Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Strategia

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ByRoska159 02/09/2015 - 22:28

ByRoska
  • Gracz

*
Popularny

Szukam jakiejś gry na singla, może być na multi. Chciałbym żeby to było coś w stylu Europa Universalis. Bardzo mi się spodobała ta gra. Ma ktoś coś w podobnie? Z góry mówię nie chce żadnych plemion czy coś takiego. Najlepiej żeby było gdzieś do ściągnięcia lub za małe $$. 

• Do góry
    • 6

#2 Dilero348 04/09/2015 - 17:44

Dilero
  • Gracz

Civilization V ;)

• Do góry
    • 0

#3 Fredzioch3 05/09/2015 - 20:19

Fredzioch
  • Gracz

Tak jak kolega wyżej, nigdy nie grałem w to ale widziałem jak mój kuzyn pykał gra bardzo wciąga i jest godna polecenia.

• Do góry
    • 1

#4 * Erthub162 11/09/2015 - 12:32

Erthub
  • Gracz

Europa Universalis II to jest jedyna gra w swoim rodzaju. Nie znajdziesz drugiej tak samo dobrej, szukałem nie ma. Cywilizacja to jest bardziej podobna do Age of Empires, a Europa universalis a Age of Empires to dwie całkiem inne gry. :)

Jakbyś znalazł kilka osób to można pograć w Europe Universalis przez neta, świetnie się w to gra. :D Potrafiłem tydzińn siedzieć i grać jakimś gównem z Azji Mniejszej do końca scenariusza. A jest jeszcze przecież tryb fantazji! Kupa godzin świetnej zabawy. :D

• Do góry
    • 0

#5 ByRoska159 12/09/2015 - 22:38

ByRoska
  • Gracz

*
Popularny

A ile to kosztuje? I gdzie mozna kupić? :)

• Do góry
    • 5

#6 Mercader162 13/09/2015 - 10:43

Mercader
  • Gracz

może hearts of iron?

• Do góry
    • 0

#7 Korgu242 19/09/2015 - 20:51

Korgu
  • Gracz
Crusader Kings, Hearts of Iron - też Paradoks ;)
  • Do góry
    • 0

#8 EverlasT99677 20/09/2015 - 05:29

EverlasT996
  • Gracz

A ja z całego serca Ci polecam Anno 1404. Mam ją na płycie i bardzo lubię takie gry ekonomiczno/strategiczne czasu renesansu/średniowiecza ale jest dosyć trudna do ogarnięcia ale dasz sobie radę z czasem. :)

• Do góry
    • 0

#9 Spencer878 23/09/2015 - 14:25

Spencer
  • Gracz

Europa Universalis II to jest jedyna gra w swoim rodzaju. Nie znajdziesz drugiej tak samo dobrej, szukałem nie ma. Cywilizacja to jest bardziej podobna do Age of Empires, a Europa universalis a Age of Empires to dwie całkiem inne gry. :)

Jakbyś znalazł kilka osób to można pograć w Europe Universalis przez neta, świetnie się w to gra. :D Potrafiłem tydzińn siedzieć i grać jakimś gównem z Azji Mniejszej do końca scenariusza. A jest jeszcze przecież tryb fantazji! Kupa godzin świetnej zabawy. :D

Hearts of Iron, Victoria, Crusader Kings. Ten sam producent, taki sam model rozgrywki. Chociaż popieram - dwójka ma niepowtarzalny klimat, to moim "macierzem" jest HoI. 

• Do góry
    • 0

#10 Bellatrix2 23/09/2015 - 18:38

Bellatrix
  • Gracz

Z gory polecam ci Mount & Blade : Warband z polskim dodatkiem Nowa Ojczyzna.

Moze nie wyglada to jak Europa Universalis,bo jestes jedna postacia,rekrutujesz armie i towarzyszy,ubierasz ich w zbroje a z dodatkiem Nowa Ojczyzna (darmowy) moga cie na ziemiach Nordow gang rozplodniczek zlapac.

Jesli sie jednak nie przekonasz to jeszcze moge polecic Medieval 2 : Total War do tego tez wyszlo sporo addonow dostaniesz w empiku za +/- 20 zl.

• Do góry
    • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych