Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

UNBLOCK Akihito Ryusaki

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

RosioR0 28/06/2009 - 19:46

RosioR
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Akihito Ryusaki

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny Wiliams

Powód uznany przez administratora: Lekarz, Cywil porywa, postać nijaka.

Wyjaśnienie poszkodowanego: Dzisiaj dostałem blocka za to, że pomogłem gościom z gangu w przewieziueniu gościa do Los Santos, zawsze grałem człowieka który lubił porywać (byłem w yakuzie, ale za nieobecność mnie wywalili) Wróciłem do gry i chciałem znowu pograć. Koledzy, którzy już skończyli z h-rp dali mi swoje auta, wozy, bronie. Byłem w obecności człowieka z gangu, więc myślałem, że mogę kolesia wywieść do Los Santos, bardzo proszę o unblocka, to moja pierwsza i ostatnia taka akcja, obiecuję! Od dzisiaj będę tylko pracował w szpitalu. A i co do admina, który mnie zbanował to postać jest "jaka", ponieważ mam przeszłość kryminalną w Yakuzie i zadawałem się kiedyś z gangami. Moja postać ma dwa oblicza, poczciwego lekarza oraz lekarza, który gdy nadarza się okazja do czegoś złego szybko to wykorzystuje! Jeszcze raz proszę z całego serca o UnBlocka ;)

Dużo osób mnie zna na tym serverze i wiedzą, że gram w ten sposób jaki opisałem, czyli 2 licowy.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Posted Image
  • Back to top
    • 0

Gość (nowak1313) 28/06/2009 - 20:00

Gość (nowak1313)
  • Goście
Ta sytuacja była już wyjaśniana, Bodajże Thomas'owi. Do tego napad przed 21. Powiedz mi czy Lekarz który ma dużury chyba po 20 godzin i ma świetnie płatną prace porywa jakiegoś biednego cywila i wywozi za miasto?
Sam sobie odpowiedz na to pytanie. A co do tego bardzo prosze to nie żebym miał coś do ciebie ale jak dostaniesz UnBlocka to będzie "Ten kurwa/skuriwel mnie zbanował ale musiałem pisać na forum to mnie idiota odblokował itp. itd." Widze na serwerze luzi i bardzo często jest takie coś na /b. Jestem na nie. Jeżeli się już tak gra to się nie przestanie....
  • Back to top
    • 0

Carlo336 28/06/2009 - 20:03

Carlo
  • Gracz
To tak.
"Ten z gangu" złamał regulamin.Porywać można dopiero po godz 21.Jak już mu pomagałeś to mogłeś zostawić w spokoju ambulans.
Jeśli byłeś na służbie to gdy ktoś cie zobaczył IC jak pomagasz gangom w porwaniach to raczej dostał byś wylot z pracy za to że jeszcze użyłeś do tego celu karetke.I czy chciał byś się leczyć u lekarza który porwał być może jednego ze swoich pacjentów?
Ehh każdy popełnia błędy, nikt nie jest idealny.Jestem za unBlockiem.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 28/06/2009 - 20:04

Olekx
  • Gracz
1. Napad przed 21.00
2. Od kiedy lekarz bawi się w gangstera? No sprawy korupcyjne to jeszcze
3. Postac nijaka (Jak Mike Riddle - Gubernator, Radny, FBI, Teraz Gangsta)

Jestem na... NIE.
  • Back to top
    • 0

Adrian91 28/06/2009 - 20:12

Adrian
  • Gracz
`Jestem za Odblokowaniem ;) poniewaz to przezemnie ma Blocka bo go poprosilem o pomoc
  • Back to top
    • 0

RosioR0 28/06/2009 - 20:35

RosioR
  • Świeżak
Nie wiedziałem, że napady można dopiero po 21, jednak to nie był napad tylko wywiezienie, bo koleś startował do czarnuchów w ghetto i chcieliśmy go wywieść do LS, a jakby ktoś się pytał gdzie z nim jedziemy to, że w Los Santos mają nową technologię co do jego przypadków. I nie robię tak, że jak przez kogoś dostanę AJ lub coś to go wyzywam na /b bo to poniżej krytyki... Aha, i nie jestem jakimś tam gangstą, który jest gubernatorem itp... po prostu jako lekarz zawsze miałem kontakt z półświatkiem przestępczym.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 28/06/2009 - 20:38

Konrad
  • Gracz
Lekarz, to osoba, która oprócz ścisłego umysłu i pojętej wiedzy anatomicznej człowiek, który niesie życie. Ty je chciałeś nieść, i zabierać. Dlatego block, bo jesteś niekonsekwentny w kreowaniu postaci.
  • Back to top
    • 0

RosioR0 28/06/2009 - 20:41

RosioR
  • Świeżak
Powiedz mi, ile jest lekarzy, którzy uśmiercają pacjentów za łapówki? Pamiętasz łowców skór?
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 28/06/2009 - 20:45

Kowal
  • Gracz
A ja za blockiem jestem. Nie lubie tego gracza. Odpierdala maniane.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 28/06/2009 - 20:45

Konrad
  • Gracz
Widzisz różnicę w podawaniu pawulonu pacjentom (podpisanie umowy z firmami pogrzebowymi) a porwaniem człowieka przez internistę?
  • Back to top
    • 0

RosioR0 28/06/2009 - 20:47

RosioR
  • Świeżak
Tak widzę i teraz dopiero zauważyłem mój błąd, ale każdy popełnia błędy. Dlatego proszę o unblocka. Jak już pisałem, to moja pierwsza i ostatnia taka sytuacja.
  • Back to top
    • 0

Seba30 28/06/2009 - 22:25

Seba
  • Gracz
Spędziłeś na serwerze prawie 200h i nie byłeś tego świadom ?
No bez żartów. Życzę Ci spokojnej nocy - block pozostaje.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic