Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Boosting w CS:GO

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1 siepek80 10/11/2015 - 21:59

siepek
  • Gracz

Licytacja dotyczy usługi, tak zwanego boostowania w grze CSGO. W csa gram już kilkanaście lat (od czasu 1.5) w grze spędzam dużo czasu więc nie będzie problemu z wybiciem Cie do wyższej rangi :)

http://allegro.pl/sh...item=5789126362

• Back to top
    • -25

#2 Yeari326 10/11/2015 - 22:40

Yeari
  • Gracz

Polecam pana. :) 1.5 <3 Oj, tam się uczyło grać :D

• Back to top
    • -6

#3 Julie_Versace31 11/11/2015 - 00:19

Julie_Versace
  • Gracz

A potem grają jełopy na wysokich rangach...

• Back to top
    • -1

#4 Don Daniel2787 11/11/2015 - 11:54

Don Daniel
  • Gracz

*
POPULAR

Potem dziwota, że taki supreme gra na poziomie golda jedynki.

• Back to top
    • 4

#5 Stich-37 11/11/2015 - 14:13

Stich
  • Gracz

Na chuj wy płaczecie dzieciaki, ziomek chcę sobie dorobić połączyć przyjemne z pożytecznym, a wy płaczecie bo nie dajecie rady grać na globusach, albo na randze DMG bo traficie na smurfa. Pierdolone płaczki nienawidzę takich osób jak Wy.

Nadano ostrzeżenie z blokadą postowania.

Brak kultury.

Nie tolerujemy nabijania postów, trollowania, a zwłaszcza wywyższania się bądź nieuprzejmości wobec innych użytkowników.
Każde kolejne ostrzeżenie powoduje co raz dłuższą blokadę postowania, a osoby mające się za nietykalne banujemy na wieczność.

Edited by Arsen, 11/11/2015 - 14:51.

• Back to top
    • -1

#6 Qurwico1 11/11/2015 - 14:18

Qurwico
  • Świeżak

i

nie polecam to jest psucie innym gre

• Back to top
    • 1

#7 siepek80 11/11/2015 - 16:11

siepek
  • Gracz

nie psucie innym gry. Tylko jak nie możesz się wybić przez Ruskich gniotów albo trolli a grasz na lepszą range to co masz zrobić? Chcę pomóc a tutaj hejty, no ładnie

• Back to top
    • -1

#8 Kempuś430 11/11/2015 - 16:49

Kempuś
  • Gracz

Na chuj wy płaczecie dzieciaki, ziomek chcę sobie dorobić połączyć przyjemne z pożytecznym, a wy płaczecie bo nie dajecie rady grać na globusach, albo na randze DMG bo traficie na smurfa. Pierdolone płaczki nienawidzę takich osób jak Wy.

Brak kultury.

Nie tolerujemy nabijania postów, trollowania, a zwłaszcza wywyższania się bądź nieuprzejmości wobec innych użytkowników.
Każde kolejne ostrzeżenie powoduje co raz dłuższą blokadę postowania, a osoby mające się za nietykalne banujemy na wieczność.

Kawa Ci sie wylala ze takiego rage zlapales? - Tak jak wczesniej pisali, bostuje sie takich graczy, a potem sie wkurzac.. Staty 30/15 a reszta Twojej ekipy po 2/3 fragi na 15 smierci. -.- Szkoda grac, jestem przeciw bostowaniu.

• Back to top
    • 0

#9 romanik517 11/11/2015 - 23:15

romanik
  • Gracz

Dokładnie, nie rozumiem jaki jest sens kupowania konta z rangą Global Elite, skoro i tak się po kilku meczach spadnie z tej rangi, to się nazywa idiotyzm jak dla mnie :)

• Back to top
    • 0

#10 ICASEY 1059 12/11/2015 - 11:02

ICASEY
  • Gracz

Lepsza gra jest wtedy jak gracze sami sobie wbiją rangę, a nie jak ktoś im pomoże.

• Back to top
    • 0

#11 Audi RS6 4 12/11/2015 - 11:20

Audi RS6
  • Gracz

To tak jakbyś kupił majątek na n4g ;d

• Back to top
    • 0

#12 Monogram152 14/11/2015 - 23:10

Monogram
  • Gracz

Licytacja dotyczy usługi, tak zwanego boostowania w grze CSGO. W csa gram już kilkanaście lat (od czasu 1.5) w grze spędzam dużo czasu więc nie będzie problemu z wybiciem Cie do wyższej rangi :)

http://allegro.pl/sh...item=5789126362

Musisz być bardzo dobry warz ze swoim teamem który wbija tylko do Kałacha czy tam dwóch.

• Back to top
    • 0

#13 Julie_Versace31 15/11/2015 - 23:42

Julie_Versace
  • Gracz
Wreszcie się mogę wypowiedzieć.

Brak kultury.

Serio tak mało zrozumiałeś? Tu chodzi o to że jak gram na supremach to nagle trafia się wyboostowany supreme, który potrafi grać max na golda 1. Psuje grę bo pozycja mniej jest obstawiona. Wystarczy wychylic a on i tak nie trafi. I gra przegrana.

nie psucie innym gry. Tylko jak nie możesz się wybić przez Ruskich gniotów albo trolli a grasz na lepszą range to co masz zrobić? Chcę pomóc a tutaj hejty, no ładnie

Tak to jest psucie gry. Głupoty gadasz o ruskich. Żeby grać w silverze musiałem pożyczyć konto od kolegi, miał silver II. Więc wiem jak to jest. Wystarczy myśleć i coś grać. Żadne ruskie w silverze nie trzymają tylko Twój nędzny skill albo brak inteligencji. Z silvera wyjść jest tak prosto ze to parodia.
  • Back to top
    • 2

#14 Holender55 16/11/2015 - 22:30

Holender
  • Gracz

hahaha ostro

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic