Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unblock OOC] Richard Murdock

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Baks880 20/01/2010 - 15:29

Baks88
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richard Murdock

Administrator/moduł nadający karę: Voltage

Powód kary: Napisałem na /do "nie umiesz grać rp" - nie do administratora, zapomniałem dodać nawiasów, a później /do kurwa.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Na wstępie chce zaznaczyć ,że źle zrobiłem i niezgodnie z zasadami rp, no ale chcę to wytłumaczyć. No więc było wezwanie i pojechałem na boisko the green bottles, gdzie leżał jeden gość, wokoło było trochę ludzi, no i inny policjant Malcolm Philips. Staliśmy tak i wyjaśnialiśmy sprawę, no i padły strzały z daleka no i bw na 30 minut. Od razu zleciały się sępy i zabrali mi dwa digle, ale nie chodzi o to. Miałem kamizelkę, więc nawet jakbym oberwał to leżał bym ale był bym przytomny, bo to jest tylko odrzut. Wykłócałem się z gościem na /w, on powiedział swoje i wyłączył wiadomość, wkurzyłem się i napisałem to na /do, z nerwów po prostu i nie przemyślałem tego. Przeleżałem te pół godziny, wstałem i przeszedłem może dwa kroki, chciałem tylko odejść kawałek by nie być na widoku i dać /q bo było już późno i bang - znowu strzały oczywiście pierwsze do mnie i znowu bw na 30 minut, było już dosyć późno a chciałem tylko wyjść, zdenerwowałem się znowu i napisałem to wspomniane wyżej /do kurwa. Ooc jest dosyć przydatne, chciałem np. dzisiaj zapytać kolegę o bindy bo u mnie żaden nie rusza no a nie mogę.
Wiem, że zrobiłem źle i na /do nie powinienem wypisywać takich głupot, po prostu byłem zdenerwowany, mogę zapewnić ,że to się więcej nie powtórzy.

Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 20/01/2010 - 15:36

skb
  • Gracz
Blokada zostanie zdjęta pierwszego lutego.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych