Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Interiory] | Hendricks INTERIORS | Architecture is my Passion

design wnętrza blazejowyy

• Please log in to reply
297 replies to this topic

Błażejowyy870 16/09/2015 - 19:14

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

HsHoNlU.png

Cześć!

Wnętrzami zajmuje się już około dwóch lat, podejmując zlecenie dokładnie omawiam je z klientem aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, jeżeli jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na interior zapraszam na PW bądź komunikator Discord. Jeżeli chodzi o cennik znajduje się on poniżej. Strzałeczka!

Starsze Prace (Filmy/Screeny):

Spoiler

Najnowsze Prace:

-

cennik7.png

Zamówienia na wnętrza przyjmuje od minimum 100 mebli!

od 100 mebli -$6500

od 200 mebli - $9500

od 300 mebli - $13500

od 400 mebli - $16500

od 500 mebli - $19500

powyżej 500 mebli cena jest ustalana indywidualnie.

Grafika: A N O N Y

Edited by Błażejowyy, 21/12/2018 - 17:23.

• Back to top
    • 26

Felkleyd179 17/09/2015 - 19:41

Felkleyd
  • Gracz

*
POPULAR

Git

Edited by Felkleyd, 26/02/2016 - 23:43.

• Back to top
    • 3

Błażejowyy870 21/09/2015 - 11:55

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

~rezerwacja posta na kolejne prace~

Edited by Błażejowyy, 27/12/2016 - 17:14.

• Back to top
    • 6

Chmurka2940 21/09/2015 - 14:20

Chmurka
  • Gracz

Robisz postępy, mi się podoba. :)

• Back to top
    • 2

Błażejowyy870 21/09/2015 - 14:38

Błażejowyy
  • Gracz

Robisz postępy, mi się podoba. :)

Dzięki. :)

• Back to top
    • 2

Karinaa1490 22/09/2015 - 10:00

Karinaa
  • Gracz
Wszystko spoko, gdyby nie fakt, ze wychodzac przez drzwi wejsciowe lecisz na dol xd wiesz... Troche realia. :)
  • Back to top
    • 1

Błażejowyy870 22/09/2015 - 10:05

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Wszystko spoko, gdyby nie fakt, ze wychodzac przez drzwi wejsciowe lecisz na dol xd wiesz... Troche realia. :)

To się wykeruje. :P

• Back to top
    • 4

Błażejowyy870 17/10/2015 - 14:59

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

New:

Orange Pharmacy - 300m2, 240mebli.

Edited by Błażejowyy, 16/02/2017 - 15:39.

• Back to top
    • 5

ISSillusion333 17/10/2015 - 19:13

ISSillusion
  • Gracz

New:

Jakbym widział prace Skyvisiona.

• Back to top
    • -2

Błażejowyy870 17/10/2015 - 21:50

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Jakbym widział prace Skyvisiona.

Widzisz prace SkyVision bo jest tam drewno? Tekstura mi podpasowała więc jej użyłem a po coś one są na 1000 stron tekstur. Szczerze powiedziawszy nawet nie miałem na myśli tego żeby odwzorować go, staram się tworzyć coś własnego.

Edited by Błażejowyy, 17/10/2015 - 21:52.

• Back to top
    • 6

TheMrPawellooo227 19/10/2015 - 19:28

TheMrPawellooo
  • Gracz

*
POPULAR

New:

Szczerze? Toalety mogłeś zrobić w środku, a nie tylko na /me oraz /do. Meble zostały, metry tak samo. Na pewno nie wykorzystałeś tam 300m2, mój domek 120m2 jest o troszeczkę mniejszy.

• Back to top
    • 3

Błażejowyy870 19/10/2015 - 19:37

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Szczerze? Toalety mogłeś zrobić w środku, a nie tylko na /me oraz /do. Meble zostały, metry tak samo. Na pewno nie wykorzystałeś tam 300m2, mój domek 120m2 jest o troszeczkę mniejszy.

Tak, metraż został około 100-150m2, nie chciałem robić toalet bo jest to rzecz zbędna, i tak tam nikt nic nie gra, tylko wchodzą i omijają, pomyślałem też z myślą o tym żeby specjalnie nie chodzić do toalety tak jak to jest w Orange Gym i patrzyć czy ktoś śpi czy nie. :) Po prostu wolałem troszeczkę pobawić się obiektami i wykorzystać to na coś innego. :)

Edited by Błażejowyy, 19/10/2015 - 19:40.

• Back to top
    • 6

TheMrPawellooo227 19/10/2015 - 20:24

TheMrPawellooo
  • Gracz

*
POPULAR

Tak, metraż został około 100-150m2, nie chciałem robić toalet bo jest to rzecz zbędna, i tak tam nikt nic nie gra, tylko wchodzą i omijają, pomyślałem też z myślą o tym żeby specjalnie nie chodzić do toalety tak jak to jest w Orange Gym i patrzyć czy ktoś śpi czy nie. :) Po prostu wolałem troszeczkę pobawić się obiektami i wykorzystać to na coś innego. :)

No tak też można, czasem się coś odegra w toalecie, ale tak jak piszesz, często omijają.

• Back to top
    • 3

Błażejowyy870 19/10/2015 - 21:17

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

No tak też można, czasem się coś odegra w toalecie, ale tak jak piszesz, często omijają.

Zobaczę, pogadam jeszcze z właścicielami i na dniach możliwe że zrobie tą toalete i wrzuce na temat. Dzięki za wypowiedzenie się. ;)
  • Back to top
    • 6

ZivciO2298 19/10/2015 - 21:34

ZivciO
  • Gracz

*
POPULAR

Oj oj oj.. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że często widzę u Ciebie moje pomysły, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego na forum. :X
Mowa o Temple House a nieskończonym Vinewood u mnie, które sobie stoi i stoi bo nie mam czasu na jego wykończenie. Już nie powiem o domu dla Nerka z którego podpatrzyłeś myk na stolik czy szafke pod TV.
 Eh.. Mi to osobiście różnicy już nie robi czy ktoś podbiera czy nie. Szkoda tylko, że po prostu nie zapytacie tylko dowiaduje się o tym od osób trzecich.  <_< 

• Back to top
    • 4

Błażejowyy870 19/10/2015 - 21:58

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Oj oj oj.. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że często widzę u Ciebie moje pomysły, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego na forum. :X
Mowa o Temple House a nieskończonym Vinewood u mnie, które sobie stoi i stoi bo nie mam czasu na jego wykończenie. Już nie powiem o domu dla Nerka z którego podpatrzyłeś myk na stolik czy szafke pod TV.
 Eh.. Mi to osobiście różnicy już nie robi czy ktoś podbiera czy nie. Szkoda tylko, że po prostu nie zapytacie tylko dowiaduje się o tym od osób trzecich.  <_<

A ty myślisz że ja sprawdzam co ty robisz? Fakt stolik podejrzałem u Ciebie na filmiku domku Puffiego, lecz owych półek pod TV nie widziałem, być może zbieg okoliczności za który jeżeli w jakimś stopniu Cię uraził przepraszam.
  • Back to top
    • 5

Karinaa1490 19/10/2015 - 22:12

Karinaa
  • Gracz

I tak nie wygrasz xd Zawsze tu ktos znajdzie pelno argumentow, zeby z tego wybrnac, taka spolecznosc tego serwera. ;/ Brak swoich pomysłow, jakiegoa swojego stylu tylko podpieprzaja pomysly :D
  • Back to top
    • -5

ZivciO2298 19/10/2015 - 22:20

ZivciO
  • Gracz

A ty myślisz że ja sprawdzam co ty robisz? Fakt stolik podejrzałem u Ciebie na filmiku domku Puffiego, lecz owych półek pod TV nie widziałem, być może zbieg okoliczności za który jeżeli w jakimś stopniu Cię uraził przepraszam.

Nie mów, nie mów bo przychodziłeś oglądać jak budowałem. Ale tak jak mówi Karina - z tym się nie wygra. Fakt że teraz robisz tego mniej ale wciąż widnieją u Ciebie te "inspiracje". Zbieg okoliczności że na vine zrobiłem w sypialni zieloną ścianę z czarnymi płytami, faktycznie ^^
  • Back to top
    • 1

Huubert4772 19/10/2015 - 23:04

Huubert
  • Gracz

*
POPULAR

Tak jak do czasu potrafiłem docenić te prace, tak teraz mnie to troche zniechęciło. Odczuwam taki typowy trend za trend, pojawia się to u sporej ilości mejkerów co strasznie zniechęca. Od opinii nie będe odbiegał, postaraj się ogarnąć jakieś swoje bajery, tak aby nie robił się tu zbędny ferment. Taka tylko moja skromna opinia. Nie bierz sobie tego do serca, ode mnie powodzenia. :)

• Back to top
    • 5

Błażejowyy870 20/10/2015 - 10:57

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Nie mów, nie mów bo przychodziłeś oglądać jak budowałem. Ale tak jak mówi Karina - z tym się nie wygra. Fakt że teraz robisz tego mniej ale wciąż widnieją u Ciebie te "inspiracje". Zbieg okoliczności że na vine zrobiłem w sypialni zieloną ścianę z czarnymi płytami, faktycznie ^^

A chcesz zobaczyć tą ścianę na żywo skoro mówisz że jest identyczna jak twoja? Zapraszam - wejdź do gry, pokaże Ci to w rzeczywistości i potem oceniaj a nie zobaczyłeś na filmiku i mówisz że jest identyczna jak twoja. A co do budowania, sam pisałeś mi na /w czy chcę zobaczyć także nie wmawiaj mi że sam przychodziłem.

I tak nie wygrasz xd Zawsze tu ktos znajdzie pelno argumentow, zeby z tego wybrnac, taka spolecznosc tego serwera. ;/ Brak swoich pomysłow, jakiegoa swojego stylu tylko podpieprzaja pomysly :D

A ty jesteś jakimś przedstawicielem Zivcia że zawsze gdy on się wypowiada, ty musisz być zaraz po nim? No soryy ale zakochałaś się w nim czy co? Weź zajmij się grą bo ostatnio widziałem temat że szukasz chłopaka, tyle z mojej strony.

Edited by Błażejowyy, 20/10/2015 - 11:01.

• Back to top
    • 4

ZivciO2298 20/10/2015 - 10:57

ZivciO
  • Gracz

A chcesz zobaczyć tą ścianę na żywo skoro mówisz że jest identyczna jak twoja? Zapraszam - wejdź do gry, pokaże Ci to w rzeczywistości i potem oceniaj a nie zobaczyłeś na filmiku i mówisz że jest identyczna jak twoja.

Zacytuj proszę moment, w którym użyłem słowa IDENTYCZNA / Y..  ;)

• Back to top
    • 0

Błażejowyy870 20/10/2015 - 11:05

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Zacytuj proszę moment, w którym użyłem słowa IDENTYCZNA / Y..   ;)

No to po co ta spina?  :huh:  Ściana jest wykonana tylko z tych płytek, jest inne ich położenie i w ogóle.

• Back to top
    • 3

ZivciO2298 20/10/2015 - 11:06

ZivciO
  • Gracz

No to po co ta spina?  :huh:  Ściana jest wykonana tylko z tych płytek, jest inne ich położenie i w ogóle.

Dobra, dobra.. Niech Ci już będzie. :D

• Back to top
    • 1

Błażejowyy870 20/10/2015 - 11:07

Błażejowyy
  • Gracz

Dobra, dobra.. Niech Ci już będzie. :D

No nie będzie, bo ty zacząłeś temat, pomysł może i był twój lecz ''zmodyfikowałem'' go i nie zrobiłem go jak ty to mówisz ''1:1''.

• Back to top
    • 1

Karinaa1490 20/10/2015 - 11:17

Karinaa
  • Gracz

A chcesz zobaczyć tą ścianę na żywo skoro mówisz że jest identyczna jak twoja? Zapraszam - wejdź do gry, pokaże Ci to w rzeczywistości i potem oceniaj a nie zobaczyłeś na filmiku i mówisz że jest identyczna jak twoja. A co do budowania, sam pisałeś mi na /w czy chcę zobaczyć także nie wmawiaj mi że sam przychodziłem.

A ty jesteś jakimś przedstawicielem Zivcia że zawsze gdy on się wypowiada, ty musisz być zaraz po nim? No soryy ale zakochałaś się w nim czy co? Weź zajmij się grą bo ostatnio widziałem temat że szukasz chłopaka, tyle z mojej strony.

Smieszny jestes, chlopcze. ;) Jestem jego przedstawicielem, masz racje. Nie mam zamiaru sie zajmowac GRA, bo jakos nie mam checi na to, a ty w zaden aposob nie bedziesz mi rozkazywal, ani zycia ukladal co mam w danym momencie robic, a to, ze powstal temat, ze szukam chlopaka, to tez Cie to nie powinno interesowac. Z reszta ja tu wyrazam swoja opinie, mam do tego prawo. Jakos inni potrafia jakis swoj "styl" wyrobic, tylko ty robisz wiekszosc tego co Zivcio. ;) I juz sie tak nie spinaj, bo Ci gumka w majtkach peknie.
  • Back to top
    • -4

LavenderTree126 22/10/2015 - 18:57

LavenderTree
  • Gracz

New!

Temple House - 200m2, 250 mebli.

Good. :)

• Back to top
    • 0

Błażejowyy870 22/10/2015 - 18:59

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Good. :)

Dzięki.

• Back to top
    • 3

LavenderTree126 22/10/2015 - 19:04

LavenderTree
  • Gracz

Dzięki.

Ta szafa jest najlepsza, można się schować. :D

• Back to top
    • 1

Błażejowyy870 19/01/2016 - 18:56

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

TURBO Workshop - 150m2 ok. 170 mebli.

UWAGI: Pierwszy interior po dłuższej przerwie, na dniach dojdzie jeszcze krótki filmik pokazujący to wnętrze.

Edited by Błażejowyy, 16/02/2017 - 15:38.

• Back to top
    • 5

ZivciO2298 19/01/2016 - 19:45

ZivciO
  • Gracz

Trochę oklepane te tekstury. Z początku nie przeczytałem czego to intek - strzelałem, że Tytan ^^

• Back to top
    • 2

Błażejowyy870 19/01/2016 - 19:50

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Trochę oklepane te tekstury. Z początku nie przeczytałem czego to intek - strzelałem, że Tytan ^^

W każdym bądź razie, lepszy niż poprzedni. :)

• Back to top
    • 4

Gosiaak67 19/01/2016 - 21:22

Gosiaak
  • Gracz

*
POPULAR

Ucz się ucz Błażeju. :P Bo nauka to potęgi klucz.

• Back to top
    • 4

Błażejowyy870 22/01/2016 - 14:05

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Tak jak mówiłem, filmik przedstawiający wnętrze TURBO Workshop.

do końca weekendu dojdzie jeszcze wnętrze Banku które teraz aktualnie robie. :)

• Back to top
    • 4

Błażejowyy870 21/02/2016 - 22:37

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Jutro dojdzie nowe wnętrze, a ja zapraszam do składania zamówień.
  • Back to top
    • 3

Blaxer -25 22/02/2016 - 00:50

Blaxer
  • Gracz

Znakomita lada milordzie ;D

• Back to top
    • 0

Błażejowyy870 22/02/2016 - 14:36

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Znakomita lada milordzie ;D

A dzięki. :D

MAXXX Restaurant - 200m2 - 156mebli.

UWAGI: Zastosowałem tutaj kolorystykę pod życzenie właścicieli, większość rzeczy została po porzednim interiorze, zmieniło się tylko ich miejsce w lokalu, sam lokal został nieco powiększony.

• Back to top
    • 3

Karinaa1490 22/02/2016 - 16:30

Karinaa
  • Gracz

A dzięki. :D

MAXXX Restaurant - 200m2 - 156mebli.

UWAGI: Zastosowałem tutaj kolorystykę pod życzenie właścicieli, większość rzeczy została po porzednim interiorze, zmieniło się tylko ich miejsce w lokalu, sam lokal został nieco powiększony.

Te drzwi strasznie do bani ;x Byś je zmienil i ta lada to samo, jest praktycznie w co drugim lokalu, wymyslcie cos innego. ;x
  • Back to top
    • -1

Sandro Majster214 22/02/2016 - 16:34

Sandro Majster
  • Gracz

Zajebiste ci te intki wychodzą :) Jak w końcu uzbieram ten hajs na dom, to cię wynajmę.

• Back to top
    • 0

Błażejowyy870 22/02/2016 - 18:33

Błażejowyy
  • Gracz

*
POPULAR

Te drzwi strasznie do bani ;x Byś je zmienil i ta lada to samo, jest praktycznie w co drugim lokalu, wymyslcie cos innego. ;x

Lada się zaczęła od Ciebie z tego co pamiętam, drzwi postaram się zmienić. ;P

Zajebiste ci te intki wychodzą :) Jak w końcu uzbieram ten hajs na dom, to cię wynajmę.

Dzięki, czekam na zamówienie. :P

• Back to top
    • 3

Karinaa1490 22/02/2016 - 22:43

Karinaa
  • Gracz

Lada się zaczęła od Ciebie z tego co pamiętam, drzwi postaram się zmienić. ;P
Dzięki, czekam na zamówienie. :P

No wiee, ze ode mnie i się robi już nudna xd
  • Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: design, wnętrza, blazejowyy