Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [FCK] Rocky Dowson

• Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciek.341 20/01/2010 - 22:39

Maciek.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Rocky Dowson.
Administrator/moduł nadający karę: Ethan Anderson.
Powód kary: FCK, strzykawka ( nigdzie nie widziałem wniosku o mój FCK ).
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Zadzwonił telefon, Ethan coś chciał, wiedziałem już o co chodzi, ale i tak mnie złapią i tak. Wziąłem nadajnik GPS ( KLIK ) i wyszedłem. Podjechali, wywieźli mnie do SF, strzelili kilka kulek i wrzucili do wody. Miałem GPS, przyjechała policja i medycy, wyciągnęli mnie z wody i odratowali, złapali Ethan'a, a on dał sobie do mnie TP i dał mi CK strzykawką :/.
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 20/01/2010 - 22:45

skb
  • Gracz
Dostał zgodę administracji, strzelił do Ciebie kilka razy i wyrzucił do wody - nie widzę tutaj możliwości przeżycia.
  • Do góry
    • 0

#3 Daro1 20/01/2010 - 22:47

Daro
  • Świeżak
No więc tak, byłem przy tej akcji i Roki nam dał tylko na początku skazówkę na /bo "Wziąłem GPS, mam SS'y i jestem w San Fierro", na zrobiłem /me włącza GPS. a potem /do szukanie i dostałem też na radio, że Roki jest w San Fierro, no to jedziemy. Przyjeżdżamy oczywiście strzelanina, ja z Dannym nurkujemy, wyciągamy worek i na tą łódź wielką pod wodną po czym ratujemy chłopaka. W końcu przychodzi Ethan drze się, że MG itd. po czym daje mi, Dannemu, oraz Dixon'owi AJ za MG - przyjechało z dwadzieścia osób, a tylko my dostaliśmy przez to, że zostaliśmy, aby wyjaśni sytuację. Ale ten kto ma GM'a/admina ma większą władzę i będzie karał według swoich reguł.
Pozdrawiam i jestem za UNCK.
  • Do góry
    • 0

#4 Maciek.341 20/01/2010 - 22:48

Maciek.
  • Gracz
Dokładnie, jakie MG, miałem GPS dopiero pod koniec je utopili.
  • Do góry
    • 0

#5 Daniel.3 20/01/2010 - 22:49

Daniel.
  • Gracz
Miał pozwolenie od administracji, yhym. To po co jest ten dział wtedy na składanie wniosków o FCK ? Jest to dział dla gangów i tam piszą wnioski. A nie że Etham ma sobie GM`a i dostał pozwolenie. Ja chcę zobaczyć wniosek..
  • Do góry
    • 0

#6 Baks880 20/01/2010 - 22:51

Baks88
  • Świeżak
No to tak nie było. Dostaliśmy zgłoszenie na radiu ,że mamy przyjechać bo kogoś mają zieloni z ganton. No to pojechaliśmy do SF szukaliśmy dosyć długo. Wyskoczyłem z wozu, dwóch gości wskoczyło do wody, jeden dostał kulę ( voltage ), drugiego złapaliśmy na brzegu, a kobietę złapał Castle. Musieliśmy ich wypuścić że niby było MG, ale teraz widać ,że go nie było bo miał gps.
  • Do góry
    • 0

#7 Kamilov2815 20/01/2010 - 22:52

Kamilov
  • Gracz
Dołączona grafika

Miałem GPS, przyjechała policja i medycy, wyciągnęli mnie z wody i odratowali

Strzeliliśmy Ci w samą szyję - jakieś szanse na przeżycie? Nie mówię już o Pięciu kulkach w klatce piersiowej.
  • Do góry
    • 0

#8 Maciek.341 20/01/2010 - 22:52

Maciek.
  • Gracz
A dlaczego kazałeś się puścić, że niby jakieś MG? nie było żadnego, poprostu uciekłeś od więzienia.

//Edit:
Nadajnik utopiony na samym końcu akcji, więc namierzyli.

• Do góry
    • 0

#9 Kamilov2815 20/01/2010 - 22:54

Kamilov
  • Gracz

MG? nie było żadnego, poprostu uciekłeś od więzienia.

Człowieku, był Metagaming. Napisałeś mi Dołączona grafika przekazałem to PD, a tutaj sobie wpadają z Lock and Load. Poza tym, aby kogoś namierzyć TRZEBA gadać przez telefon, a nie pisać wiadomości z pagera, huh.
  • Do góry
    • 0

#10 Maciek.341 20/01/2010 - 22:54

Maciek.
  • Gracz
Jak utopiliście kurtkę, a to było na samym końcu ! więc mnie namierzyli nie, a nadajnik w wodzie i tak mogli namierzyć.
  • Do góry
    • 0

#11 Kuras26 20/01/2010 - 22:55

Kuras
  • Gracz

Dołączona grafika

Miałem GPS, przyjechała policja i medycy, wyciągnęli mnie z wody i odratowali

Strzeliliśmy Ci w samą szyję - jakieś szanse na przeżycie? Nie mówię już o Pięciu kulkach w klatce piersiowej.

Czemuż to Pięciu z wielkiej? xd.
Przecież miał GPS i zapisał ostatnią pozycję [ląd].
  • Do góry
    • 0

#12 Kamilov2815 20/01/2010 - 22:55

Kamilov
  • Gracz

Jak utopiliście kurtkę, a to było na samym końcu ! więc mnie namierzyli nie, a nadajnik w wodzie i tak mogli namierzyć.

Sam nie wiesz, co mówisz. Raz, że z pagera, a raz, że z GPS, zastanów się.
  • Do góry
    • 0

#13 Maciek.341 20/01/2010 - 22:57

Maciek.
  • Gracz
Ty się gubisz :) Było tak, wziąłem GPS, na Paradiso wysłałem na pager wiadomość, zaczęli mnie namierzać, zabraliście mi pager, ale GPS nie, mieli full czasu, żeby mnie namierzyć, a ostatnią pozycję GPS była właśnie gdzie byłem...
  • Do góry
    • 0

#14 Kiwent 1 20/01/2010 - 22:58

Kiwent
  • Zbanowani
cały czas ci tłumacz że wysłał informacje o GPSie przez pager i L&L wpadło, nic nadzwyczajnego
  • Do góry
    • 0

#15 Kapiszon 79 20/01/2010 - 23:32

Kapiszon
  • Gracz
To nie zmienia faktu. Nie musieliśmy używać strzykawki. Byłeś Outsiderem za czasów GN na Paradiso, więc i tak mamy prawo ci strzelić FCK.
  • Do góry
    • 0

#16 Kamilov2815 20/01/2010 - 23:36

Kamilov
  • Gracz

[21:59:49] Gnieko - YoMen: Wiec powiedz mu, że strzykawkę dostaje się od administracji.

Dostałem strzykawkę od administracji. Strzeliłem Ci w szyję - jabłko adama = śmierć na miejscu, + do tego te pięć kulek
w klatkę piersiową = zgon na miejscu.
  • Do góry
    • 0

#17 Daniel.3 20/01/2010 - 23:43

Daniel.
  • Gracz

To nie zmienia faktu. Nie musieliśmy używać strzykawki. Byłeś Outsiderem za czasów GN na Paradiso, więc i tak mamy prawo ci strzelić FCK.

Ha ! I tu cie mam bo Rocky nie był żadnym outsiderem.. Zabiliście zwykłego mieszkańca.. Brawo
  • Do góry
    • 0

#18 3ciW85 20/01/2010 - 23:45

3ciW
  • Świeżak
4. Forum jest moderowane by nie prowokować do metagamingu, toteż nie wysyłamy tematu kilka razy.
Zapewne dlatego nie widzieliście wniosku o FCK.
  • Do góry
    • 0

#19 Kamilov2815 20/01/2010 - 23:45

Kamilov
  • Gracz

Ha ! I tu cie mam bo Rocky nie był żadnym outsiderem.. Zabiliście zwykłego mieszkańca.. Brawo

Wyjdź najlepiej z tego tematu. Był WB - mam nawet go w składzie, miał bandanę brązową.

Dostałem zgodę - zabiłem go, gdzie kulki trafiły w klatę i jedna w jabłko adama = śmierć na miejscu.

A i co do ucieczki, to uciekliśmy, tylko że tyle zajęło mi wklepywanie /u - strzykawki.

Tyle.
  • Do góry
    • 0

#20 YoMen 215 20/01/2010 - 23:50

YoMen
  • Zbanowani

4. Forum jest moderowane by nie prowokować do metagamingu, toteż nie wysyłamy tematu kilka razy.
Zapewne dlatego nie widzieliście wniosku o FCK.

Dokładnie.
Dostanie strzykawki jest równoznaczne z otrzymaniem zgody na FCK. Twoje wymówki są na poziomie dziecka bawiącego się w strzelaninę "Nie trafiłeś mnie bo ja miałem pole ochronne, kamizelkę i na głowie hełm".

Jeszcze coś?
  • Do góry
    • 0

#21 Majkel4251 20/01/2010 - 23:55

Majkel
  • Gracz
A skąd wy wszyscy te GPSy bierzecie, co ? Też dziadek wam dał ? :)

Dziękuję, dobranoc.

Nie ma takiego bicia, koniec imprezy.

• Do góry
    • 0

#22 Kamilov2815 21/01/2010 - 00:19

Kamilov
  • Gracz

A skąd wy wszyscy te GPSy bierzecie, co ? Też dziadek wam dał ? :)

Dokładnie.
Chcę zobaczyć SSy, jak ktoś z Lock & Load zakupuje GPSy, jak Rocky stoi PRZY szafkach i wyjmuje GPS, następnie go WŁĄCZA i daje do kurtki- Twój SS tego nie pokazuje. Dziękuję, dobranoc.
  • Do góry
    • 0

#23 Nertowny czy tam Rudnicki 31 21/01/2010 - 00:56

Nertowny czy tam Rudnicki
  • Zbanowani
Widać Rocky szanowny bawi się W Titexa który podczas nieprzytomności otrzymuje strzał w krtań z przystawionej do szyji broni po czym odpowiada, że to pg i nie ma zamiaru odgrywać - sugerując na /do że kula go tylko drasnęła :)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych