Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Un block] Jun Tanaka

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

Maksio1 28/06/2009 - 21:31

Maksio
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: w/w
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Brook Carter
Powód uznany przez administratora: Zabawa w gangste
Opis sytuacji: No kurde....
Pisalem do admina wszystko mu tlumaczylem, dostalem najpierw AJ a potem blocka.
Napisalem Ci ze to nie byla zabawa w gagste tylko prosta strzelanina...
Typek zablokowal mojemu kumplowi i mi droge wiec krzyczelismy wulgarnie zeby zszedl, lecz ten sie nie posluchal i wyjal pistola.
Okey..., to ja mu zagrodzilem droge wyjalem szodza i zrobilem mu BW.
Dobra teraz wychodzi reszta gangu, kompletne MG, wiec zaczolem nadal strzelac z kumplami.
Dostalem AJ za zabawe w gangtste.
Jak zwykle admin sie wpierdala nie wiedzac o co chodzi.
Ale nie rozumeim jak mozna dac pierw AJ a potem Blocka, z reszta Misiek wsyzstko widzial cala akcje, wszystko RP bylo robione...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak Misiek widzial to....
  • Back to top
    • 0

Banana 4 28/06/2009 - 21:41

Banana
  • Świeżak
Można mu dac ostatnią szanse ponieważ jest sympatycznom osobą, jest do tego zdolny (Pewnie się wkurwi) ale ma porządną kare, którą można mu anulowac, Fakt, faktem że admini mogą wysłuchac czasem dwie strony...
  • Back to top
    • 0

Seba30 28/06/2009 - 22:26

Seba
  • Gracz

Jak zwykle admin sie wpierdala nie wiedzac o co chodzi.

Skruchy nie widać.
  • Back to top
    • 0

Maksio1 28/06/2009 - 22:39

Maksio
  • Gracz
To wiec jaka decyzja?

Admini czasem sie myla tak jak ostatnio YoMen sie pomylil.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 29/06/2009 - 02:30

Banana
  • Świeżak
Maksio przesadziłeś z tym tekstem!
  • Back to top
    • 0

Cougar596 29/06/2009 - 04:29

Cougar
  • Gracz
CO!?
Wpadliście nam na dzielnicę, a my sobie siedzieliśmy. Naglę słyszę, że ktoś strzela, wyjąłem mp5 strzeliłem w jednego z was, miał 1hp, ktoś mnie zabił. A on jakby nigdy nic /me je batona, bo mu ktoś HP dal. BLOK, jak najbardziej słuszny. Mam skrina, bodajże jak batona mu ktoś daje.
  • Back to top
    • 0

Maksio1 29/06/2009 - 08:35

Maksio
  • Gracz
To co mielismy zrobic?, dac sobie BW??
Zrobil bys identycznie, znamy sie z innego serwa, wiesz jak ja gram....
  • Back to top
    • 0

eXe 4 29/06/2009 - 10:43

eXe
  • Zbanowani
Dobra on mi pomagał poprostu. Nie widziałem nic w tym non rp. Prosze o szanse dla niego.
  • Back to top
    • 0

Chicken0 29/06/2009 - 10:52

Chicken
  • Świeżak
Co!!??
Tu nic nie bylo po prostu bronil siebie, adminie chyba sie pomyliles z tym blokiem.
Ja tu nic non-rp nie widze oprócz tego batonika ;).
Reszte wszystko w porzadku przesadziles Niwek.
  • Back to top
    • 0

David108 29/06/2009 - 11:46

David
  • Gracz
Boże, ja już dawno bym Ci blocka dał za zachowanie na meczu. W ogóle bieganie na trybunach, w któryms momencie wyszedłem na chwile ze stadionu, wracam po 5 minutach a Ty tam lejesz pod samym stadionem ziomka do BW.. Dawałem /vote na Ciebie ale za mało osób było akurat na serwerze. W ogóle Twoje zachowanie gangstera. Na każdym kroku można zobaczyć u Ciebie typowe odzywki idioty (IC). Ostatnio podjeżdżam do Ciebie na motorze, chce pogadać a Ty "Spierdalaj szmato" ee... Ja bym Ci nigdy unblocka nie dał. Aa! Oczywiście administracja wie o tym jak napadłes na WKR, kradnac im DE /przedmiot podnies. Później robiłeś chyba 3 razy RK wracajac i naparzając do nich.. Wszystko mi opowiedzieli na /w.. Myśleli że jestes w ykz, ale ykz nie przyjmuje takich ludzi ;)
  • Back to top
    • 0

Banana 4 29/06/2009 - 11:57

Banana
  • Świeżak
Maksio, maksio... Baton nie daje w realu życia, nie uzdrawia!
  • Back to top
    • 0

3ciW85 29/06/2009 - 12:43

3ciW
  • Świeżak
Tak bo podczas strzelaniny pewnie koleś do kolesia by podleciał z batonikiem, ten by zjadł i już by wszystko było git.. Strzelanina to strzelanina a nie podładowywanie hp batonikami, Block słuszny..
  • Back to top
    • 0

Maksio1 29/06/2009 - 13:29

Maksio
  • Gracz

Boże, ja już dawno bym Ci blocka dał za zachowanie na meczu. W ogóle bieganie na trybunach, w któryms momencie wyszedłem na chwile ze stadionu, wracam po 5 minutach a Ty tam lejesz pod samym stadionem ziomka do BW.. Dawałem /vote na Ciebie ale za mało osób było akurat na serwerze. W ogóle Twoje zachowanie gangstera. Na każdym kroku można zobaczyć u Ciebie typowe odzywki idioty (IC). Ostatnio podjeżdżam do Ciebie na motorze, chce pogadać a Ty "Spierdalaj szmato" ee... Ja bym Ci nigdy unblocka nie dał. Aa! Oczywiście administracja wie o tym jak napadłes na WKR, kradnac im DE /przedmiot podnies. Później robiłeś chyba 3 razy RK wracajac i naparzając do nich.. Wszystko mi opowiedzieli na /w.. Myśleli że jestes w ykz, ale ykz nie przyjmuje takich ludzi ;)

yyyyy przepraszam bardzo ja bylem w YKZ a te odzywki moze powiesz sa nierealne?, robie interesy a typek podjezdza i podsluchuje fajnie to tak by ci bylo jak bys bron sprzedawal?.
  • Back to top
    • 0

B M62155 29/06/2009 - 15:55

B M
  • Zarząd
Nie będzie odblokowania konta.
Em.. /me je batona, po prostu żałosne.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic