Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Tomy_Waker

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trucker73 23/01/2010 - 17:38

Trucker
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Tomy_Waker

Administrator/moduł nadający karę:Numlock,za skarge.

Powód kary: Niesłuszne /q podczas akcji i Non-RP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Pewnego dnia ZaoferowałemTony'emu Capone Joint'a,nakapował ochroniarzowi w energy i wyprowadzili mnie.
Mężczyźni chcieli wezwac policję lecz ja na /me i /do się wyrwałem i uciekłem, fakt spadłem z ok.20m i odgrywajac /me i /do połamałem nogi.Tony Caponey zaczął do mnie strzelac i dostalem bw.Jak to przy bw bug z kamerą i nic nie widzialem, a oni stali kolo mnie natomiast nic na czacie nie widzialem.Po czasie gdy doszłem do wniosku że akcja się zakończyła dałem /q iż była już 22 a musiałem do szkoły wstawac.Fakt, napisałem mu na /w "skarga za dm" bo strasznie mnie denerwowalo jak biegal z DE i w wszystko strzelal.Prosze o danie mi tej szansy iż gram już 7 miesięcy i nigdy nie zrobił bym takiego czegoś czym jest /q podczas akcji lub non-rp.Przez bug z kamera podczas bw nie widzialem czatu ani ze oni stoja kolo mnie czego efektem bylo /q.Prosze on unban lub danie szansy ponownego odegrania akcji.z góry dzięki:
Trucker.(Bana jeszcze nie dostałem bo nie miał czasu,lecz numlock napisał że dostane,więc już napisałem prośbę.)
Mam jeszcza SS'a jak pan Tony Caponey stresuje się ooc:Dołączona grafika

• Do góry
    • 0

#2 Kryst3k627 25/01/2010 - 16:58

Kryst3k
  • Gracz
Skoro już musiałeś wylogować się, mogłeś chociaż go poinformować, że masz jutro szkołe. Tony napewno by to zrozumiał i dał ci szanse odegrania akcji jutro.
  • Do góry
    • 0

#3 Soldier77 0 25/01/2010 - 17:14

Soldier77
  • Gracz
Tak, lecz to jest gracz, nie zdolny do gry RP, dlaczego? Wyjąłem DEAGLE, wymarnowałem 10 pocisków, podczas pościgu za nim, a to, że miał lagi, ani jeden nie trafił, choć on powinien się zatrzymać, z powodu tego, iż do niego celowałem. Jestem za ZOSTAWIENIEM BANA.

(__________________________Edited__________________________)
PS. Skarga chaotycznie napisana, wszystko w prefiksie [b], po za tym 'pan Tony Caponey stresuje się ooc.' Po pierwsze:
OOC nie jestem dla Ciebie panem,
Po drugie:
Nie stersowałem sie, tylko wkurwiłem na Ciebie, bo non-rpiłeś.

Ban powinien zostać.
  • Do góry
    • 0

#4 Trucker73 25/01/2010 - 18:41

Trucker
  • Gracz
Tak.Ale nie wkurwiłbyś się jakby cie starszy brak łokciem zciskał byś z kompa zszedł ? Stary po 1 miałęm na 8 szkole po 2 brat na chamca chcial wejsc.A pisac nei pisalem o ponowne rozegranie w owidzac po twoim rp odechcialo mi sie... 
http://iv.pl/images/...el12lugv1vp.jpg Ten Screen ukazuje Inteligencje Soldiera.
  • Do góry
    • 0

#5 Teofilek9 25/01/2010 - 19:00

Teofilek
  • Gracz
Soldier77, człowieku a ty lepszy jesteś? GameScore sobie nabiłeś. Już GameMasterzy i Administracja przyglądają się temu procederowi.
  • Do góry
    • 0

#6 Soldier77 0 25/01/2010 - 20:54

Soldier77
  • Gracz
Wiecie co? Mi nie zależy na GS. Możecie mi je wyzerować. :D

A ban u tamtego powinien zostać.

PS: A twój numer GG to: 1892098. Zgadza się? ;)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych