Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unAJ] Peter Raybone

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Szamy6 27/01/2010 - 18:27

Szamy
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Peter Raybone

Administrator/moduł nadający karę: NumLock

Powód kary: http://h-rp.pl/thread-26046.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

No a więc zacznę od początku.
Jechałem z Cirilo wieczorem skuterem - jego i to on prowadził, pojeździliśmy trochę. Jeździliśmy tak chwilę, aż Cirilo zauważył kolesia, który jak powiedział "wyzywał go" - nie wiem czy to była prawda, czy nie. Zaczęliśmy go gonić, Cirilo wsiadł na skuter, a ja pobiegłem za nim. W połowie tego zauważyłem, że Cirilo krzyczy coś do kolesia w żółtym sabre - podbiegłem do niego (co krzyczał widać na screenach w skardze), w pewnym momencie sabre odjechało, Cirilo wsiadł na skuter, ja również - zaczął za nim jechać. W pewnym momencie dogonił sabre i zaczął w nie wjeżdżać skuterem - totalne non-rp, pytałem się go na /w dosłownie - co on odpierdala. Wiadomo - ze skutera zeskoczyć nie mogłem, jechał za szybko, nie mogłem po prostu nic zrobić... nie była to moja wina, że on się tak zachował.
Na moście uderzył w niego tak mocno, że spadłem ze skutera, mała akcja RP po której dałem /q. Nie wiem co się działo dalej.

Proszę o zmniejszenie kary, gdyż 1000 minut to moim zdaniem zbyt dużo, gdyż głównym winowajcą całej sytuacji był mój kolega, z którym nie mam zamiaru więcej grać. Przyznaję się do kilku błędów jakie popełniłem i przepraszam.

PS. Na screenach w tej skardze widać tylko odpierdalanie Cirilo, jedyna rzecz, która została mi udowodniona to to, że siedziałem na tym skuterze jako pasażer. Prosiłem go, żeby nie jechał za tym Sabre, chciałem nawet zeskoczyć z niego, bo widziałem co ma zamiar zrobić.
  • Back to top
    • 0

Santekk 13 27/01/2010 - 20:48

Santekk
  • Gracz
Uważam iż 1000 minut to lekka przesada za takie przewinienie. Jestem za tym aby zmniejszono kare do 120 minut AJ, ponieważ znam Szamy od jego pierwszej postaci i jego poziom RP wzrósł diametralnie.
  • Back to top
    • 0

skb5267 27/01/2010 - 21:22

skb
  • Gracz
Niestety musisz odsiedzieć całość.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic