Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Carl Berg

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Mesyv0 22/01/2010 - 16:26

Mesyv
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Carl Berg

Administrator nadający karę: Mickul

Powód kary:
Posted Image
lub link: http://h-rp.pl/threa...773-page-1.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Na początku chciałem napisać, że pisze prośbę o UnBana, ponieważ w późniejszych dniach po zablokowania postaci Carl Berg dostałem Bana na pozostałe postacie, (CLICK) a w linku powyżej jest dokładnie napisane, iż powinienem dostać tylko i wyłącznie blokadę na postać.
Co do powodu kary: Nie uwolniłem gracza Sergiej Ivanow z więzienia tylko wziąłem od niego łapówkę w wysokości 500$ w zamian za to, że nie wpiszę mu listu gończego. Przyznam szczerze, że zrobiłem małe MG, ale poza tym nic więcej oraz uważam, że takie sprawy jak korupcja w LSPD powinno załatwić FBI.
Zgromadzone powyżej dowody nie ukazują mojej winy w tej sprawie gracz mógł pisać do każdej innej osoby, co gorsza nawet nie przedstawiono moich logów z gry lecz gracza o nazwie Sergiej Ivanow. Tak jak już wspomniałem w późniejszych dniach z niewiadomych przyczyn zostały zbanowane dodatkowo dwie moje postacie chodź karę jaką powinienem dostać jest wyłącznie blokada postaci.

Proszę o unBan moich postaci oraz zdjęcie blokady na Carlu.
  • Back to top
    • 0

Afro_67 22/01/2010 - 16:28

Afro_
  • Świeżak
Wedlug mnie powinien dostac tylko na jedna postac a nie na wszystkie

//A według Mnie nic nie wniosłeś do tematu, dlatego otrzymujesz blokadę na pisanie postów. :)
  • Back to top
    • 0

Mesyv0 22/01/2010 - 16:30

Mesyv
  • Świeżak
Dlaczego mam dostawać blokadę na jedną postać skoro ja zrobiłem tylko małe MG (podałem numer konta bankowego). Gdyby administrator podczas gry na serwerze dowiedział się o zaistniałej sytuacji dostałbym Admin Jaila i na tym cała sprawa by się skończyła - takie jest moje zdanie na ten temat.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 22/01/2010 - 17:13

3ciW
  • Świeżak

Dlaczego mam dostawać blokadę na jedną postać skoro ja zrobiłem tylko małe MG (podałem numer konta bankowego). Gdyby administrator podczas gry na serwerze dowiedział się o zaistniałej sytuacji dostałbym Admin Jaila i na tym cała sprawa by się skończyła - takie jest moje zdanie na ten temat.

Małe mg? Podałeś mu numer konta bankowego, dobrze wiedząc co on z tym numerem zrobi.
  • Back to top
    • 0

skb5267 25/01/2010 - 23:06

skb
  • Gracz
Piszesz apelacje po miesiącu, bo myślisz że to pomoże?
  • Back to top
    • 0

Mesyv0 26/01/2010 - 17:19

Mesyv
  • Świeżak
Frank, nie rozumiem Twojego pytania niby w czym miało by mi to pomóc? Jeżeli chodzi Ci o to, dlaczego piszę tak późno to już odpowiadam:
Po nadaniu blokady konta na postać Carl Berg nie czułem tego samego klimatu na innych postaciach jak właśnie na tej, więc zaprzestałem gry. W ciągu najbliższych dniach rozpoczynają się ferie w moim województwie, w związku z tym będę miał dużo wolnego czasu i chciałbym pograć na serwerze.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic