Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Un blokada] R. Bickle

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kobył1180 27/01/2010 - 20:02

Kobył
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Roy Bickle

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Możliwość gry, lecz banicja na Roy’u.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Cześć.
Nie będę tłumaczył tego, co zaszło między mną, administracją i tak dalej… Misiek nadał mi banicję na Roy’a z możliwością założenia nowej postaci. Po banicji i ostatniego logowania na Roy’a mija już półtorej miesiąca. Sądzę, że to długi czas, który dał mi dużo do myślenia. Na mojej, aktualnej postaci nie mam żadnych kar, które mogą sugerować, że jakoś ostro „noobię”. Oznacza to, że zależy mi na grze, która niesie za sobą dobry klimat, dobrych graczy.
Swoją prośbę motywuje tym, że chciałbym wrócić na postać, Bickle, odczułem klimat gry. Klimat, który sprawiał mi satysfakcję. Dzięki kilku graczy go doświadczyłem. Starałem się odgrywać każdą akcję dobrze, co nie zawsze wychodziło mi na postaci Mercedes. Na Harveście jestem od 10 października 2008r.
Na końcu chciałbym przeprosić Miśka za to, że krytykowałem HRP,
gdzie był ewidentny „mój płacz”. Jednak, mam swoje tłumaczenie tego,
lecz nie chcę go ujawniać, bo być może to zaszkodziło by mojej apelacji i uraził bym parę osób. Niech to pójdzie w niepamięć.
Reasumując - Chciałbym prosić o zdjęcie banicji oraz blokady z Roy’a, gdzie przecież można cofnąć akcję jak innemu graczowi.
Pozdrawiam, Kobył.

//Zamykam - oczekuję odpowiedzi tylko i wyłącznie administracji.

@down

To, że mam negatywne nastawienie do Ciebie, to masz wypowiadać się o rzeczach o których nie masz bladego pojęcia? Chłopie! Masz ty mózg?
@down2

Przecież otrzymałeś adnotację co do tego. Jeśli wychodzisz z założeniem, że możesz napisać posta, gdzie on Cię nie dotyczy, to naprawdę trzeba być osobą mało inteligentną. Poza tym "Masz ty mózg" wziąłem ze skojarzeniem z pewnej konferencji. Powinieneś się domyślić, iż chodzi o inteligencję.
  • Do góry
    • 0

#2 Soldier77 0 27/01/2010 - 22:51

Soldier77
  • Gracz
Winny, myślę, że blokada powinna zostać. Ale skoro przeprosił. Ja mam do niego Negatywne zdanie, tak jak on do mnie. :D

@up
Lecz, przyznałeś się, a skoro jesteś winny to nie należy Ci się unblock. Bezsens. Ja mam mózg, bo pomyśl. Gdyby ktoś mózgu nie miał, nie żył by. Użyj szarych komórek, jeśli uważasz, że ten post to mój 'debilizm', jak to ty ująłeś. :huh:

@up2

Regulamin apelacji:
Apelowanie o słusznie zablokowane postacie skończy się banicją całego konta globalnego.

Podobno, blokada była wtedy słuszna, czyli powinieneś dostać bana na glob., ale ja się już nie odzywam. Po za tym, pierwszy wypowiedziałeś się negatywnie w pochwale na mnie, z czego nie widziałeś mojej 'poprawy' więc zostaję bez zdania. ;)
  • Do góry
    • 0

#3 Lipton18918 27/01/2010 - 23:09

Lipton189
  • Gracz
^
Jak już mówiłem...Czepiasz się jak dziecko do lizaka. Musisz znaleźć gdzieś jakiś szczegół aby kogoś zdołować. Ja także mogę cię zdołować : Nie kozacz tak bo 13 lat to nie jest wielki wiek.

UnBlock :huh: Znam go z widzenia i wiem, że przez ten okres nauczył się choć odrobiny lepszego RP.
  • Do góry
    • 0

#4 Makaveli7 27/01/2010 - 23:16

Makaveli
  • Świeżak
Pomimo ze miewales czasem "odpaly" jestem za unblockim. Jestes osoba ktora jak chce to potrafi :] Na pewno druga szanse wykoRZystasz rozsadniej.

Wybaczta brak znakow PL.

Oj Mirek, Mirek - Kobył. ;P

Cicho... pisze z telka :huh:
  • Do góry
    • 0

#5 Snup7 28/01/2010 - 10:47

Snup
  • Gracz
Tak jak każdy gracz ma " odpały " , nikt ci nie będzie grać cały czas 100 % RP bo tak się nie da. Wiem iż Kobył się zmienił i to dużo. Przyznam uważałem go kiedyś za gracza który nigdy nie będzie stworzony do gry RP, a na dodatek uraził mnie swoim zachowaniem. Przegrałem z nim parę ładnych akcji i mogę stwierdzić iż się zmienił.
Mogę stwierdzić publicznie iż Kobył to bardzo dobry gracz, a na dodatek z takim długim pobytem na h-rp. Jestem za UNBLOCKIEM na jego postać. Każdy zasługuje na drugą szanse.
  • Do góry
    • 0

#6 ksiomal 0 28/01/2010 - 10:47

ksiomal
  • Zbanowani

Winny, myślę, że blokada powinna zostać. Ale skoro przeprosił. Ja mam do niego Negatywne zdanie, tak jak on do mnie. :huh:

@up
nie należy Ci się unblock.

Regulamin apelacji:
Apelowanie o słusznie zablokowane postacie skończy się banicją całego konta globalnego.

Ty jeszcze masz czelność coś mówić, mając chyba 7 banów i tyle samo globalów? Jesteś żałosny. I nie gadaj na Kobyła, na jego gre, bo ty dużo większe próbujesz wałki robić, związane z przelewaniem, więc zamilcz, póki możesz.

A co do kobyła - dobry z niego chłop, dobrze gra, nie odwala. Wiele osób dostało szanse, po większych wyczynach, więc myśle że kobył powinien spokojnie dostać unblocka ;)
  • Do góry
    • 0

#7 Kobył1180 28/01/2010 - 10:51

Kobył
  • Gracz

Winny, myślę, że blokada powinna zostać. Ale skoro przeprosił. Ja mam do niego Negatywne zdanie, tak jak on do mnie. :huh:

@up
nie należy Ci się unblock.

Regulamin apelacji:

Ty jeszcze masz czelność coś mówić, mając chyba 7 banów i tyle samo globalów? Jesteś żałosny. I nie gadaj na Kobyła, na jego gre, bo ty dużo większe próbujesz wałki robić, związane z przelewaniem, więc zamilcz, póki możesz.

A co do kobyła - dobry z niego chłop, dobrze gra, nie odwala. Wiele osób dostało szanse, po większych wyczynach, więc myśle że kobył powinien spokojnie dostać unblocka ;)

Nie dobijaj leżącego.

Mimo to czekam na wypowiedzenie się Apelacjorozpatrywacza.

Do Soldiera

Poszukałem trochę po forum i...

http://h-rp.pl/thread-20536.html?highlight=William+Gervado
http://h-rp.pl/thread-15201.html?highlight=William+Gervado
http://h-rp.pl/thread-20708.html?highlight=William+Gervado

Tyle apelacji odrzuconych i Ty śmiesz twierdzić, że mam bana na globala mieć? Po trzech apelacjach już powinieneś skończyć z banem na IP. Więc jak Ci już napisałem - Masz ty mózg?
  • Do góry
    • 0

#8 Gugel1 28/01/2010 - 11:26

Gugel
  • Świeżak
Widziałem już gdzieś Kobyła i nie mam nic przeciwko niemu gdyż grał dobrze i krzywdy tym nie wyrządzał.
soldier77 ja myślę, że ty się chyba bawisz w wojnę z kolegami z bloku/sieci bo masz samych wrogów i przyjaciół............
Wrodzy to ci czerwoni nie?
  • Do góry
    • 0

#9 Olekx4179 28/01/2010 - 12:58

Olekx
  • Gracz
Znam Kobyła z innego serwera i przez dłuższy czas nie byliśmy do siebie pozytywnie nastawieni. Słyszałem o tej akcji za pośrednictem Skype'a i przyznam,że to było nie fair. Jestem ZA unblockiem Roy'a. Potrafił stworzyć wspaniały klimat i mam nadzieje,że będzie to kontynuował.
  • Do góry
    • 0

#10 Majkel4251 28/01/2010 - 12:58

Majkel
  • Gracz
Z tego co widziałem to tylko odwalać potrafisz.
  • Do góry
    • 0

#11 J4RyZz 9 28/01/2010 - 13:10

J4RyZz
  • Zbanowani
Kobył niewątpliwie należy do znanych osób hu. Niewątpliwie tez odwalał, no ale chwileczkę czy każdy musi być grzeczny jak taki Majkel?. Miałem z Mercedes kilka razy do czynienia. Bardzo podobała mi się jego dbałość o szczegóły, a to że czasem chciał się wyluzować... ludzie serwer jest w końcu po to żeby czerpać z niego maksimum rozrywki. Gracz zasługuje na druga szansę.
  • Do góry
    • 0

#12 Majkel4251 28/01/2010 - 13:15

Majkel
  • Gracz

Niewątpliwie tez odwalał, no ale chwileczkę czy każdy musi być grzeczny jak taki Majkel?.

Nie znasz mnie - nie oceniaj. A Kobyła akurat znam i widziałem jego ostatnie akcje na serwerze :huh:
  • Do góry
    • 0

#13 Strzaskany3324 28/01/2010 - 13:59

Strzaskany
  • Gracz

UnBlock ;) Znam go z widzenia i wiem, że przez ten okres nauczył się choć odrobiny lepszego RP.

"RP nie da się nauczyć, RP trzeba zrozumieć i przestrzegać zasad oraz wykorzystywać to co najlepsze w dobrym odgrywaniu postaci"
Dajcie mu szanse, myślę że jak dostanie to nie zawiedzie. Kobyłeq jest z natury odpowiedzialny ale zdarza mu się i umie się ogarnąć. Jestem za zwróceniem mu postaci ;>

Niewątpliwie tez odwalał, no ale chwileczkę czy każdy musi być grzeczny jak taki Majkel?.

Nie znasz mnie - nie oceniaj. A Kobyła akurat znam i widziałem jego ostatnie akcje na serwerze :huh:

Ja twoje też widziałem, chociaż mnie nie znasz to ja cię znam z otoczenia. Czy to Camorra czy szpital zawsze odwalałeś, sam się naucz grać poprawnie i dawaj przykład innym a nie oskarżasz kogoś o coś a w cale nie jesteś lepszy. Nie lubisz go? okej ale nie zabieraj mu szansy poprzez irytowanie go w jego apelacji, chyba wiesz w którym dziale możesz sobie o nim wywierać złe zdanie?
  • Do góry
    • 0

#14 Kobył1180 28/01/2010 - 14:08

Kobył
  • Gracz

Em...
Ty co potrafisz robić? Tak, odwalam tylko w gronie znajomych. Podchodzę do gry z dystansem. :huh:

I nie mam żalu do Majkela, że poruszył ten temat. Przynajmniej ma wazeline off :*
  • Do góry
    • 0

#15 ksiomal 0 28/01/2010 - 14:21

ksiomal
  • Zbanowani
Bo banie ludzie się zmieniają jeśli chodzi o odwalanie, mowie to z własnego doświadczenia. Dajta mu szanse.
  • Do góry
    • 0

#16 Majkel4251 28/01/2010 - 15:04

Majkel
  • Gracz

Ja twoje też widziałem, chociaż mnie nie znasz to ja cię znam z otoczenia. Czy to Camorra czy szpital zawsze odwalałeś, sam się naucz grać poprawnie i dawaj przykład innym a nie oskarżasz kogoś o coś a w cale nie jesteś lepszy. Nie lubisz go? okej ale nie zabieraj mu szansy poprzez irytowanie go w jego apelacji, chyba wiesz w którym dziale możesz sobie o nim wywierać złe zdanie?

Camorra to początki v4, ludzie się zmieniają. Poza tym, chyba nie odróżniasz charakteru postaci od odwalania.

Podchodzę do gry z dystansem. Cool

Ale następnym razem nie przeszkadzaj w akcjach rp :* Poodwalać każdy lubi, ale z umiarem i w odpowiednim towarzystwie.
  • Do góry
    • 0

#17 Kobył1180 28/01/2010 - 15:06

Kobył
  • Gracz
W jakiej akcji RP? Chyba z Tobą na serwerze widziałem się dwa razy. Wtedy z Niwkiem, co wydzierałeś się bym Ci pożyczył 4k i pod HQ FBI. ;).
Jeśli Cię uraziłem jakąkolwiek akcją, przepraszam. :huh:
  • Do góry
    • 0

#18 J4RyZz 9 28/01/2010 - 16:41

J4RyZz
  • Zbanowani

Ludzie się zmieniają.

To po co mówisz że tylko odwala?, skoro ty się tak zmieniłeś, to daj i jemu szanse hmmm?
  • Do góry
    • 0

#19 Kobył1180 28/01/2010 - 17:39

Kobył
  • Gracz

Ludzie się zmieniają.

To po co mówisz że tylko odwala?, skoro ty się tak zmieniłeś, to daj i jemu szanse hmmm?

J4RyZz, tu nie ma co się kłócić. Majkel ma opinie, którą wyraża jasno. Sądzę, że głos jest garstką moich szans. Administracja ma ostateczny głos.
  • Do góry
    • 0

#20 Piecho22 29/01/2010 - 18:02

Piecho
  • Gracz

Joo, Ty też. Co do tego zagadnienia Majkel - czil ałt.

A co do Kobyła.
Aplikacja jak u każdego - jedno wielkie sranie w banie, nic więcej. Możesz napisać jeszcze 3 strony, to i tak tego nikt nie przeczyta, bo jedno i to samo.
Ale za unblockiem, bo mu się należy. Nie zawinił aż tak bardzo.
  • Do góry
    • 0

#21 Enerv28 30/01/2010 - 11:45

Enerv
  • Gracz
Po ostatniej rozmowie z nim mam wątpliwości czy zasługuje na odblokowanie.
Każdy ma prawo do błędu, ale w jego przypadku to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz.

Tak czy inaczej - odrzucam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych