Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]Vladimir_Morozv

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ogrodnik0 24/01/2010 - 20:59

Ogrodnik
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Vladimir_Morozv

Administrator/moduł nadający karę:Nagle wywaliło z serva,nie było napisane ,że ktoś nadał bana.

Powód kary:Nie mam pojęcia

Wyjaśnienie wraz z dowodami:A więc jechałem sobie z moim kolegą Frankiem Mcshotem i kiedy przejeżdżaliśmy koło Dounts Haven zaczęło mnie coś haczyć i wyskoczył napis Server close the conection (czy jakoś tak xd).Pomyślałem że to jakiś bug i zalogowałem się znowu a tu wyskakuje napis że moje konto jest zbanowane(na zamieszczonym sccrenie widać). Proszę o jeśli to możliwe szybkie odbanowanie ponieważ nic nie zrobiłem i to chyba jakiś bug.

http://yfrog.com/5hmojenj
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 24/01/2010 - 22:23

Kobył
  • Gracz

UID: 4472 (Majestic); Owner 9:11704, Z, Fotel 1, Ping 55

Za to otrzymałeś banicję.
  • Do góry
    • 0

#3 Ogrodnik0 25/01/2010 - 12:34

Ogrodnik
  • Świeżak
Możesz mi to przetłumaczyć? Wciąż nie rozumiem za co dostałem bana.
  • Do góry
    • 0

#4 Strzaskany3324 25/01/2010 - 12:36

Strzaskany
  • Gracz
Krótko: Antycheat.
  • Do góry
    • 0

#5 Ogrodnik0 25/01/2010 - 12:39

Ogrodnik
  • Świeżak
Wciąż uważam ,że to jakiś bug Frank Mcshot może potwierdzić że cały czas z nim byłem i nie chetaowałem.
  • Do góry
    • 0

#6 Ricardo_Diaz 7 25/01/2010 - 15:22

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Znam janosika, bardzo dłuugo i on nie potrafi nawet czita zainstalować i nigdy nie czitował bo nie jest n00bem, to zwykły bug.
  • Do góry
    • 0

#7 Michael_Waster2 25/01/2010 - 17:14

Michael_Waster
  • Gracz
Vladimir jest nie winny! Opowiem jak to było. Stoję z nim Majestikiem na stacji obok pączkarni, wychodzę z samochodu i zamykam wóz na klucz (on był w środku), później patrze Ban, powóD: TP do pojazdu. Może to było spowodowane bo miałem dość duże lagi. Proszę o odbanowanie Vladimira, bo jest niewinny, to wyłącznie błąd antycheata.
  • Do góry
    • 0

#8 Maniak2830 25/01/2010 - 18:05

Maniak283
  • Świeżak
1. Temat nie w tym dziale > go to AntyCheat . Jak nie wiedziałeś jaki był powód bana to od tego są logi danej postaci w panelu.
2. Zobacz logi swojej postaci następnym razem.
3. Ban jest na dwa dni, nie możesz oddczekać tego czasu? miałeś ping 55 w czasie bana, za kłamstwa może zostać nałożona banicja, administratorzy mają logi ;), jeżeli masz zamiar kłamać - proponuje się przyznać odrazu.
  • Do góry
    • 0

#9 Ogrodnik0 25/01/2010 - 18:21

Ogrodnik
  • Świeżak
1.Nie wiedziałem kto nadał bana ponieważ wyskoczył tylko napis ,,Server close the conection".
2.Nic dodać nic ująć.
3.Nie kłamię a nie chce mi się czekać dwa dni ;p.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych