Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock Prowadzenia pojazdów] John Town

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siemionek6 24/01/2010 - 13:12

Siemionek
  • Gracz
b]Imię i nazwisko ukaranej postaci:[/b] John Town

Administrator/moduł nadający karę: NumLock

Powód kary: Car Killing

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Otóż Ben Town (mój brat IC i kuzyn IC) zakupił autko rozwalone i miałem mu pomóc z holowaniem. Zadzwonił do mnie, pojechałem na stację tam go znalazłem wraz z małżonką. Musiałem na chwilkę być AFK, ale po pewnym czasie ponownie zasiadam przed komputerem. Podjechałem troszkę do przodu, a brat był już pod moim autem. Nie wiem o co chodziło, ale ja widziałem to jak jakiś lag. Próbowałem szybko odjechać czy coś, ale nic. Ben też starał się uciec spod auta. NumLock potem do mnie:'' Nie chcący? Dalej przygniatałeś go autem. Nie rób ze mnie idioty''. To było niechcący i przez przypadek, a nie celowo. Może i to było widoczne jako CK, ale tak nie było. Podjechałem lekko i nagle znalazł się on pod moimi kołami. Ben może to potwierdzić. Teraz jestem odizolowany od pojazdów. AJ godzinnego przesiedziałem, ale tą blokadę to nie dam rady znieść.

Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#2 Damian0 24/01/2010 - 13:21

Damian
  • Świeżak
dobra kierowca , wątpię aby specjalnie zrobił Car Kill.
  • Do góry
    • 0

#3 Ben142 24/01/2010 - 13:21

Ben14
  • Świeżak
Prawda, Siemion jest normalnym kierowcą i graczem. To było przez przypadek i lag. Próbowałem uciec z pod pojazdu, a Siemion próbował wyjechać. Zdejmijcie tą blokadę mu.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych