Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnAj] Ethan East

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Staszekk0 20/01/2010 - 21:02

Staszekk
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ethan East

Administrator/moduł nadający karę: AdminJail System Bron: 24/19(Desert Eagle). Systemowa: 0/0:0 (Weap) 20/01/2010, 20:32

Powód kary: AdminJail System Bron: 24/19(Desert Eagle). Systemowa: 0/0:0 (Weap) 20/01/2010, 20:32

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Emm no to było tak. Siedziałem z kolegami na dzielnicy, Bedford Avenue. Miałem straasznie okropne lagi. Cały czas trzymałem Deagle'a w ręce, bo ktoś się na nas szykował na ulicy. No i po tym mieliśmy schowac broń, mi, przez to że miałem lagi, zablokował się chat, że nic nie było widac z nowych wiadomości. Napisałem /u, lecz nic nie wyskoczyło, bo lagi. Później znów napisałem /u i tabelka zniknęła, choc jej nie widziałem. 3 raz napisałem /u, żeby schowac Deagle'a. Wyskoczyła tabelka z zielonym napisem "Desert Eagle", no i już miałem chowac Deagle'a a tu nagle napis : "Served Closed the Connection". Potwierdzic to, że Deagle'a miałem w łapie może dużo osób, które były ze mną wtedy na dzielnicy. M.in. Shawn Taylor, Chuck Williams, Carl Whiler, Lloyd Broadus...
Ten AJ jest pewnie spowodowany moimi lagami w tamtej chwili... Wtedy nie wiedziałem o co chodziło, myślałem że kick, czy coś. Dałem /q i poszedłem zjeśc kolację. Gdy wróciłem, patrzę a respię się w AJ'ocie.
Bardzo bym prosił o UnAj'ota, ponieważ chcę jeszcze pograc jak nie dziś, to w przyszłości. Cheatów NIE używałem, ani używac nie będe...
A tu screen potwierdzający, że miałem broń w ręce :
http://iv.pl/images/4d3g4f1h9kzlaiuwtql.png

Pokazuje on jeszcze, że próbowałem schowac broń przez /u, ale nie zadziałało, "3 za pasek".
Jeszcze raz proszę o UnAj...oraz pozytywne rozpatrzenie owej apelacji, pozdrawiam Ethan East.
  • Do góry
    • 0

#2 Villy0 20/01/2010 - 21:15

Villy
  • Gracz
Znam cię w IC i wiem że cheatów byś nie używał itp. Ja także mam straszne lagi, że nie mogę wytrzymać. To nie jego wina, tylko wina serwera albo jego internetu, u mnie też tak jest że bym nie schował nic bo straszne lagi że grać się nie da pozdrawiam, chcę żebyście mu zdjęli tego Aj'ota.
  • Do góry
    • 0

#3 Staszekk0 20/01/2010 - 22:01

Staszekk
  • Świeżak
Bardzo bym prosił o odpowiedź jakiegoś Admina. Z góry dziękuję.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych