Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Pierwszy samochód

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#41 Player9835 12/04/2019 - 15:34

Player98
  • Gracz
Kupuj VAGa najlepiej A4 bądź A3 1,8t i będziesz zadowolony.
  • Back to top
    • 0

#42 Khaled60 12/04/2019 - 18:35

Khaled
  • Gracz
Cześć! Z doświadczenia wiem, że pierwszy samochód musi być czymś słabym - co to oznacza? Po pierwsze na przedni napęd jak dla mnie jednym z dobrych aut na początek jest Golf 3-4, ponieważ nie jest cenowa drogi a nie ma jakiegoś przyspieszenia. A jeżeli chcesz się popisać przed kolegami czy dziewczyna to od razu odradzam, źle na tym skończysz.
Większości młodych ludzi kupuje BMW, Audi na pierwsze auto jest to duża głupota, bo nie posiadasz duże doświadczenia, aby dobrze manewrować pojazdem na tylny napęd.
  • Back to top
    • 0

#43 Suicide Squad79 12/04/2019 - 19:41

Suicide Squad
  • Gracz

Cześć! Z doświadczenia wiem, że pierwszy samochód musi być czymś słabym - co to oznacza? Po pierwsze na przedni napęd jak dla mnie jednym z dobrych aut na początek jest Golf 3-4, ponieważ nie jest cenowa drogi a nie ma jakiegoś przyspieszenia. A jeżeli chcesz się popisać przed kolegami czy dziewczyna to od razu odradzam, źle na tym skończysz.
Większości młodych ludzi kupuje BMW, Audi na pierwsze auto jest to duża głupota, bo nie posiadasz duże doświadczenia, aby dobrze manewrować pojazdem na tylny napęd.

Przyznaje temu użytkownikowi rację, kolega kupił bmw e46 2003r za kwote 15.000$ w turasie 3.0 diesel 210 koni, i skączył w rowie, a auto rozawlone

• Back to top
    • 0

#44 VotedKaroj-66 12/04/2019 - 20:46

Karoj
  • Gracz

"Wiekszość młodych ludzi kupuje BMW, a audi ma tylni napęd i nie ma się doświadczenia żeby opanować dobrze pojazdem na tylni napęd"? Większych bzdur nie słyszałem. Już pomijając ten tekst o młodych ludziach, ale to że audi na pierwsze auto to jest głupota xD?!

Po drugie, nie - nie mam w planach na pierwsze auto kupić BMW E36 1.6 z gazem czy coś w tylnym napędzie albo o dużym silniku - ale jak ma się głowę to opanuje się tylni napęd, i nie mówie tego dlatego żeby zachęcać nowych kierowców do kupna "beemki".

Edited by Karoj, 12/04/2019 - 20:47.

• Back to top
    • 0

#45 Khaled60 12/04/2019 - 21:03

Khaled
  • Gracz

Przyznaje temu użytkownikowi rację, kolega kupił bmw e46 2003r za kwote 15.000$ w turasie 3.0 diesel 210 koni, i skączył w rowie, a auto rozawlone

Dziękuje - mój kuzyn miał podobny przypadek i niestety ale odszedł.
  • Back to top
    • 0

#46 VotedKaroj-66 12/04/2019 - 21:12

Karoj
  • Gracz

Dziękuje - mój kuzyn miał podobny przypadek i niestety ale odszedł.

Również miałem tą historie (to już bardzo dawno temu) tylko że samochodem był Golf IV, można? można - do jazdy trzeba mieć głowę i umiar, wtedy tylny napęd ani cztery koła na masce i kierownicy nie mają z tym nic wspólnego.

• Back to top
    • 0

#47 Suicide Squad79 12/04/2019 - 22:36

Suicide Squad
  • Gracz

Również miałem tą historie (to już bardzo dawno temu) tylko że samochodem był Golf IV, można? można - do jazdy trzeba mieć głowę i umiar, wtedy tylny napęd ani cztery koła na masce i kierownicy nie mają z tym nic wspólnego.

Również się zgodzę, nawet na motorowerze da się zabić, do jazdy trzeba używać głowy, i nie dać się zwieźć kolegą 

• Back to top
    • 0

#48 Khaled60 13/04/2019 - 13:45

Khaled
  • Gracz

Masz racje! Wszystko zależy od człowieka i od jego psychiki, myślenia (Racjonalnie).
  • Back to top
    • 0

#49 VotedKaroj-66 13/04/2019 - 13:52

Karoj
  • Gracz

Masz racje! Wszystko zależy od człowieka i od jego psychiki, myślenia (Racjonalnie).

Takich ludzi to ja szanuje, potrafią przyznać się do błędu i przyznać racje osobie a nie się kłócić do końca ;p

• Back to top
    • 0

#50 Khaled60 13/04/2019 - 14:24

Khaled
  • Gracz

Takich ludzi to ja szanuje, potrafią przyznać się do błędu i przyznać racje osobie a nie się kłócić do końca ;p

Dziękuje bardzo, miłej gry Tobie życzę.
  • Back to top
    • 0

#51 Lisuuu26 18/04/2019 - 04:19

Lisuuu
  • Gracz

Audi A3 albo BMW E36/E46

• Back to top
    • 1

#52 * Fanta200189 14/05/2019 - 09:24

Fanta200
  • Gracz
E16 idealne 😅
  • Back to top
    • 2

#53 * BartexPlus47 28/05/2019 - 08:12

BartexPlus
  • Gracz
Audi a3 kozak jak na ten budżet, polecam serdecznie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic