsza od mojej! :)

Starałam się, dzięki wielkie! W wolnej chwili być może zajrzę do Twojej, pozdrowionka!  ;)

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic