Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Leon Cartugilo

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Konrad Bartłomiejczak186 29/01/2010 - 11:40

Konrad Bartłomiejczak
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Leon Cartugilo

Administrator/moduł nadający karę: William

Powód kary:
Blokada	William (Philippe Moreau)	Zdjecie bana - nalozenie blokady postaci.	23/12/2009, 13:56

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam. Piszę tą apelacje z kilku powodów, pierwszym jest chęć powrotu na tamtą postać, a drugim zagranie jeszcze kilku interesujących akcji tam. Jak wiadomo moja postać jest zablokowana, a wcześniej miała nałożonego bana, który William zdecydował się zdjąć. Na HRP, spędziłem dużo swoje czasu osobistego, a tym samym gram już od początków, czyli od v1. Nigdy, nie miałem większej sprzeczni z administracją czy także moja osoba, moje słowa nie działały przeciw HRP. Blokadę dostałem za "gwałcenie entera", oraz "nieumiejętność złożenia zdania". Tak jak każdemu człowiekowi, trochę błędów mi się zdarzyło, lecz spowodowane one były nerwami oraz życiem codziennym. Chciałbym przeprosić w tym temacie administracje oraz społeczność HRP, że może po części niektóre akcje na postaci Leona Cartugilo ich uraziły, a także wyrażam skruchę. Zdecydowałem się napisać tą aplikację, lecz nie było to łatwe dla mnie, bo jak wiadomo nikt z Nas nie lubi wytykać sobie błędu i nie lubi także przyznawać, że to on zawinił. Od blokady na Leonie przegrałem, z Wami graczami prawie 80 godzin i sądzę, że wiele osób zobaczyło tak naprawdę moją grę i moje normalne zachowanie. Na koniec, chciałbym tylko prosić o powrót do gry na Leonie, a także postanowić poprawę zachowania.

Konrad.

[i]
  • Back to top
    • 0

Bounce 19 29/01/2010 - 11:48

Bounce
  • Gracz
Dobry gracz. Myślę, że może dostać UnBlocka.
  • Back to top
    • 0

Tarcza456 29/01/2010 - 12:06

Tarcza
  • Gracz

Myślę tak samo :huh:
  • Back to top
    • 0

Barus 24 29/01/2010 - 12:07

Barus
  • Gracz

Myślę tak samo :huh:

Dokladnie
  • Back to top
    • 0

Crea63 29/01/2010 - 12:30

Crea
  • Świeżak
Sam byłem zdziwiony dlaczego na niej już nie gra. A fajnie było... powozić sie z nim ^^
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 29/01/2010 - 12:55

Kobył
  • Gracz
Oddasz mi buffalo!

Oczywiście jestem za zdjęciem.
  • Back to top
    • 0

Konrad Bartłomiejczak186 29/01/2010 - 13:06

Konrad Bartłomiejczak
  • Gracz