Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unban] Ihu Cost

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Damianbyku5880 27/01/2010 - 18:46

Damianbyku588
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci Ihu Cost

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: "kurwa za co?"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Postaram się wyjaśnić to spokojnie. !
szedłem do centrum "po cywilu" i jak przechodziłem kolo firmy ochroniarskiej to wpisałem ":D" i jakiś koleś przysapał... wyciągnął pałkę i mnie zaczął okładać ja dałem "//padnij" i odszedł po chwili dałem "/ja wstaje" i zacząłem go gonić a on uciekał dostał kilka razy i dalej biegł... no ale nie ważne... potem wracałem do centrum to znowu przypasał powiadomiłem kumpli i jeden przyjechał potem kilku innych i się umówiliśmy na bójkę... potem "serwer padł" jak wbiłem na serwer Konrad mnie teleportował i napisał ".ja się pytam" ja się spytałem co się pyta a on co z się dzieje z vip czy coś takiego... i pisze mu ze oni się zaczęli i ze my byliśmy po cywilu a on ze usuwa firmę i ja się pytam za co i patrze AJ na 99 min... pisze do niego ze nawet nie dal wyjaśnić co się stało i mi dał bana... Tak wiem napisałem "Za co kurwa?" Przepraszam za to i to nie fair ze tylko słuchał jednej strony i nas osadza... Chciałbym to wyjaśnić wiec proszę o unbana... i nie usuwania Firmy z powodu tego ze oni zaraz jak przegrali "ustawkę" to piszą do admina ze my jesteśmy winni ze to cala firma itp. !!!

poza tym podoba mi się Ten serwer ściągnąłem kilka osób na niego ... dlatego nie chce się z nim rozstawać...

Co do SS to niestety nie mam bo za szybko to się działo kilka sekund...

Dziękuje za rozpatrzenie Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych