Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock OOC, Broni]Joey Melison.

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joey_Melison 0 23/01/2010 - 23:59

Joey_Melison
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Joey Melison
Administrator/moduł nadający karę: Frank
Powód kary: http://h-rp.pl/thread-21801.html
Wyjaśnienie wraz z dowodami:

A więc tak Mam Blokadę OOC I Broni.

Jeżeli chodzi o blokadę OOC naprawdę wiem że źle postąpiłem grając
niedzielnie i spowiadając się funckjonariuszowi zabrałem wiele wątków z gry mimo tego że źle postąpiłem chciałbym odwołać się głównie do tego
że przesiedziałem wyłącznie całą karę i zrozumiałem co wolno robić a co nie wolno zależy mi na zdjęciu blokady OOC w związku z tym iż ciężko też się bez niego gra głównie jeśli chodzi o wytłumaczenie administratorowi podczas akcji RP co się stało trochę jest to dziwne ponieważ nie mogąc pisać na OOC nie wiem jak postępować w takim przypadku pisząc czat OOC na /do popełniam kapitalny błąd Role Playingu. Poniosło mnie akurat w tamtym momencie obiecuje iż to się więcej nie powtórzy.

Natomiast jeśli chodzi o Blokadę Broni na serwerze chciałbym powiedzieć iż z bronią obchodziłem się odpowiedzialnie mimo tego iż byłem mieszkańcem Gangu crips który już nie istnieje nie używałem kategorycznie broni chwaląc się nią nie używałem jej do Death Mathu ani nic w tym stylu co najwyżej przy kontroli policyjnej znaleziono u mnie broń i natychmiast skonfiskowano nakładając mandat w dużych kwotach , oraz odsiadkę odsiadywałem za swoje popełnione błędy w IC (( Nielegalną Broń )). W związku zaistniałą sytuacją co do broni nikt nie miał zastrzeżeń u mnie nie pokazywałem siebie jako totalnego gangstera prosiłbym o zdjęcie tej blokady ponieważ ciężko się pracuje na serwerze bez tej możliwości głównie chodzi mi o pracę . Będąc ochroniarzem w klubię potrzebuje zwykłej pałki do obrony by móc jej użyć znowu pojawia się kolejny katastrofalny dla mnie kanał przy użyciu jakiegokolwiek przedmiotu musi się znaleźć on w ręku postaci by był widoczny /do Ochroniarz ma przypiętą pałkę do paska by było widoczne lub /opis zastępujący identyfikator miejsca jest pełno nie chodzi mi o to tylko dokładnie o tą funkcję /u nr - zza paska w tedy gracz nie może napisać mi iż to było zagranie non rp pokazując mu ten przedmiot mógłby nie uwierzyć że go mam.

Kilka słów końcowych -Odsiedziałem naprawdę bardzo długą karę która mnie nauczyła zasad na tym serwerze .
Apeluję tutaj głównie do franka chciałem go przeprosić napadami tymi wiecznymi pytaniami by mógł zrozumieć mnie w jakiś sposób i rozpatrzył apelację pozytywnie dziękuje.

Z poważaniem Joey Melison

• Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 24/01/2010 - 08:50

Kobył
  • Gracz
Przeczytałem to dwa razy i nadal tego nie rozumiem. Powstawiaj znaki interpunkcyjne.
  • Do góry
    • 0

#3 Gugel1 24/01/2010 - 09:55

Gugel
  • Świeżak
Jeżeli się nie mylę to ty dostałeś Block'a OOC i broni za krzyczenie JP(block ooc) a drugą karę za powóD: jesteś dzieckiem nie przyda ci się broń. Jak to byłeś ty to nie źle musiałeś wkurzyć administratorów.
  • Do góry
    • 0

#4 Neon 2 24/01/2010 - 10:08

Neon
  • Zbanowani
A tam, jesteś nubem, płaczkiem, i non-rperem, phi. Strzelasz do brata O.G gangu na jego ulicy, sam dostajesz kulke potem - zabieram Ci deagle, i chce zrobić Ck jako że byłem tym, który zarządza mieszkańcami. Dostałeś 3 kulki w łeb digla, i poderżnięte gardło, po chwili OOC na /do - Dobra, oddam CI tego digla ale nie rób CK!!ONEONEONE!!
  • Do góry
    • 0

#5 Altras0 24/01/2010 - 13:27

Altras
  • Gracz
Wiem jak się gra z Blokadą OOC - beznadziejnie - jestem za zdjęciem blokady na broń, a OOC to sam wiem.
Cytat: "Ban zostaje zdjęty, ale na twoją postać zostaje nałożony adminjail 2000minut, dożywotnia blokada broni i chatu out of character. " - Frank
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych