Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnAj] Criss_Pavarotti

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Janek.29 28/01/2010 - 10:23

Janek.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Criss_Pavarotti

Administrator/moduł nadający karę: YoMen

Powód kary: Zachowujesz się jak rozpieszczony dzieciak, może to ci pomoże.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, więc wczoraj kiedy miałem buga z bronią napisałem o tym do GameMastera_1AAD kiedy chciał mi pomóc niestety nie mógł powiedział abym zgłosił się do jakiegoś administratora bo prawdopodobnie mam broń zbugowaną..więc zaraz po tym napisałem do YoMena o pomoc z nadzieją, że mi pomoże, napisałem raz..poczekałem z 5 minut..napisałem drugi raz..więc on albo afczył albo miał mnie głęboko w dupie za przeproszeniem, więc dałem sobie spokój i poczekałem na innego administratora, po jakimś czasie kiedy byłem pod ratuszem zobaczyłem Iversona więc zagadałem z prośbą czy mógłby mi pomóc on skierował mnie do YoMena który siedział na przeciwko patrząc na niego widziałem, że nie afczy więc podszedłem i zapytałem na ' . " czy może mi pomóc a on nawet nie odpisał chociażby " Nie nie pomogę ci. " co w zupełności wystarczyłoby i bym to zrozumiał. Po chwili Bobby Iverson z kolegą robili jakąś akcję kucnąłem i przyglądałem się jej..po chwili dostaje AJ na 800 minut..co mnie naprawdę wkurzyło... z powodem " Zachowujesz się jak rozpieszczony dzieciak, może to ci pomoże" nie wiem co chciał przez to pokazać ignorując mnie a przy pierwszej okazji wsadzając do AJ na 800 minut..Proszę o UnAj.

Niestety nie mam ss ponieważ sformatowałem kompa i o tym aby zostawić nawet nie pomyślałem
  • Do góry
    • 0

#2 Janek.29 29/01/2010 - 13:31

Janek.
  • Gracz
Odsiedziałem już 100 minut to mi wystarczy...Proszę o zdjęcie tego Ajota..
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 29/01/2010 - 15:42

Kobył
  • Gracz

Zachowujesz się jak rozpieszczony dzieciak, może to ci pomoże.

Przypomnę, iż...

W przypadku odrzuconej apelacji nt. AdminJaila, jego długość zwiększamy dwukrotnie.

Dostałeś za karę. Musisz odsiedzieć.
  • Do góry
    • 0

#4 Janek.29 29/01/2010 - 15:50

Janek.
  • Gracz
W tym rzecz, że niestety mam ograniczony czas grania, czasami mogę na 1h czasami na 2h. Musiałbym cały tydzień zbijać aj..a to trochę długo..
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych