Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[unblock]Ehm.. Prezentuje Michael`a Jackson`a

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

Plajzer96 1 30/06/2009 - 17:10

Plajzer96
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Michael Jackson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Konrad
Powód uznany przez administratora: No to chyba jasne. :P
Wyjaśnienie poszkodowanego:No cóż po pierwsze wiem, że CN. Ale pomyślałem sobie, że było by fajnie mieć takiego h-rp`rowego Jackson`a. Nie jest to bardziej prośba, ponieważ myślę, że większości się podobało, nawet wywiad ze mną przeprowadzili. Chciałbym kreować taką postać, założył bym zespół itp. Nie mam zaufanego, ale myślę, że bym się nadał. Skończyłem poziom beginner z angielskiego. No ale to zależy od administracji, czy pozwolą mi ową postać kreować.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Ohh...

PS.
Wiem, że to przykre, że król popu nie żyje, dlatego chciałbym, żeby żył sobie na h-rp. ;)
  • Back to top
    • 0

santana1 30/06/2009 - 17:24

santana
  • Świeżak
Brak mi już słów na takich graczy-fanatyków...
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 30/06/2009 - 17:26

Kowal
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego: Michael Jackson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Konrad
Powód uznany przez administratora: No to chyba jasne. :P
Wyjaśnienie poszkodowanego:No cóż po pierwsze wiem, że CN. Ale pomyślałem sobie, że było by fajnie mieć takiego h-rp`rowego Jackson`a. Nie jest to bardziej prośba, ponieważ myślę, że większości się podobało, nawet wywiad ze mną przeprowadzili. Chciałbym kreować taką postać, założył bym zespół itp. Nie mam zaufanego, ale myślę, że bym się nadał. Skończyłem poziom beginner z angielskiego. No ale to zależy od administracji, czy pozwolą mi ową postać kreować.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Ohh...

PS.
Wiem, że to przykre, że król popu nie żyje, dlatego chciałbym, żeby żył sobie na h-rp. ;)

To zrób sobie innego Jacksona.
  • Back to top
    • 0

albi14475 30/06/2009 - 17:33

albi144
  • Świeżak
CN nie słuszne,w USA jest wiele Michaelów Jacksonów....mamy przykład kolejnego błedu Kondrada.
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 30/06/2009 - 17:38

Gabos
  • Gracz
No tak, wiem że chcesz kreować taką postać, ale... Jest ale. Jeżeli Administracja pozwoli Tobie ją prowadzić, kreować to pojawią się nowi, np. Elvis Presley (czy jakoś tak), będzie ich tak dużo że gracze nie będą rozróżniać świata realnego od GRY. Będą siedzieć całymi dniami i nocami, ponieważ bardzo chcieliby poznać w IC Michaela, Elvisa. Bardzo się uzależnią i powstanie oddział w psychiatryku pt. "Uzależnienia od H-RP". ;)

To jest tylko MOJE ZDANIE, ale co Administracja uzna to już jej problem. :P
  • Back to top
    • 0

RdK 163 30/06/2009 - 17:52

RdK
  • Świeżak
Nie. Chcesz po prostu bez wysiłku być znany na serwerze.
Zrób postać i wykreuj ją na króla popu, rocka, rapu czy nawet pieśni żałobnych.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 30/06/2009 - 18:04

Konrad
  • Gracz

CN nie słuszne,w USA jest wiele Michaelów Jacksonów....mamy przykład kolejnego błedu Kondrada.

Motyla noga! Czyli Michael Jordan, David Beckham, Jenifer Lopez, czy kurwa Delta White nie są CN, bo ma ktoś oprócz nich takie nazwisko? O zgrozo...

Poza tym "Konrada", a nie Kondrada orle.

Criss, głupotą z twojej strony jest zakładać teraz taki temat. W dniu śmierci tego typa, zakładasz jego postać, i pędzisz udzielać wywiadu w San News. eh.
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 30/06/2009 - 18:04

Gabos
  • Gracz

Nie. Chcesz po prostu bez wysiłku być znany na serwerze.
Zrób postać i wykreuj ją na króla popu, rocka, rapu czy nawet pieśni żałobnych.

Jeżeli chodzi Ci o mnie, to nie chcę być znany na serwerze. Po co mi to? Tylko wiem co się stanie TROCHĘ znając ludzi. ;)
  • Back to top
    • 0

Siwerson167 30/06/2009 - 18:05

Siwerson
  • Gracz

Będą siedzieć całymi dniami i nocami, ponieważ bardzo chcieliby poznać w IC Michaela, Elvisa. Bardzo się uzależnią i powstanie oddział w psychiatryku pt. "Uzależnienia od H-RP".

Racja, racja...Ja osobiście tego nie popieram...Niech zadecyduje administracja
  • Back to top
    • 0

WDK0 30/06/2009 - 18:13

WDK
  • Świeżak
UP
Chyba jedyny mądry
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 30/06/2009 - 18:22

Olekx
  • Gracz
No ja uważam,że Ck jest słuszne. Mogłeś zrobić to samo, co ja. FF >> Kopia Janusza Palikota xDD
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 30/06/2009 - 19:15

Gabos
  • Gracz
Olekx, a kogo kopią jest Ian Subaru? FFa? ;)
  • Back to top
    • 0

Alan566 30/06/2009 - 19:27

Alan
  • Gracz
Ja powiem tak ;)

Michaela Jacksona lubię :P W sumie to fajnie jakby był taki MJ na serwie, ale pomyśl. Ty będziesz Jacksone (i tak jak ktoś już wspomniał) zaraz będzie Praslay, Jordan, 50cent, 40-latek, Szarik i 4 pancerni, Hans Klos i Bruner xD W każdym razie - zbędne. To moje zdanie, pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Bi4LY 4 30/06/2009 - 19:28

Bi4LY
  • Zbanowani
Lol'd też sobie wymyślił... Tak jak mówił ktoś wcześniej, chcesz mieć postać Michaela Jacksona? To wykreuj ją sobie ciężką pracą, a nie idziesz na łatwizne. CN jak najbardziej słuszny.
  • Back to top
    • 0

Plajzer96 1 30/06/2009 - 19:56

Plajzer96
  • Zbanowani
:P Macie racje, taki jestem, lubię rządzić. Chciałem zobaczyć jak wszyscy zareagują, ja to mam pomysły. ;) Michael nie umarł dzisiaj... Ale tak czy siak trochę głupota. A tam, władza nie dla mnie. :P Zostanę sobie w rafinerii i pomęczę Konrada z Divusiem ;*
  • Back to top
    • 0

Pałkasz. 90 30/06/2009 - 20:41

Pałkasz.
  • Gracz
@Up
I za taką kopie Palikota miałeś wiele problemów^^

Co do tematu, to oczywiste, ze block się należy i nie wem po co w ogóle taki temat założono.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic