Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBlock] Paul_Jose ( pojazdy i ooc )

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paul_Olexo0 22/01/2010 - 10:12

Paul_Olexo
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Paul Jose

Administrator/moduł nadający karę: YoMen

Powód kary: Uderzenie w słup rowerem i brak reakcji

Wyjaśnienie wraz z dowodami: dowody są tu nie potrzebne ... zachowałem sie w sposób non rp ponieważ walnełem w słup i nie zrobiłem zadnej reakcji. Bardzo sie spieszyłem i jechalem z górki chciałem minąć słup ale sie nie udało. Spadłem z roweru , wstałem i znowu zaczełem jechać aż po chwili dostałem bw unbw block pojazdów ;/ pytam sie yomena na /w jak to odblokowac i dal mi bloka na ooc... musiałem sie spytać typków z pracy jak to zrobić... YoMen prosze o odblokowanie pojazdów , zrobiłem błąd , którego bardzo żałuje ponieważ gdybym sie tak nie spieszył to nie doszło by do tego :) ale to sie nie potwórzy + odblokowanie ooc - nie wiem czemu mi dałeś ;o

+ prosze o nie kasowanie tego tematu jak poprzedniego...
  • Do góry
    • 0

#2 Blunts n Bongs0 22/01/2010 - 11:49

Blunts n Bongs
  • Gracz
Jestem za odblokowaniem mu pojazdów, ale za blokadę OOC jakiś średni AdminJail. Albo przynajmniej jakiś tydzień blokady, bo bez OOC ciężko się gra, nawet jeśli chodzi o grę IC. Ktoś pisze Ci na /w i nie możesz mu odpowiedzieć, więc robisz OOC w IC i dostajesz karę, moim zdaniem należy mu się odblokowanie. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 22/01/2010 - 12:29

Kobył
  • Gracz

Odrzucam, spróbuj w następnym miesiącu.

Otrzymujesz blokadę pisania za powielanie apelacji, po ich odrzuceniu. No i w efekcie odrzucam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych