Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Blokada OOC

• Please log in to reply
3 replies to this topic

multan121 19/01/2010 - 21:28

multan12
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Aron Shakur

Administrator/moduł nadający karę: Szybki

Powód kary: Blokada OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dowodów chyba nie potrzeba stało się, lecz chciałem to tylko wyjaśnić; Zostałem zatrzymany przez funkcjonariusza który kogoś ścigał, jechałem w tym czasie z kolegą admiralem. Kolega wyjechał na przeciw policjantowi powodując wypadek. Zostałem zatrzymany (nie mówiąc już kolejny raz za błędy kolegi który kierował lecz o tym nie wspominam bo to nie ten watek) przez funkcjonariusza po krótkiej akcji IC policjant nie byl skory wyjawić mi tajemnicy mojego zatrzymania, więc zaczołem pisać OOC. Wezwałem w/w Admina w celu wyjaśnienia sprawy chociaż OOC, wtedy dostałem blokadę czatu OOC z powodu płaczu. Chciałem przeprosić za moje zachowanie, byłem zdenerwowany. Obiecuje, że więcej się to nie powtórzy.
  • Back to top
    • 0

Ziomel0 19/01/2010 - 22:52

Ziomel
  • Świeżak
Dajcie mu UN OOC
---------------------
PS.Tez mam blokade ale na all :)
  • Back to top
    • 0

Kedzior0 20/01/2010 - 18:43

Kedzior
  • Świeżak
Błąd kolegi ?jechałem prawym pasem a ten policjant jechał prosto na mnie to chciałem w lewo skręcić aby on we mnie nie wjechał lecz on także skręcił i we mnie wjechał więc niewiem gdzie był tu mój bład, ale racje tu masz że to smieszne że zostałeś zatrzymany i też bym się wkurzył, więc dajcie mu tego UN na OCC
  • Back to top
    • 0

skb5267 21/01/2010 - 11:21

skb
  • Gracz
Spróbuj ponownie za miesiąc.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic