Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Cesar Cortez

• Please log in to reply
6 replies to this topic

MuertosRulez319 28/01/2010 - 20:54

MuertosRulez
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Cesar Cortez

Administrator/moduł nadający karę: Anti-cheat

Powód kary: TP do pojazdu

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Była pewna akcja, że postrzeliłem dwóch gości. Po tej akcji chciałem się ulotnić i pojechać. Kumpel podjechałem pod staje i wsiadłem do niego. Nagle patrze serwer zamknięty. Wyszedłem i kumple mi piszą, że bana dostałem. Miałem straszne lagi, bo razem z bratem mamy wspólnego neta i pewnie mi zlagował grę.

http://iv.pl/images/vhwecy9f547lqaxdmpu2.png

Świadkowe: Borys Chmielewski, Deno Tiguez, Carlos Ramos, Edguardo Perez, Juanito Chavez, Paco Carvezzo, Miguel Varquez.
  • Back to top
    • 0

Gangster.6 28/01/2010 - 20:57

Gangster.
  • Świeżak
Tak, potwierdzam. Byłem przy tym, za un banem.
  • Back to top
    • 0

Cinek0 28/01/2010 - 21:00

Cinek
  • Świeżak
Kłamstwo -> Lagi -> PING 40.
 Nie mogłeś mieć lagów, gdyż ping wynosił 40ms, poczekaj 2 dni, a dostaniesz auto-unbana. :huh:
  • Back to top
    • 0

Eran0 28/01/2010 - 21:05

Eran
  • Świeżak
Jakie kłamsto koleszko... Rozmawiałem z nim na Skype nawet krzyczał bratu aby ogarnął youtube ponieważ ma lagi po chwili jakoś wszedł do mojego auta ja stałem normalnie i ban. Bug jakiś.
  • Back to top
    • 0

Deno Cavares2 28/01/2010 - 21:12

Deno Cavares
  • Świeżak
Wstępnie tak powiedział, bo nie wiedział jaki konkretny mógł być powód. Nie ma opcji, żeby cheatował, lol.

Byłem tego świadkeim, tak swoja drogą.
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 28/01/2010 - 21:13

MuertosRulez
  • Gracz

Nie mogłeś mieć lagów, gdyż ping wynosił 40ms, poczekaj 2 dni, a dostaniesz auto-unbana. Tongue

Nie kłamię. Ostatnio mam takie lagi, często złapię takiego laga, że muszę dawać relogi. Mogą to potwierdzić ludzie z Corony. I nie mogę czekać 2 dni, ponieważ jutro są walki, na których muszę być.
  • Back to top
    • 0

michux443 29/01/2010 - 11:00

michux
  • Gracz
Popieram, to był jakiś błąd, co do lagów Cesar skarżył się na nie na /bo.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic