Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnWarn] Giorgio Craxi

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 LsKs2 21/01/2010 - 22:31

LsKs
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Giorgio Craxi

Administrator/moduł nadający karę: Ivan Gordillo (RdK)

Powód kary: Warn - "udaje AFK przy akcji z PD aby zyskac na czasie"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dzisiejsza akcja wraz z PD - śledztwo, a później zatrzymanie podejrzanego. Właściwie wkroczyłem w połowie akcji, śledząc podejrzanego, którego dane dostałem z czatu departamentu, po krótkim czasie zniknął mi jednak z oczu. Gdy patrol powietrzny podał dokładną pozycję, wraz z PD okrążyliśmy teren. Podejrzany wszedł do budynku, wszyscy się właściwie przygotowywali do wejścia. Podjechałem bliżej, gdy nagle zadzwonił dzwonek domofonu (do mojego domu). Zbiegłem po schodach otworzyć, jak się okazało byli to rodzice z zakupami, które musiałem pomóc wnieść. Po powrocie do komputera zauważyłem, że dostałem pierw warna za udawanie AFK'u, później kicka. Po wejściu na serwer wyjaśniłem sprawę z RdK, tepnął mnie na miejsce i rozgrywałem akcję dalej, ale fakt jest taki że ślad pozostaje (mimo tego, że jest niesłuszny).

Prosiłbym o wyczyszczenie tego warna. Kick rozumiem, można powiedzieć moja wina, że odszedłem dość błyskawicznie od komputera nie pisząc nic na czacie OOC.

Pozdrawiam

Właściwie to nie widziałem jeszcze wątku o zdjęcie warna, a nie chciałbym żeby zostało to uznane za zwykłe "zawracanie głowy". Jest to właściwie tylko to, że chciałbym mieć w miarę możliwości czyste logi.
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 21/01/2010 - 22:37

Kobył
  • Gracz
Ostrzeżenie jest notatką administracyjną. Tutaj nie ma czegoś takiego, iż 3 warny = ban. Nie, nie.
  • Do góry
    • 0

#3 Cris_Ryders 5 21/01/2010 - 22:37

Cris_Ryders
  • Zbanowani
O ile mi wiadomo Administracja warn'ów nie znosi - jest to tylko informacja dla Administracji.

@Edit : Kobył, wyprzedziłeś mnie w sekundach... ;P
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych