Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock OOC] Frank Mcshot

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Michael_Waster2 27/01/2010 - 17:39

Michael_Waster
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Frank Mcshot

Administrator/moduł nadający karę: YoMen

Powód kary: Nieodpowiednie zastosowanie czatu IC

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, dnia 11/01/2010, o godzinie 23:37, dostałem Blokade OOC z powodu iż krzyczałem na /k ((text*)), krzyczałem tak ponieważ DJ klubu w którym nakręcałem filmik na YT zablokował sobie /w a chciałem mu coś napisać. Minęło już prawie 3 tygodnie od blokady OOC, za mój czyn który był nie zgodny z regulaminem bardzo przepraszam i go żałuję. Moja prośba polega na odblokowaniu OOC ponieważ trochę to przeszkadza w odgrywaniu postaci, np. mechanik mi naprawia wóz miał crasha, wrócił i ani nie było naprawy ani ponad 400$ na koncie, napisał report a tu nie mam co powiedzieć na tym czacie OOC. Trudno sie gra bez OOC bo nie raz jak ktoś coś pisze w ważnej sprawie to nie mogę mu odpisać, to on myśli że go ignoruję... A więc po raz kolejny bardzo proszę o odblokowanie czatu OOC, więcej już taka sytuacja mi się nie zdarzy.
  • Back to top
    • 0

MadMax1007 27/01/2010 - 17:44

MadMax
  • Gracz
Znam tego gracza IC i myślę że powinien dostać UnBlock'a OOC, kolo ma nawet dobre rp. Myślę ze więcej już tego nie zrobi.

//Durnota.
  • Back to top
    • 0

Ogrodnik0 27/01/2010 - 18:04

Ogrodnik
  • Świeżak
Nom brak Occ utrudnią grę piszesz np. raporta przychodzi Gm i nie możesz mu powiedzieć o co chodzi. Odczekał już długo jestem za unBlockiem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic