Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban] Arm.

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arm117 24/01/2010 - 18:41

Arm
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystko się zaczeło na Sammy'm Balamonte, ale prosze o unban wszystkich postaci.

Administrator/moduł nadający karę: System, kolejny raz.

Powód kary: UID: 3268 (Previon); Owner 1:1, O, Fotel 0, Ping 1044.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Na mojej nowej postaci - Sammy Balamonte, wszedłem do urzędu, by wyrobić prawo jazdy. Po teście teoretycznym, nadszedł czas na test praktyczny. Dobra, jak zwykle, przy takich akcjach muszę mieć zawsze ogromne lagi, to już tradycja. Doszliśmy do Previona, nagle nie widzę czatu - pierwszy objaw lagów. Dobra, crashuje się. Wchodzę znowu, nie mogę ruszać myszką - znowu się crashuje. Wchodzę - wszystko jest ok, wsiadam do Previona, po chwili na ekranie pojawia się czerwony napis "Pojazd jest zamknięty" - czy coś w tym stylu, po tym dostałem bana. Ss'ów nie zrobiłem, bo jak dostałem bana, od razu poszedłem pisać wniosek i zapomniałem zrobić, ale to nie pierwszy raz kiedy dostaje bana od Systemu na teście prawa jazdy.
  • Do góry
    • 0

#2 Skun 121 24/01/2010 - 18:51

Skun
  • Gracz
Ja jestem za Unbanem, system nieraz szwankuje. Poza tym Arm to dobry gracz i szczerze w to wątpie, aby używał cheatów typu AirBreak lub jakich kolwiek.
  • Do góry
    • 0

#3 Konrad1589 24/01/2010 - 19:39

Konrad
  • Gracz
UnBan.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych