Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unWarn]Brook_Johnson

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Doi_Ogata0 29/01/2010 - 19:29

Doi_Ogata
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Brook Johnson

Administrator/moduł nadający karę: Game MasterBE5

Powód kary: MG + Warn za obrazę OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak-Zaczęło to się w pizzerni obok centrum gdzie chcieliśmy sobie z kolegą załatwić pracę,lecz jeden z obsługujących powiedział nam,że nie może zdradzić swoich zarobków,więc mój kolega powiedział "ale ciota,nie?" to ja mu odpowiedziałem "No" i zaczęliśmy kierować się ku wyjściu.W połowie lokalu podszedł do nas gościu mówiąc"jakiś problem,chcecie wpier**l?jestem z mafii"to my ryknęliśmy śmiechem i powiedzieliśmy "taaa...a ja Jezusem" i skierowaliśmy się w stronę wyjścia,lecz ten "mafioza" zaczął nas DM'ić,więc walnąłem go raz bym mógł uciec i napisać reporta.Gdy uciekłem z lokalu nie zdążyłem napisać reporta a on już miał AJ.Obsługa prawdopodobnie wezwała policje i po chwili,gdy odeszliśmy od pizzerni zaczął nas gonić policjant nie wchodząc nawet do Pizzerni i pytając kto to zrobił.Mój kolega zaczął uciekać,lecz ja szedłem normalnie a,gdy on już uciekł to chciałem zmylić "trop" i powiedziałem,że on pracuje na stacji idlewood i tam go można spotkać.No i ten policjant coś tam gadał i kazał mi iść z nim to mu odpowiedziałem,że mam spotkanie i nie mogę teraz a on zaczął mnie skuwać chociaż stałem do niego przodem i miałem ręce w kieszeni.Dobra to napisałem report,przyszedł admin i zaczęliśmy skuwanie od początku.Wszystko zrobił RP więc wszedłem do radiowozu i napisałem do mechanika na rowerze "HELP:D" w formie żartu a nie prośby.Akcja trochę tam trwała bo gadaliśmy z tym gościem z policji i w sumie nie skojarzyłem,że on mi pomaga bo napisałem mu na /w.Otworzył mi drzwi,ja dałem /opis Brook ma skute i wykręcone do tyłu ręce.Wysiadłem z radiowozu i chciałem uciekać,aż tu nagle teleportowało mnie(chyba admin) do policjanta.napisałem na "."co jest? a on zaczął coś tam gadać,że mówiłem tamtemu gościowi,że ma mnie uratować i otworzyć drzwi.Przyszedł admin i dał mi AJ na godzinę,lecz w 48minucie zawitał do mnie do AJ i powiedział to co widać na SS dając mi warn'a za obrazę OOC.Tutaj daje SS z czatu bo nikogo nie obraziłem OOC...A i jak chodzi wam o te "ale baton" to miało być do mojego kolegi "ale beton" :huh: pomyliłem ID.
(SS patrzeć od największego do najmniejszego)

http://www.sendspace.com/file/50orr7
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 29/01/2010 - 19:31

Kobył
  • Gracz
Administracja nie usuwa ostrzeżeń. To są tylko adnotację do pewnych sytuacji. Tutaj możesz mieć warnów do woli, za trzy nie otrzymasz banicji.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych