Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] Admin chyba przesadził Paul_Jose

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paul_Olexo0 21/01/2010 - 17:58

Paul_Olexo
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Paul Jose

Administrator/moduł nadający karę: YoMen

Powód kary: uderzenie w słup brak reakcji

Wyjaśnienie wraz z dowodami: dowodow odrazu mowie ze niemam do sa tutaj nie potrzebne , dostałem najpierw blokade pojazdow gdyz uderzylem jechałem rowerem i walnełem w słup. Zachowałem sie w sposób non rp ponieważ wstałem i jechałem dalej , przyznaje sie do tego ale myśle że blokada pojazdów to za ostro , powinno byc ostrzeżenie :/ prosze o odblokowanie pojazdów , jestem nowym graczem i nie dokonca pamietam wszystko , YoMen nie mam nic do niego tylko , że powinien mi takim non rp'owcom jak ja w tej sytuacji dac ostrzeżenie bo za głupi błąd sobie narobiłem ;/ jeszcze raz bardzo prosze o odblokowanie mi pojazdów , zapewniam ze sie to wiecej nie powtórzy :).
  • Do góry
    • 0

#2 Mateusz Lis. 315 21/01/2010 - 18:12

Mateusz Lis.
  • Gracz
Jestem za UnBlockiem. Jestem łagodny co do nowych graczy, gdyż wiem, ze czasami im cięzko się połapać w tych zasadach. Chłopak ma dopiero 26h, więc moze nie wiedzieć kilku rzeczy lub zapomnieć.Jest to też jego wina no ale wybaczmy mu. Rozumiem kiedy by wjechał w jadące auto i potem odjechał no ale, ze zaliczył jedna latarnie i zapomniał o zasadzie? YoMen zbastuj :) Ja jestem za jeszcze jedną szansą.
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 21/01/2010 - 19:13

Kobył
  • Gracz
Kolego, jeśli jesteś nowy to chyba logiczne, że musisz się starać grać dobrze. Zrobiłeś błąd, zapłaciłeś za niego. Z tego co przypominam sobie w powodzie było, że jeździsz jak szalony. Bez przesady.. YoMen postąpił słusznie, ale jeśli jesteś nowym graczem moim zdaniem można znieść Ci nadaną karę a za nią wstawić łagodniejszą.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 21/01/2010 - 20:39

skb
  • Gracz
Odrzucam, spróbuj w następnym miesiącu.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych