Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNAJ, UNOOC] Travis Santiago

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 edi to ziomal95 29/01/2010 - 15:40

edi to ziomal
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Travis Santiago

Administrator/moduł nadający karę: System...

Powód kary: "Omijanie blokady ooc "((911))"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A więc zdawałem test na prawko - a jak wiadomo potrzebne jest do tego ooc, więc pytanie oddałem w (()), i dostałem za omijanie blokady ooc na godzinę AJ. Misiek miał mi popołudniu zdjąć tą blokadę, kumpel z nim rozmawiał. Więc proszę o unaj i zdjęcie blokady OOC oraz wyczyszczenie tego AJ z logów. Ten test może potwierdzić urzędniczka oraz SS:
Dołączona grafika

Blokada była nadana wczoraj, niesłusznie, przez moją klawiaturę. Kolega C. Sword, który rozmawiał dziś z Miskiem, usta
lił, że dostanę unblocka popołudniu.
  • Do góry
    • 0

#2 Soldier77 0 29/01/2010 - 15:41

Soldier77
  • Gracz
Ja jestem za pozostawieniem blocka, dlaczego? Typ pisze na /bo -.-, i tak z kilka razy. Po prostu spammer in OOC.

NIE.

Po za tym, jest oddzielny dział dla Anty Cheatu. :huh:
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 29/01/2010 - 15:43

Kobył
  • Gracz
AJ za omijanie blokady nie jest dłuższy niż 500 minut. Co do blokady OOC - czekamy na odpowiedź Miśka, bo jak on miał Ci ją zdjąć, to jego głos. :huh:
  • Do góry
    • 0

#4 edi to ziomal95 29/01/2010 - 15:52

edi to ziomal
  • Gracz
A ja dostałem na 60 minut. Na "." praktycznie nigdy nie rozmawiam, a na "w", w określonych sprawach, np. właśnie test na prawko. A Ty Soldier, nawet mnie nie widziałeś na /bo i za przeproszeniem gadasz głupoty.. Poza tym, na /bo musimy pisać, bo to nasz pager. Proszę o jak najszybsze zdjęcie AJ i blokady, na 16 mam robotę oraz będę drugi raz zdawać na prawko, tym razem bez takich przygód :huh:.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych