Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNBLOCK] Jennifer Washington

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarekA204 24/01/2010 - 20:27

MarekA
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jennifer Washington

Administrator/moduł nadający karę: Szybki

Powód kary: /q Podczas Akcji RP

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Miałam zatrudnić się w jakiejś pracy gdy szłam Ulicą 17'stą Napotkałam 3 dziewczyny z Ganton więc jedna z Gnat'a i Bw. Ja dostałam Crash'a chcę wejść a tu Eror czy coś takiego więc ona mi na PW a ja piszę że mam błąd i mody usuwam. Ok usunełam + reinstal Gta. Ale ja musiałam już Iść to napisałam jej na PW to ona Ok'e. To w niedziele o 20.00 w tym samym miejscu. A szybki BLOCK za /q podczas Akcji RP
  • Do góry
    • 0

#2 ..:Kosa:..0 24/01/2010 - 20:29

..:Kosa:..
  • Świeżak
Tak, za twoje odwalanie postać powinna zostać zablokowana na stałe. Dziś na Seville przyszłaś i kozaczyłaś do kilku czarnuchów, potem wyjęłaś besbolla i dałaś //walekonia. No sory...
  • Do góry
    • 0

#3 Kamilov2815 24/01/2010 - 20:30

Kamilov
  • Gracz
Jesteś niezdolna do gry Role Play. Zauważyłem to na kilku akcjach.
  • Do góry
    • 0

#4 blackmigogang2936 24/01/2010 - 20:31

blackmigogang
  • Gracz

Ulicą 17'stą Napotkałam 3 dziewczyny z Ganton więc jedna z Gnat'a i Bw.

Wyzywałaś kilka osób z gangu na stacji, później Ripper postrzelił Cię z M4 na 17'st. Twoja reakcja? "/do () co jest?". Po chwili zapytałaś IC, nie odgrywając żadnej reakcji na postrzał. Później Cię dobiłem za tą stację no i akcja się skończyła.
  • Do góry
    • 0

#5 Carmella1273 24/01/2010 - 20:37

Carmella
  • Gracz
Mogłaś się bardziej rozpisać, bo nie wspomniałaś o tym jak nie chciałaś pokazać Weronice (Sussane) przedmiotów i dałaś /do Znalazły tylko zegarek i 5$.
  • Do góry
    • 0

#6 MarekA204 24/01/2010 - 20:38

MarekA
  • Gracz
Z M4 nikt mnie nie postrzelił!. Kur.. Nie podoba wam się moje Role Play to mogę nie grać. Chcę pograć i tyle.

@UP : Niech logi sprawdzą moje jakie miałam wtedy przedmioty!. Ehh, po co mam kłamać?

::Kosa:: - Sprowokować was chciałam bo wyzywałeś nas.
  • Do góry
    • 0

#7 Weronika.452 24/01/2010 - 20:46

Weronika.
  • Gracz
Dokładnie, nie chciałaś pokazać mi przedmiotów, więc Ci nie mogłam uwierzyć.
Umówiłyśmy się na 20. dzisiaj. Chciałam wcześniej, gdyż miałam czas, i nie wiedziałam, czy będę o 20.
Po 20 jak do Ciebie pisałam, nie zjawiłaś się. Poprosiłyśmy Kamila, o teleport do nas, by dokończyć akcję. Oczywiście, najpierw ruszyłaś kamerką i udawałaś AFK'a, tak samo, jak w piątek. Uderzyłam Cię, żeby sprawdzić, czy nie afczysz, HP spadło. Nie ruszałaś się, uderzyłam Cię jeszcze raz - HP nie spadło. Pisałam Ci, żebyś udawała BW. Gdy teleportował się do nas Szybki, od razu skończyłaś afczyć i dałaś animkę.
Wcześniej [dawno] jeździłaś z Bloodsami, po czym napisałaś o zaświadczenie o niekaralności, gdyż chciałaś, jak wynika z prośby, dołączyć do Akademii Policyjnej - http://h-rp.pl/thread-24188.html http://h-rp.pl/thread-24236.html

Jestem za dalszym Blockiem, na postaci Jennifer_Washington, pozdrawiam.

"Ehhh, za gówno BLOKADA !! 2 dni temu to było miałaś czas napisać.! "

Wyrażaj się. ; ) CO miałam napisać?
  • Do góry
    • 0

#8 MarekA204 24/01/2010 - 20:48

MarekA
  • Gracz
Hmm, Byłam AFK chwilkę wtedy! .!! Też mam życie OOC !!. No.
Ehhh, czemu za Blockiem? Ehhh, wiem postać Nijaka to jest raz to raz to.
  • Do góry
    • 0

#9 Carmella1273 24/01/2010 - 21:04

Carmella
  • Gracz
Według mnie ta dyskusja jest bez sensu, większość jest za blockiem Twojej postaci - odwalasz, składasz podanie do akademii będąc w bloods, czy tam mieszkanką, czy czym tam jeszcze..
PS. błagam Cię, nie pisz tylu wykrzykników, a na końcu po nich kropek :xx
  • Do góry
    • 0

#10 MarekA204 24/01/2010 - 21:21

MarekA
  • Gracz
Ehhh, za gówno BLOKADA !! 2 dni temu to było miałaś czas napisać.!
  • Do góry
    • 0

#11 Blood 347 24/01/2010 - 21:25

Blood
  • Świeżak
za gówno? Za /q, nie za gówno, proszę panią ;<. Odwalasz, do tego jak mowilem ci że nie mozesz wsiąść do wozu organizacyjnego to ty "tak na pewno, otwieraj" ;).
  • Do góry
    • 0

#12 MarekA204 24/01/2010 - 21:48

MarekA
  • Gracz

za gówno? Za /q, nie za gówno, proszę panią ;<. Odwalasz, do tego jak mowilem ci że nie mozesz wsiąść do wozu organizacyjnego to ty "tak na pewno, otwieraj" ;).

CRASH to był! Nie rozumiecie? Dziś to mieliśmy powtórzyć ale dostałam blocka za 2 dni w tył. Nie było skargi nic.
  • Do góry
    • 0

#13 Lipton18918 24/01/2010 - 21:49

Lipton189
  • Gracz
Stunty na rowerze...Nieumiejętna jazda...Częste wyzwiska....Opanuj się.
  • Do góry
    • 0

#14 Weronika.452 24/01/2010 - 21:54

Weronika.
  • Gracz
Nie robiłam SS'ów, wierzyłam Ci. Myślałam, że wrócisz. Okej, wyjaśniłyśmy to na PW, jutro. Ale jakoś niechętnie przychodziłaś - Victoria mi pisała, że masz Baseballa jakiegoś Eda Nessera, czy coś takiego. Pisałam jej, żeby Ci go dała, ty jej oddasz, jak wrócisz. Nawet ona była tego świadkiem, na Ashley, oraz Alice_Mayer.
  • Do góry
    • 0

#15 ..:Kosa:..0 24/01/2010 - 21:58

..:Kosa:..
  • Świeżak
Ta, Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#16 MarekA204 24/01/2010 - 21:58

MarekA
  • Gracz

Stunty na rowerze...Nieumiejętna jazda...Częste wyzwiska....Opanuj się.

Stunty na rowerze ? Haha?. Częste wyzwiska? Nie częste! 

Nie robiłam SS'ów, wierzyłam Ci. Myślałam, że wrócisz. Okej, wyjaśniłyśmy to na PW, jutro. Ale jakoś niechętnie przychodziłaś - Victoria mi pisała, że masz Baseballa jakiegoś Eda Nessera, czy coś takiego. Pisałam jej, żeby Ci go dała, ty jej oddasz, jak wrócisz. Nawet ona była tego świadkiem, na Ashley, oraz Alice_Mayer.

Nie przyszłam bo zaraz byś mówiła że miałam to. Musiałam mu oddać i na Akcje Przyjść ale on o 19.40 wszedł czy jakoś. Ehh, że jestem nowa to nie muszę jeszcze 100% wiedzieć.
  • Do góry
    • 0

#17 Olekx4179 24/01/2010 - 22:05

Olekx
  • Gracz
Nie jestem pewny, ale Ty chyba przeskoczyłaś rowerem moją Savanne w ruchu i spamowałaś mi na "/w",że chcesz być moją żoną... OMG.

Block słuszny. Nikt normalny, kto jest mieszkańcem w gangu nie wysyła aplikacji do LSPA.

@down.
Aha, drugą opcje wykluczam - To była Alice Mayer.
Ale na pewno przeskoczyłaś moją Savke.
  • Do góry
    • 0

#18 MarekA204 24/01/2010 - 22:08

MarekA
  • Gracz

Nie jestem pewny, ale Ty chyba przeskoczyłaś rowerem moją Savanne w ruchu i spamowałaś mi na "/w",że chcesz być moją żoną... OMG.

Block słuszny. Nikt normalny, kto jest mieszkańcem w gangu nie wysyła aplikacji do LSPA.

Napewno nie przeskoczyłam twojej savanny i napewno nie powiedziałam na /w że chcę być twoją żoną. Mieszkańcem, jak jestem to mogę jak wiem. Ehh
  • Do góry
    • 0

#19 Kobył1180 25/01/2010 - 06:55

Kobył
  • Gracz
Czytając to - widzę, że jesteś nieogarnięta. Starasz się coś na siłę osiągnąć. Niestety ludzie Cię potępiają, bo nie chcą takiego gracza, a Ty co w efekcie robisz? Wyzywasz... Pierwszy raz z Carmellą się muszę zgodzić. ;) Zamykam ten temat i głos oddaję Frankowi.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych