Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]Antonio Corteza

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Antonio_Corteza17 25/01/2010 - 03:03

Antonio_Corteza
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Antonio Corteza

Administrator/moduł nadający karę:
Misiek

Powód kary:
"Antonio Corteza - /q w ucieczce przede mną, bym nie zabrał mu GS za niszczenie cudzego auta. "

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Otóż zaczynając całkiem od początku cofnę się do czasu przed restartem, jakieś 10 minut przed 2.00. Grałem z graczem Jackie Scorseze, może to potwierdzić, po pewnym czasie odgrywania powiedziałem mu że idę spać... w tym czasie wyskoczyło okno informujące graczy o wyjściu z gry spowodowane wgrywaniem dźwięku na serwer. Byłem zaciekawiony nowym dodatkiem do rozgrywki dlatego też udałem się na stronę, przeczytałem odpowiedni post i bardzo chciałem to zobaczyć. Gdy tylko serwer się włączył wszedłem i zagadałem do szybkiego czy jest postawione radio w Los Santos, dostałem teleporta. Po dłuższej chwili wygłupiania się Administracja zabrała radio i zniknęła, my natomiast szaleliśmy, zresztą całe miasto szalało, wsiedliśmy na auto tańcząc i pojechaliśmy na miasto, spotkawszy kolejnych gości przeszliśmy na ich auto, jeździliśmy chyba w 4 plus jeden/jedna na rowerze. W trakcie drogi chciałem kogoś zepchnąć i walnąłem raz/dwa w tą osobę [uszkadzając pewnie samochód :/ ] no ale cóż odjechalismy kawałek i 2/3 zaczeło się bić tracąc HP, bili również po wozie, ja stałem wtedy na nim i się patrzyłem, po chwili wszedł Misiek, myśląc że zabawa się już skończyła zacząłem pisać " .Dobra ja spadam, trzeba się wyspać', i dałem to /q.
Jednym z powodów tego że wyszedłem było to że chciałem powiedzieć graczu o którym jest mowa na początku o nowym dodatku, to jest czat:

[01:20:24] ANTEK(Grzesiek): jestes ??
[01:20:30] ANTEK(Grzesiek): szkoda ze cie nie ma na serwie
[01:20:52] Jackie Scorseze - Jimmy: A co?
[01:20:53] ANTEK(Grzesiek): misiek, yomen, szybki i itd.. puscili w kosciele radio maryja
[01:21:05] ANTEK(Grzesiek): pozniej przed kosciolem coś normalnego... ;)
[01:21:06] Jackie Scorseze - Jimmy: jak myślałem ze poszedłes spać
[01:21:06] Jackie Scorseze - Jimmy: :D
[01:21:13] Jackie Scorseze - Jimmy: jak to zrobili ?
[01:21:18] ANTEK(Grzesiek): z radia puscili
[01:21:24] ANTEK(Grzesiek): podnosisz radio i sie wylacza
[01:21:29] ANTEK(Grzesiek): tam gdzie radio masz muze
[01:21:37] ANTEK(Grzesiek): oddalasz sie muzyka cichnie
[01:21:45] ANTEK(Grzesiek): Albo PD bedzie zajebiste
[01:21:52] Jackie Scorseze - Jimmy: PD?
[01:21:55] ANTEK(Grzesiek): ta zamiast napisów żeby zjechać na pobocze będzie dźwięk.
[01:21:55] Jackie Scorseze - Jimmy: Policja ?
[01:22:05] ANTEK(Grzesiek): to będzie bajer XD
[01:22:13] Jackie Scorseze - Jimmy: Pierdolisz
[01:22:16] Jackie Scorseze - Jimmy: Jak to mozliwe ?
[01:22:24] Jackie Scorseze - Jimmy: Jak bym wbił teraz to da rade to zobaczyć? xd
[01:22:28] ANTEK(Grzesiek): Coś pisało jeszcze że można puszczać dziwięk swojej postaci
[01:22:38] ANTEK(Grzesiek): skonczyli zabawe chyba
[01:22:47] ANTEK(Grzesiek): jutro dadza radio w centrum
[01:22:57] ANTEK(Grzesiek): wejdz na serwer widziałem miśka, ja zaraz wejdę.

to była moja rozmowa z Vitem, SS nie zrobiłem bo nie wiedziałem że będzie taka potrzeba.

Ban na tej postaci jest dla mnie naprawdę surową, karą, może tylko za czitowanie dostał bym bana na konto globalne, ale chce powiedzieć że mimo że mogłem zostać te 5 minut dłużej na serwie i prawdopodobnie nie ponieść żadnej konsekwencji to wyszedłem w pół wiedzy, co to oznaczy ? To znaczy że myślałem o karze ale za to co robiliśmy na serwerze [Jazda na dachu samochodu i tańczenie] a nie za to że zniszczyłem komuś wóz, chce przypomnieć że to nie ja biłem bez przerwy w ten samochód... Proszę o UnBana, nigdy nic większego nie zrobiłem na serwerze oprócz pomyłki w ortografi... czy afk'owaniu bo mnie ktoś w domu zawołał...
Zawsze staram się mieć wysokie RP, skarg na mnie raczej nie było, ci co mnie poznali nie narzekają na mnie.
Tą postacią gram na wszystkich serwerach RP, Antonio Corteza to moja pierwsza postać na HRP, tak nazywa się moje konto globalne, na niej postanowiłem grać i nie zrobić już ani jednego konta w grze.
Więc jeszcze raz proszę o UnBana dla Antonia Corteza.
  • Do góry
    • 0

#2 Vitek70 25/01/2010 - 03:16

Vitek
  • Gracz
[01:20:24] ANTEK(Grzesiek): jestes ??
[01:20:30] ANTEK(Grzesiek): szkoda ze cie nie ma na serwie
[01:20:52] Jackie Scorseze - Jimmy: A co?
[01:20:53] ANTEK(Grzesiek): misiek, yomen, szybki i itd.. puscili w kosciele radio maryja
[01:21:05] ANTEK(Grzesiek): pozniej przed kosciolem coś normalnego... ;)
[01:21:06] Jackie Scorseze - Jimmy: jak myślałem ze poszedłes spać
[01:21:06] Jackie Scorseze - Jimmy: :D
[01:21:13] Jackie Scorseze - Jimmy: jak to zrobili ?
[01:21:18] ANTEK(Grzesiek): z radia puscili
[01:21:24] ANTEK(Grzesiek): podnosisz radio i sie wylacza
[01:21:29] ANTEK(Grzesiek): tam gdzie radio masz muze
[01:21:37] ANTEK(Grzesiek): oddalasz sie muzyka cichnie
[01:21:45] ANTEK(Grzesiek): Albo PD bedzie zajebiste
[01:21:52] Jackie Scorseze - Jimmy: PD?
[01:21:55] ANTEK(Grzesiek): ta zamiast napisów żeby zjechać na pobocze będzie dźwięk.
[01:21:55] Jackie Scorseze - Jimmy: Policja ?
[01:22:05] ANTEK(Grzesiek): to będzie bajer XD
[01:22:13] Jackie Scorseze - Jimmy: Pierdolisz
[01:22:16] Jackie Scorseze - Jimmy: Jak to mozliwe ?
[01:22:24] Jackie Scorseze - Jimmy: Jak bym wbił teraz to da rade to zobaczyć? xd
[01:22:28] ANTEK(Grzesiek): Coś pisało jeszcze że można puszczać dziwięk swojej postaci
[01:22:38] ANTEK(Grzesiek): skonczyli zabawe chyba
[01:22:47] ANTEK(Grzesiek): jutro dadza radio w centrum
[01:22:57] ANTEK(Grzesiek): wejdz na serwer widziałem miśka, ja zaraz wejdę.

Tak, to prawda napisał mi o tym. Już miałem wchodzić na serwer kiedy dowiedziałem się że Corteza dostał bana. Oczywiście jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#3 Vinnie402 25/01/2010 - 03:26

Vinnie
  • Gracz
Tłumaczenie wydaje się w pełni wiarygodne, nie widzę tu żadnego krętactwa i szukania wymówek na siłę. Nie będę tu mówił, jakim dla mnie graczem jest Antek, a jest świetnym, ponieważ to żaden argument w tej sytuacji. Zwykła pomyłka Miśka, który jednak mógł to nieopatrznie zrozumieć. To jasne - jestem za UnBanem, nie chciałbym, żeby mnie consigliere opuścił. '.'
  • Do góry
    • 0

#4 Michael_Angelo 0 25/01/2010 - 14:09

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Tak, to prawda wszystkim odwalało, a pod kościołem to chyba każdemu...
Potwierdzam, to co napisał Antek, staliśmy tylko na wozie i tańczyliśmy, ale na stacji dopiero dwóch graczy zaczęło tłuc samochód poszkodowanego. W tym momencie zeskoczyliśmy z tego auta i się przyglądaliśmy... A później poszkodowany dał raport i cała wina poszła na naszą stronę ; /

Ten SS, pokazuję kto wsiadał do auta poszkodowanego i kto stał na jego masce i go niszczył. Nie jaki gracz o nicku "Fido_Daniels" co widać na screenie stał na masce i niszczył pojazd, po czym dał /q , a nie jaki "Garth_Lennon" wsiadał do auta poszkodowanego na miejsce kierowcy, my jak widać staliśmy z boku...
Tłumaczyłem Ci to Misiek na /w, po tym jak dałeś bana Antkowi.

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#5 Luca131 26/01/2010 - 22:41

Luca
  • Gracz
Tak, Cortezie należy się Unban. Na pewno nie zrobił by tego za co dostał bana.
  • Do góry
    • 0

#6 Vic 4 26/01/2010 - 22:47

Vic
  • Gracz
W godzinach nocnych większość serwera potocznie mówiąc 'odwala'. Un ban jest słuszny. Większość osób to robiło, to czemu on dostał bana a reszta nie? Był zmęczony dlatego dał /q...
  • Do góry
    • 0

#7 Orange 2128 26/01/2010 - 22:56

Orange
  • Świeżak

Tak, to prawda wszystkim odwalało, a pod kościołem to chyba każdemu...

W godzinach nocnych większość serwera potocznie mówiąc 'odwala'.

To nie jest jednak argument.
Lecz jestem pomimo to za unBanem Cortezy. Jeżeli za te odwalanie miał ponieść tylko on karę, to powinien zostać odbanowany. No, chyba że karę poniosą wszyscy 'odwalający' w tamtej sytuacji. A to jest jednak chyba nie możliwe :huh:
  • Do góry
    • 0

#8 Olekx4179 27/01/2010 - 20:32

Olekx
  • Gracz
Jestem ZA unbanem. Odgrywałem z Cortezą wspaniałe akcje na Rodeo i wiem,że należy mu się druga szansa.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych