Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Bozydar Rybakow

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 strielok 0 22/01/2010 - 20:54

strielok
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Bozydar Rybakow

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Skarga

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dołączona grafika to miejsce dania mojego /q, bym dalej uciekł ale mialem do szkoly na 10.40 a bylo juz miejwieciej 10.30 wiec sie spieszyłem bardzo. Teraz cytat z skragi squira '' Od dawna Kamil (Bozydar) męczył mnie w szkole, żebym go puścił. " A więc tak do paki poszledłem w czwartek miejwiecej o godzinie 22.00 do szkoły miałem na 10.40 , a squir na 13.20 w piatek a skarga zostala napisana [Zrealizowano][Skarga]Bozydar Rybakov
Dzisiaj, 12:52 i jeszcze przekrecił moje naziwsko.
Dziwne jak go meczyłem w szkole chyba w nocy ;). Przejdzmy dalej o to ss z skargi na mnie http://iv.pl/viewer....sryg6wgjvo0.jpg widac na nim kumbaw i dariusa kumbaw to Sean_Broadus, a darius to kologa kumbawa i kumbaw mowil zebym go dodał. To ss co squir robił w szpitalu Dołączona grafika, Dołączona grafika, Dołączona grafika. Nazar ma na skype nick P_P jak coś ale on ma cos z karta dzwiekowa i zadko wchodzi. Jak gra nigdy. O to ss jak dostałem blocka ooc http://iv.pl/images/...krt6xkjdw7.png. Jeśli jeszcze coś powiedzieć w związku z tym prosze pisać.

Prosze Mickul przeczytaj to zanim zbanujesz mi konto
  • Do góry
    • 0

#2 Squir655 22/01/2010 - 22:10

Squir
  • Gracz
Męczyłeś mnie zawsze jak tylko wpadłeś do kicia. O co biega ze screenami 'To ss co squir robił w szpitalu'? Ponadto, gdy byłeś ścigany to po prostu odszedłeś i wyszedłeś z serwera.. - noobstwo.
  • Do góry
    • 0

#3 Carlos_Alvarez2 22/01/2010 - 22:30

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Wiesz, jeżeli to prawda, że zachowałeś się jak noob to wylatujesz z naszej dzielnicy na zawsze. Lepiej wybroń się jakimiś dobrymi argumentami.
  • Do góry
    • 0

#4 Majkel4251 22/01/2010 - 22:38

Majkel
  • Gracz
Skąd ten Nazar wiedział, że będziesz w szpitalu ? Robiłeś screeny za każdym razem, 'gwałciłeś f8'. Dla mnie i tak jesteś noobem.
  • Do góry
    • 0

#5 Squir655 23/01/2010 - 08:26

Squir
  • Gracz

Skąd ten Nazar wiedział, że będziesz w szpitalu ?

Na Skype gadali :X
Na screenie ze skype widać, jak spamisz nawet Crea co by Cie z pudła wypuścić - po prostu żal. Niech ktoś rozpatrzy tą apelację..
  • Do góry
    • 0

#6 strielok 0 23/01/2010 - 10:34

strielok
  • Zbanowani
chinek ( squir) na ss widać dariusa i kumbawa i mnie. Kumbaw jest tam napisane ze to sean a darius kumpel kumbawa. Do crealive mailem pytanie juz oddawna mialem jedno pytanie. Na tej postaci byłem 2 razy w kiciu i raz sam mnie wrzuciłeś i nawet do ciebie się nieozywałem bo wkurzasz mnie ty spiecjalnie chciałes zebym jak najdluzej wszystko robił bo wiedziałeś ze mam zaraz do szkoły policji zadnej niebylo bo sie rozgładałem jakby była jakaś bym uciekał dalej w góre nierobiłem. ss za każdym razem od kiedy policjant na słuzbie chce zgwałcic wieznia i dać mu znieczulenie paralizatorem...
  • Do góry
    • 0

#7 KumbaW445 23/01/2010 - 11:49

KumbaW
  • Gracz

chinek ( squir) na ss widać dariusa i kumbawa i mnie. Kumbaw jest tam napisane ze to sean a darius kumpel kumbawa. Do crealive mailem pytanie juz oddawna mialem jedno pytanie. Na tej postaci byłem 2 razy w kiciu i raz sam mnie wrzuciłeś i nawet do ciebie się nieozywałem bo wkurzasz mnie ty spiecjalnie chciałes zebym jak najdluzej wszystko robił bo wiedziałeś ze mam zaraz do szkoły policji zadnej niebylo bo sie rozgładałem jakby była jakaś bym uciekał dalej w góre nierobiłem. ss za każdym razem od kiedy policjant na słuzbie chce zgwałcic wieznia i dać mu znieczulenie paralizatorem...

Potwierdzam, że ja to Sean_Broadus a daruis to mój qmpel, podczas rozmowy dzwonił tylko do jakiegoś wiewióra więc rzadnego MG w tej akcji nie zrobił. Jeśli ktoś nie wierzy niech dzwoni.
  • Do góry
    • 0

#8 Grypa 242 23/01/2010 - 12:12

Grypa
  • Świeżak
Jestes okropnym nubem i nie zasługujesz na unbana.
  • Do góry
    • 0

#9 S.O.G. 18 23/01/2010 - 12:19

S.O.G.
  • Świeżak

Jestes okropnym nubem i nie zasługujesz na unbana.

• Do góry
    • 0

#10 Squir655 23/01/2010 - 13:09

Squir
  • Gracz

ty spiecjalnie chciałes zebym jak najdluzej wszystko robił bo wiedziałeś ze mam zaraz do szkoły

Lol ;)
To ja przez 30 minut siedziałem w sali operacyjnej czekając na kumpla z DE? :X
Ktoś wreszcie rozpatrzy tą apelację? ;x
  • Do góry
    • 0

#11 Mickul1638 23/01/2010 - 13:11

Mickul
  • Gracz

qmpel, (...) rzadnego MG (...)

Nie wierzę takim jak Ty.
  • Do góry
    • 0