Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Dave Lacento

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Kroku4 23/01/2010 - 20:58

Kroku
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dave Lacento

Administrator/moduł nadający karę: Voltage - Ethan Anderson

Powód kary: Prawdopodobny DM - z m4 w centrum.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Podjechał do nas Oscar Grey na rowerze, prowokował już od dłuższego czasu - w dzień, zdarzenie miało miejsce w nocy. W realu podjechał by na rowerze do siedmio osobowej ekipy i zaczął kozaczyć? wątpie. Już w dzień moi koledzy go 'ścigali' lecz w nocy nie miałem co robić a to ze ich spotkałem to im pomogłem bo nie tylko ich prowokował. Pojechaliśmy na stację gdzie był Oscar Grey (nikt tego nie wiedział) - gdy nas zobaczył już zaczął sie rzucać poczym dostał raz z baseballa (zero //ranny, pisałem na ooc - a //ranny?), tylko napisał coś i już uciekał na rowerku w stronę centrum, to my odrazu za nim, wkońcu go spotkałem - wyciągnełem broń zza koszuli, strzeliłem do niego 4 razy po czym on dalej ucieka na tym rowerku będac zranionym (to mini bw + oczywiście zero //ranny) używajac BU, tak jak na stuncie. Pojechał na stację, my za jakiś czas też przyśliśmy ma stację to już Oscar Grey rozmawiał z Ethanem o całym zdarzeniu. Bana dostałem na podstawie screena zrobionego przez Oscara jak do niego strzelałem, wiem ze bez wytłumaczenia wygląda to jak DM ale tak nie było, bez przesady... Proszę o unbana postaci i konta na forum - nick D4v!dx, jak już to nadania adminjaila i zdjęcie blokady na /bron. Proszę o ukaranie Oscar Grey za BU rowerkiem, odwalanie, non-rp.

No więc unbana piszę za kolegę, bo ma bana na forum nick D4v!dx. Sam byłem jednym z wymienionych "kolegów" Oscar naprawdę prowokował innych. Wyzywał itp. Potem jak ukrył się niczym szczur to płakał mi na /w że tylu nas jest to się nie pokaże. My już potem zrezygnowaliśmy ale Dave go dopadł. Gram z Davem już długo, wiem jaki jest i nie sądzę żeby był DM'iarzem. Po prostu Oscar zalazł nam wszystkim za skórę swoimi wybrykami i kozaczeniem do grupki 7 osób w której każdy ma pałkę bądź kij. Liczę na odbanowanie tego użytkownika ;) Pozdrawiam i liczę również na to że reszta świadków tego zajścia wypowie się na ten temat.
  • Back to top
    • 0

Sheler 5 23/01/2010 - 21:19

Sheler
  • Gracz

W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.

• Back to top
    • 0

Kroku4 23/01/2010 - 21:22

Kroku
  • Świeżak
Nie ma 100% ale bana...
  • Back to top
    • 0

Grigor15 1 23/01/2010 - 21:25

Grigor15
  • Zbanowani
Dav ma bana :0 ło jestem w szoku to dobry gracz jestem za unBanem. I co z energy eh nie chce pomyśleć.

//Blokada pisania.
  • Back to top
    • 0

Sheler 5 23/01/2010 - 21:25

Sheler
  • Gracz
To chyba nie ma różnicy?
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 23/01/2010 - 21:53

WiicherS
  • Gracz
@Sheler
Ten gracz ci nie pasuje, czy co? - masz jakieś osobiste wonty do niego?
Jak napisał mi na skype, że dostal bana - byłem zaskoczony, jeszcze za DM? nigdy bym nie sugerował że za coś takiego dostanie.
  • Back to top
    • 0

HatsuHaru105 23/01/2010 - 21:55

HatsuHaru
  • Gracz
Dave bardzo dobry gracz, jestem Za unbanem. Potrafi grać RP. I dorobił się czegoś w mieście, jako nieliczny.
  • Back to top
    • 0

Kartus35 0 23/01/2010 - 22:04

Kartus35
  • Zbanowani
UNBAN sie należy ;).. Potrafi grać RP.

//Blokada pisania się należy.
  • Back to top
    • 0

MadMax1007 23/01/2010 - 22:05

MadMax
  • Gracz
Moim znaniem Dave powinien dostać tego unbana. Odegrałem z nim duzo ładnych akcji RP i sam sie zdziwiłem po tym banie... Jak najbardziej UNBAN!
  • Back to top
    • 0

Foxu0 23/01/2010 - 22:28

Foxu
  • Gracz

To chyba nie ma różnicy?

To jest duża różnica. Pomyśl, 100% - Ban. I w ogóle pisze tak:

W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.

O banie nic nie pisze, więc w czym problem? Po drugie, gdybyś był w takiej sytuacji, gdzie nie mógłbyś wejść na forum nawet, też byś prosił kogoś o napisanie - tyle.

Co do UnBana: Jestem za, iż znam Dave i naprawdę to dobry gracz. Znam go też IC, miałem z nim kilka akcji - nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego RP.
  • Back to top
    • 0

k1ck261 23/01/2010 - 22:58

k1ck
  • Gracz
Jestem za unbanem Davka,dobry gracz;]

//Ty za to nie. ;)
  • Back to top
    • 0

Olszak11 23/01/2010 - 23:04

Olszak
  • Gracz
Dave jest to bardzo dobry gracz RP sądzę tak, iż za czasów C'z bywał często u nas i robiliśmy jakieś eventy i akcję Dave zachowywał się na nich przyzwoicie i w stu procentach RP( nie tak jak co niektórzy z C'z). Myślę, iż ten Ban to jakieś nie porozumienie jeszcze nigdy nie widziałem aby Dave latał z M4 jak powalony i zabijał ludzi. Jest on bardzo opanowaną osobą nawet w nocy gdy ludzie sobie odwalają to my graliśmy w stu procentach RP. Administracja nie powinna na zasadzie jakiegoś ss'a od razu wlepiać bana o ile to jest możliwe sprawdźcie w logach czy ten Oscar coś płakał na /w i czy naprawdę ich prowokował to powinno byś najrozsądniejsze rozwiązanie. Wróciwszy do akcji z strzelaniem pod centrum skoro była to noc, a po 21 patrole za często nie jeżdżą o takiej porze, ludzie siedzą w domach bądź na imprezach to w takim razie nie powinno być żadnego gapia jaśniej mówiąc zrobił to RP, może i go poniosło z tym M4 ale skoro koleś denerwował go to chyba sobie na to zasłużył.
  • Back to top
    • 0

Kroku4 23/01/2010 - 23:26

Kroku
  • Świeżak
Prowokował, logi? Ok jeśli ktoś nie wieży to można sprawdzić.
  • Back to top
    • 0

Grigor15 1 23/01/2010 - 23:28

Grigor15
  • Zbanowani
A DM myślałem że to znaczy zabijanie osób trzecich bezpowodu.... a tu okazje się coś innego ja byłem przy tym jak goniliśmy Oscara mieliśmy swoje powody wszystko było odegrane IC jak należy a Dav poprostu ściągną go i tyle i to ma być DM? bez przesady.
  • Back to top
    • 0

Joker0 23/01/2010 - 23:51

Joker
  • Świeżak
Dave to Jeden z graczy ktorzy potrafia zagrac RP, gdy jest totalna zmula, jako nie liczny uczciwie sie dorobil na serwerze i rownie dobrze pracowal nad swoja gra RP, jesli wyjasnienie sytuacji zmienia oblicze faktow to zasluguje jak najbardziej na Unbana. Sam takze widzialem Oscara na rowerku, oczywiscie BU takze w jego wykonaniu widzialem, kiedys miedzy centrum , a szpitalem uderzyl w maske przod remingtona i jakby nigdy nic poprostu se odjechal. Nalezy go ukarac, a skoro kozaczy do kilku osob i mu sie potem obrywa, a nastepnie nie mogac tego zniesc poprostu ucieka no to coz dla takich graczy tu miejsca nie ma.
  • Back to top
    • 0

Maniak2830 25/01/2010 - 17:48

Maniak283
  • Świeżak
Gotowe, dzięki.

//Do zamknięcia.
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 25/01/2010 - 17:53

Arcon
  • Gracz
Denerwuje mnie Twoje kozaczenie, nosząc mp5 pod marynarką - poza tym nic do Ciebie nie mam.
  • Back to top
    • 0

Maniak2830 25/01/2010 - 17:56

Maniak283
  • Świeżak

Denerwuje mnie Twoje kozaczenie, nosząc mp5 pod marynarką - poza tym nic do Ciebie nie mam.

A skąd ty wiesz co ja nosze pod marynarką, nawet Cię ic jak i ooc nie znam.

+ czytaj

Gotowe, dzięki.

//Do zamknięcia.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic