Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnAJ] Laura Cline

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Rysześ172 27/01/2010 - 10:18

Rysześ
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Laura Cline

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: GunCheat

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wyjąłem na Ganton broń Baseball na moment, gdy chciałem ją schować dostałem laga, nie wiem skąd, GTA mi się zminimalizowało, gdy przywróciłem GTA dostałem nagle AJ. Zdziwiłem się, patrzę, a ten AJ jest na 65 tys. minut. Proszę o zdjęcie AJ.
Dowody:
http://iv.pl/images/s5p19k47p6fzlro28pti.jpg - AJ
http://iv.pl/images/uupzp7fasmtlbb90wbwi.jpg - LOGI
http://iv.pl/images/qi0vo8by0mjczvhf5ejp.jpg - PRZEDMIOTY
  • Back to top
    • 0

Bambosz 1981 27/01/2010 - 10:23

Bambosz
  • Gracz
Ech - więc wytłumaczę o co chodzi. Mieszkańcy 17'st, nie wiadomo skąd i dlaczego zaczęli w jego postać - kobietę - napierdzielać od tak. Z nerwów wyjął kija bejsbolowego - a po chwili był AJ'ot za GunCheata, którego wątpię, aby posiadał. Znam jego grę - i wiem, że nie zniżyłby się do takiego poziomu, aby podmieniać w plikach ustawienia broni. Co do moich odpowiedzi na /w, to najszczerzej przepraszam za tą reakcję.

Pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

Griffin103 27/01/2010 - 10:25

Griffin
  • Świeżak
Tak, byłem świadkiem, był to bug, ale jeśli ja miałbym rozpatrywać apelację, to nadał bym ci karę za DeathMatch, który robiłeś swoim kijem, Spicky rozkmniał komendy , a ty za to nas biłeś, straciliśmy przez połowe życia choć mówiliśmy ci żebyś się ogarnął, a ty dalej swoje. Dziękuję i pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 27/01/2010 - 10:29

Rysześ
  • Gracz
Tak, rozkminiał komendy, super? Na pewno tego nie robił, bo wkurzył mnie tą swoją jazda skuterkiem co rozpedzał się i zeskakiwał z niego, wkurzyło mnie to już, więc nie mów, że tak nie robił, mam świadka jako Noah'a. Jego to tez denerwowało.
  • Back to top
    • 0

KsiążeKubuś0 27/01/2010 - 10:33

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Mówicie, że od nas Maria Whyte napierdala się... Ciekawe co było u Amaru Davis. Podszedłeś i zajebałeś mu bw [za przeproszeniem]. Jak tak to do nas się czepiacia iż owy gracz bije się na ustawkach. Sami lepsi nie jesteście. Co do apelacji to jestem także za nadaniem AdminJail'a za deathmatching.
  • Back to top
    • 0

Bambosz 1981 27/01/2010 - 10:34

Bambosz
  • Gracz
Wiecie - jeśli dla Was deathmatchem nie jest wyskakiwanie z pałką i napier... od tak, to dzięki za współpracę z góry. Bez żadnych /me, żadnych /do, normalnie terminatorzy. Zastanawiałem się właśnie, aby Was polecić James'owi Cameron'owi, ale powiedział, że Arnold Schwarzenegger gra w pełni RP i jemu powierzy tą rolę.
  • Back to top
    • 0

Griffin103 27/01/2010 - 10:38

Griffin
  • Świeżak

Wiecie - jeśli dla Was deathmatchem nie jest wyskakiwanie z pałką i napier... od tak, to dzięki za współpracę z góry. Bez żadnych /me, żadnych /do, normalnie terminatorzy. Zastanawiałem się właśnie, aby Was polecić James'owi Cameron'owi, ale powiedział, że Arnold Schwarzenegger gra w pełni RP i jemu powierzy tą rolę.

Nie wszczynaj kłótni, ja cały czas siedziałem na skuterku, nie wiem co Laurze odbiło i zaczęła nas bić. I to nie przez to, że ktoś ją zaczął bo nikt jej nie zaczął bić. jej powodem był skuter bo Sean cały czas coś podnosił i schodził.
Posted Image

//EDIT
Ryrzes:Tak, rozkminiał komendy, super? Na pewno tego nie robił, bo wkurzył mnie tą swoją jazda skuterkiem co rozpedzał się i zeskakiwał z niego, wkurzyło mnie to już, więc nie mów, że tak nie robił, mam świadka jako Noah'a. Jego to tez denerwowało.

Chyba jasno pisał, że nie wie jak podać przedmiot na /u, to nie jest powód do bicia mnie i jego aż do połowy HP.
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 27/01/2010 - 10:39

Rysześ
  • Gracz
@UP
Możesz nie wkręcać, on zdenerwował mnie tą swoją jazda co rozpędzał się z tej górki z mostu skuterem i zeskakiwał z niego non stop. Nie musisz kłamać, Noah to widział, Sussane też.
  • Back to top
    • 0

Griffin103 27/01/2010 - 10:43

Griffin
  • Świeżak

@UP
Możesz nie wkręcać, on zdenerwował mnie tą swoją jazda co rozpędzał się z tej górki z mostu skuterem i zeskakiwał z niego non stop. Nie musisz kłamać, Noah to widział, Sussane też.

Nie wkręcam, bo zawsze prawda wychodzi na jaw, 2 razy zeskoczył czy raz, ale później cały czas siedział na skuterku razem ze mną, a ty wyjąłeś Base i biłeś go i mnie, dlaczego mnie? Dziwne, nic ci nie zrobiłem, a to nie jest fajne jak ma się 3-4 razy dziennie BW.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 27/01/2010 - 10:54

Spicky
  • Gracz
Powiedz mi człowieku, co Ci do tego co ja z moim skuterem robię!? To nie powód, abyś do mnie podbiegał i zaczął mnie bić. REPORT masz od tego. Zresztą, fajny baseball z nogawki ^^
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 27/01/2010 - 10:56

Rysześ
  • Gracz
Boże kochany, czy w RL też rozpędzisz się skuterem i zeskoczysz z niego i tak za każdym razem? Wątpię. Poczekamy na wypowiedź Noaha. Jeżeli chcesz mi coś zarzucić zapraszam do działu skarg.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 27/01/2010 - 10:57

Spicky
  • Gracz
Wątpisz ? Ile razy mój kumpel zeskakiwał ze skutera podczas jazdy i żyje, chłopie. Zresztą, skoro by to było nie realne to by w Gta tego nie było.
  • Back to top
    • 0

Bambosz 1981 27/01/2010 - 10:58

Bambosz
  • Gracz
Weźcie - kłócicie się o byle co! Ryszes ma rację, a Wy chcecie go totalnie udupić - tacy jesteście koledzy kur..., że własnych udupiacie. Ave Sante Srante. Zakończcie to coś, a niech admin rozstrzygnie...
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 27/01/2010 - 10:59

Rysześ
  • Gracz

Wątpisz ? Ile razy mój kumpel zeskakiwał ze skutera podczas jazdy i żyje, chłopie. Zresztą, skoro by to było nie realne to by w Gta tego nie było.

Wole nie wiedzieć co sie stało z jego SKUTEREM po takim zeskakiwaniu. Ja raz spadłem ze skutera, kot mi pod koła wpadł, dwa lusterka zbite i popękane plastiki na bokach.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 27/01/2010 - 11:01

Spicky
  • Gracz
Ta, a że ktoś chce mnie udupić to nie mogę się bronić ? Weź ogar. Zresztą, ja już was nie rozumiem. On zaczął nas bić dlatego, że z skutera zeskakiwałem ?!:huh: LoL. Co mu do tego ? Potem jak chciałem dać przedmiot na /u podszedł do mnie i zaczął mnie bić, mówie mu zeby przestał, nie nadal swoje. Ale wkońcu, zsiadłem i zacząłem go lać, oczywiście Spider Man Bambosz podchodzi i zaczyna nas bić i jeszcze bezczelnie nam na "." pisze że we 2 bijemy kobiete, a że ona do nas podchdzo i zaczyna mnie nawalać to jest ok ? Weź ogarnij się Bambosz.
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 27/01/2010 - 11:01

Rysześ
  • Gracz
Zapraszam do działu SKARG - tam możecie na mnie skargę napisać, jeżeli coś się nie podoba. Tutaj czekam teraz na rozpatrzenie mojej prośby - nie wypowiadajcie się już.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 27/01/2010 - 11:04

Spicky
  • Gracz

Weźcie - kłócicie się o byle co! Ryszes ma rację, a Wy chcecie go totalnie udupić - tacy jesteście koledzy kur..., że własnych udupiacie. Ave Sante Srante. Zakończcie to coś, a niech admin rozstrzygnie...

TA?! A że on chce mnie udupić to fajnie jest nie ? On może a ja nie, no ciekawe ciekawe. Zresztą, gdzie mowa o udupianiu ? Ja tylko się bronie a ty mi wyjeżdżasz z udupianiem, ach no tak. W końcu on jest pro a my nikim.
  • Back to top
    • 0

6660 27/01/2010 - 11:10

666
  • Świeżak
Nie podał waszych nicków w temacie. Po drugie temat powinien znajdować się w Anty cheat. Po trzecie spotkajcie się skuterami w Realu i powyskakujcie zobaczycie co się stanie a nie kutnie o życie realne na forum z grą przeprowadzacie... w mózgach wam się poprzestawiało?
  • Back to top
    • 0

Bambosz 1981 27/01/2010 - 11:19

Bambosz
  • Gracz
666, akurat chodzi tu o Apelację od kary, więc jest dobrze. Po drugie Spicky, powiedziałem chociaż tak? :/ Po trzecie - zamknąć się już z łaski swojej. Po czwarte -

Pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

KsiążeKubuś0 27/01/2010 - 11:21

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Jeszcze raz powtórze. Sami płaczcie iż Maria Whyte bije się na ustawkach. A u was co robi Laura czy jak jej tam? Wyjmuje baseball'a (z nogawki) i jest wielkim koxem gdyż jest G's i mam baseballa. Co jej może zrobic 3 chłopa - prawda?
  • Back to top
    • 0

6660 27/01/2010 - 11:25

666
  • Świeżak
" Jeszcze raz powtórze. Sami płaczcie iż Maria Whyte bije się na ustawkach. A u was co robi Laura czy jak jej tam? Wyjmuje baseball'a (z nogawki) i jest wielkim koxem gdyż jest G's i mam baseballa. Co jej może zrobic 3 chłopa - prawda? "

Mam dla was taki pomysł w gangach jeżeli już tam macie kobiety to niech one walczą ze sobą. Czyli facety z facetami a baby z babami :huh:
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 27/01/2010 - 11:28

Rysześ
  • Gracz
Jeszcze z nikim nie walczyłem jako Laura na żadnej ustawce, więc nie wiem o co wam chodzi. Czekam na rozpatrzenie mojej prośby - pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic