Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Odrzucony] [unBan] Mercury

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Mercury 0 25/01/2010 - 19:28

Mercury
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Kosho Abukara

Administrator/moduł nadający karę: Hm... No nie wiem.

Powód kary: Dzień dobry. Z tej strony Piecho.
Jak pewnie większość pamięta, w grudniu dostałem bana na tamtym koncie za odpieprzanie, od Szybkiego. Dał mi on następnie drugą szansę i powiedział, bym napisał aplikację o unBana w styczniu - dokładnie miesiąc po tym, jak tą karę otrzymałem. To miała być pokuta za to, co zrobiłem, taki czas na odstresowanie.
Cóż. Są ludzie, którzy potrzebują dużo czasu na przemyślenie swych błędów, inni potrzebują tego czasu o wiele, wiele mniej. Ja należę do tej drugiej grupy. Wiedziałem, że Paweł nie ulegnie moim prośbom o odblokowanie przed czasem, więc sam poczyniłem "odpowiednie kroki" w tym kierunku i założyłem Multi Konto - to, z którego teraz piszę. Przemyślałem co zrobiłem źle, wiem co zrobiłem źle i jak się źle zachowałem. Grałem sobie spokojnie na postaci Kosho Abukara, nikomu nie przeszkadzałem. Przez 2-3 tygodnie, przez które grałem na tym gościu, nie zebrałem ani jednej kary. Ani jednego warna, ani AJta, ani blocka. To chyba o czymś świadczy...

W każdym bądź razie, proszę o jeszcze jedną szansę na poprawę i odblokowanie w całości tego konta. Obiecuję, że nie zawiodę.

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 25/01/2010 - 19:29

Kobył
  • Gracz
Się wie. Piecho kam bek. Jestem za zdjęciem banicji ;)
  • Back to top
    • 0

moNs 118 25/01/2010 - 19:38

moNs
  • Gracz
Jea Piecho wróć !
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 25/01/2010 - 19:41

Olekx
  • Gracz
Piecho jest dobrym graczem. Wszyscy z tego 'zombie' dostali już druga szansę, więc czemu Piecho też ma nie dostać?

ZA unbanem!

Mam nawet stolik w SASL dla Ciebie. ;)
  • Back to top
    • 0

Mercury 0 25/01/2010 - 19:42

Mercury
  • Zbanowani
Nie nie, to nie było akurat zombie. Odpieprzanie z Bodziem - co niestety nie popłaca. ;)

Dzię-ku-ję!
  • Back to top
    • 0

ComiC0 25/01/2010 - 21:24

ComiC
  • Gracz
Piecho jest Kuul ;) Jako jedyny mnie kiedyś do SN przyjął :D.

Każdemu się zdarzyło przecież odwalać i inni dostali tą drugą szansę, to dlaczego i on ma nie dostać, jak według mnie jest "najnormalniejszy" z tych co dostali UnBana (bez urazy xd).
  • Back to top
    • 0

skb5267 25/01/2010 - 22:44

skb
  • Gracz
Miesiąc bez gry to kara, do której ty się nie zastosowałeś.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic