Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] UnBan Carl Stevenson

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tentypbrt0 23/01/2010 - 14:52

Tentypbrt
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Carl Stevenson

Administrator/moduł nadający karę:
?-?

Powód kary:
Nie autoryzowane wejście do pojazdu Faggio. (Chyba)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Byłem chwilę /Afk (wc, kupa, siuru itp). Stałem pod szpitalem, wpisałem hasło i się zalogowałem. Podjechał po mnie Tony York swym Admiralem. W około stało pełno pojazdów. Chciałem wbić się do Toniego, do Admirala, a tu nagle weszło mi do skutera który był obok. (nie wiem teraz co jest grane) Zaczeły mi wyskakiwac napisy, że pojazd był zakmnięty odczekaj 10 sec, jak zszedłem to znowu to samo i freeze i nagle na czacie "server closed the connection" . Z tego ci widzę to jakiś bug Mr. AntiCheat. Chciał bym o szybkie rozpatrzenie iż na dworzu -20*C i chciałem z kumpel poleciec maraton dzisiaj od rana do nocy a tu taki nie miły suprajs.

edit;
Jeszcze dodam, że pod szpitalem były straszne lagi, a jak się teraz chcę zalogować to pisze "coś UID coś tam coś tam, miejsce coś tam Fagio" i że mam bana do 25.1.10. Ale prosił bym o odbanowanie bo jak wyżej pisałem - minus20 i maraton.
  • Do góry
    • 0

#2 adis2200 23/01/2010 - 14:54

adis220
  • Gracz
Dokładnie potwierdzam poszedł kake. Wrócił już po niego autem podjechałem a tu takie coś...
  • Do góry
    • 0

#3 Bonito 6 23/01/2010 - 15:38

Bonito
  • Gracz
Potwierdzę że pod szpitalem były małe lagi bo obok, przy San News był Quiz a do wygrania 15.000$. System najwidoczniej był wrażliwy. Powinno być rozpatrzone pozytywnie ale to zależy od admina.

PS: Oszczędź szczegółów co robiłeś. Po prostu byłeś AFK i z przyczyn naturalnych musiałeś wyjść.

Proszę o niedawanie procentów, potwierdzam tylko informacje które podał zbanowany. Jeśli mój post jest zbędny proszę o usunięcie go...

• Do góry
    • 0

#4 Tentypbrt0 23/01/2010 - 18:54

Tentypbrt
  • Świeżak
przy mym łączu 512 i 256 ramach były spore lagi ;)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych