Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unban] Abidan Martinez

• Please log in to reply
1 reply to this topic

gorefest0 26/01/2010 - 13:27

gorefest
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Abidan Martinez

Administrator/moduł nadający karę: system

Powód kary: tp do pojazdów

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Jechałem razem z kolegą na rowerze - oczywiście w sposób rp z /do abidan siedzi na bagażniku itp. Ale niestety spadałem więc pomyślałem żeby wejść na pasażera za pomocą ,,G" gdyż myślałem że da radę tak zrobić ale kolega ma ,,psującą się klawiaturę" i przycisk FN jest włączony przez cały czas, a zapomniałem że pod literką ,,G" jest klawisz NUMPAD ! ! po jego naciśnięciu uaktywnia się mod Cleo który tworzy mi miejsce pasażera nawet w rowerze. Nie używałem tego moda ponieważ mam ,,stacyjkę" . System pomyślał że użyłem jakiegoś cheata ale tak nie było. Podtwierdzić to może użyszkodnik Cintulek ponieważ cały czas rozmawiałem z nim OOC (graliśmy na 2 kompy obok siebie) i on widział to. Wszedłem i dostałem bana.
Bardzo proszę o odbanowanie mnie ponieważ bardzo mi zależy by grać na tym serverze ponieważ gram na nim od jego początków ((na starym koncie)) Chciałbym tam grać rozwijać swoją postać i spotykać rózne ciekawe osoby.
Pozdrawiam Gorefest
  • Back to top
    • 0

Cintulek 180 26/01/2010 - 13:32

Cintulek
  • Gracz
Potwierdzam grałem z nim ,,komp w komp". Kolega dopiero zaczyna grę na serverze. Ma bardzo duży poziom RolePlay. Jest naprawdę super graczem. Byłem przy tym banie i to prawda mam laptka starego z psującą się klawiaturą i że klawisz FN jest praktycznie przez cały czas włączony ale własnie lapek idzie do na prawy więc to się raczej nie powtórzy. Oczywiście proszę o odbanowanie kolegi.

Pozdrawiam Cintulek
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic