Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnOOC] Alice Subaru.

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Alice. 63 28/01/2010 - 18:20

Alice.
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Alice Subaru

Administrator/moduł nadający karę: Brak

Powód kary: Brak

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc .. nie wiem za co dostałam blokadę czatu OOC, pisałam w tym momencie na Gadu-Gadu ze zminimalizowaną grą, chcę napisać do kogoś prywatną wiadomość i wyświetla mi się blokada czatu OOC. W logach kar postaci nic nie ma. Nie wiem o co chodzi, proszę o wyjaśnienie, oraz zdjęcie blokady. :huh:
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 28/01/2010 - 18:22

Kobył
  • Gracz
Za obrazanie Niwka, za pewne i używanie emotki "xD"
  • Back to top
    • 0

Alice. 63 28/01/2010 - 18:24

Alice.
  • Świeżak
Nie obraziłam go, on do mnie ,,skakał", a ja mu odpisałam, coś w stylu stulenia się. Według mnie nie jest to obraza.
  • Back to top
    • 0

Gość (Agatka.) 28/01/2010 - 18:25

Gość (Agatka.)
  • Goście
Weź kobieto, wszystkich wyzywasz, zejdź z tego serwera i przestań oczerniać nazwisko Subaru, tyle.
  • Back to top
    • 0

Alice. 63 28/01/2010 - 18:26

Alice.
  • Świeżak
Nie przypominam sobie, abym kogoś obrażała. Podaj mi dowody.
  • Back to top
    • 0

Hunter 116 28/01/2010 - 18:32

Hunter
  • Gracz

Nie przypominam sobie, abym kogoś obrażała. Podaj mi dowody.

http://h-rp.pl/thread-26652-post-232948.html#pid232948 Może za to? W tej skardze pisze, że obrażałaś Niwka na /w po wypadku.
  • Back to top
    • 0

Alice. 63 28/01/2010 - 18:34

Alice.
  • Świeżak
To nie była obraza, napisałam w formie żartu ,,pogratulować xd" i jak po mnie ,,jechał" to napisałam, żeby się stulił. Pisałam też, że jechałam na sygnale.

na /w napisałam jedyną wiadomość.

PS. Skarga nawet nie została rozpatrzona, jeden ze super znajomych Niwka nadał mi blokadę, jakiś GameMaster zapewne.

@Down

Nie pisałam nic /w zamknij japę tylko na "." Stul się, bo mnie zdenerwował.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 28/01/2010 - 18:59

Grypa
  • Świeżak
dostalas za /w zamknij jape.
  • Back to top
    • 0

Alan566 28/01/2010 - 19:36

Alan
  • Gracz
Było trzeba odegrać akcję IC, a nie próbować ją rozwiązać OOC. Moim zdaniem kara słuszna. Zresztą:

[quote name=''Numlock']Zdaje mi się też' date=' że Niwek dostał od Miśka blokadę OOC za swoje "HAHAHAHAHAHAHA(...)". [/quote']
Skoro Niffuś dostał, to dlaczego Ty nie masz mieć?
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 28/01/2010 - 19:39

ksiomal
  • Zbanowani
Brzydko mówisz to masz, o.
  • Back to top
    • 0

Gość (Agatka.) 28/01/2010 - 19:40

Gość (Agatka.)
  • Goście
Jesteś idiotką [to nie obraza ooc tylko stwierdzenie], nie umiesz się zachować, jesteś jedenastoletnią gówniarą, tyle.

[to nie obraza ooc tylko stwierdzenie]

Helou - jesteśmy na forum. Forum jest dyskusyjne, a nie "in character" - Kobył.
  • Back to top
    • 0

Alice. 63 28/01/2010 - 22:04

Alice.
  • Świeżak
Idiotką to jesteś ty pisząc ten durny post, aby sobie nabić i być fajną, o. Jeżeli nie wiesz jak gram OOC, oraz IC to proszę cię nie wypowiadaj się. :huh:
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 28/01/2010 - 22:05

Zagubiony
  • Gracz

Jesteś idiotką [to nie obraza ooc tylko stwierdzenie], nie umiesz się zachować, jesteś jedenastoletnią gówniarą, tyle.

[to nie obraza ooc tylko stwierdzenie]

Helou - jesteśmy na forum. Forum jest dyskusyjne, a nie "in character" - Kobył.

Takie słowa to lepiej byś sobie dla siebie zachowała niż pleć głupoty o kimś kogo w ogóle nie znasz.

Myślę, że zostaniesz za ten post srogo ukarana.

Co do prośby:

Trzeba dawać ludziom szanse.
  • Back to top
    • 0

Niwek402 28/01/2010 - 22:09

Niwek
  • Gracz
Nie kłam! Wyzwałaś mnie od noobów, a nawet nic złego nie zrobiłem. Od razu zobaczycie mały błąd to płacz i wyzwiska.
  • Back to top
    • 0

7CHV6E7129 28/01/2010 - 22:16

7CHV6E7
  • Gracz
No to prawda, co mówi Niwek. Po chwili dyskusji, kiedy wiedziałaś, że my mamy racje zaczęłaś do nas pisać na "." - "stul pysk". A potem widziałem nad jej nickiem jak coś mamrotała i mówi do któregoś z nas "noob".
  • Back to top
    • 0

Alice. 63 28/01/2010 - 22:57

Alice.
  • Świeżak
Dokładnie było to ,,stul się". A racji nie mieliście bo na "." widziałam same CapsLock ,,HAHAHAHAHAHHA". :huh:
  • Back to top
    • 0

Niwek402 29/01/2010 - 06:41

Niwek
  • Gracz
Przestań zmyślać! Cholera jasna, to Ci na dobrze nie wyjdzie, są logi, uwierz mi.
Te "HAHAAHAHAHA" było wcześniej, nie miałaś prawa tego widzieć bo byłaś daleko. Na początku dostałem od ciebie /w "pogratulować xd" podjeżdżam a ty że "jechałam na sygnale graj RP, noobie", napisałem że to że jedziesz na sygnale nie oznacza że możesz robić wszystko, a ty: "stul pysk".
  • Back to top
    • 0

Czaroslav777 29/01/2010 - 07:59

Czaroslav
  • Gracz
Może po prostu sprawdzicie logi zamiast się bezcelowo kłócić?

PS: Jeżeli ten post jest zły proszę o nienadawanie procentów - zawsze można skasować, prawda? :huh:
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic