Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNOOC]Frank Andersen

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziomel0 19/01/2010 - 18:26

Ziomel
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Frank Andersen

Administrator/moduł nadający karę:Nie pamiętam

Powód kary:Ic w ooc

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Wczoraj bo BW nie moglem pisac na /b więc napisalem na /do (( )) o tym zeby wezwali karetke bo w REALU by nie przeszli i nic i dostalem block ooc a teraz bardzo żałuję a ten chat jest mi potrzebny
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 19/01/2010 - 19:01

Kobył
  • Gracz
Chat Ci jest potrzebny? Miałeś BW to oczywiste, że pisać nie możesz. Pisząc na /do złamałeś regulamin, no i nadali Ci karę. Jak dla mnie apelacje nie przekonuje, zaskoczysz mnie?
  • Do góry
    • 0

#3 ..:Kosa:..0 19/01/2010 - 19:06

..:Kosa:..
  • Świeżak
Ja coś dodam, gracz jest bardzo często karany na serwerze. Blokadę dostał od Voltage bodajże lub Franka - to było wczoraj więc nie wiem czy masz na co liczyć?

Powód kary:Ic w ooc

• Do góry
    • 0

#4 Altras0 19/01/2010 - 19:08

Altras
  • Gracz
Tak blokada od Volta, on pracuje ze mną w Salonie Samochodowym i wczoraj widziałem ile na niego skarg poleciało. Sam nie wiem czy należy Ci się ta "druga szansa".
  • Do góry
    • 0

#5 3ciW85 19/01/2010 - 19:14

3ciW
  • Świeżak

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Wczoraj bo BW nie moglem pisac na /b więc napisalem na /do (( )) o tym zeby wezwali karetke bo w REALU by nie przeszli i nic i dostalem block ooc a teraz bardzo żałuję a ten chat jest mi potrzebny

Jesteś nobem, na to wynika.
  • Do góry
    • 0

#6 Anamden -20 19/01/2010 - 19:20

Anamden
  • Gracz
Mogłeś napisać /me krwawi i potrzebuje pomocy lekarza.

Chodź każdemu może przytafić się błąd jak i mi. Szanse zawsze można dać.
  • Do góry
    • 0

#7 Ziomel0 19/01/2010 - 22:21

Ziomel
  • Świeżak
Dawid sam jesteś nobem
  • Do góry
    • 0

#8 ernescik1230 19/01/2010 - 22:23

ernescik123
  • Świeżak
posłuchaj nie chcę cie obrażać ale twoje iq rp to jest 0% dawid akurat ma 100% jesteś noobem idź grać sobie w mario albo coś

Sorki jeżeli cie obraziłem ale taka jest prawda.
  • Do góry
    • 0

#9 Gość (MeRcuRial) 19/01/2010 - 22:24

Gość (MeRcuRial)
  • Goście
Dokładnie mogłeś napisać to co napisał Anamden...albo czekać, aż się odrodzisz -.-
  • Do góry
    • 0

#10 Ziomel0 19/01/2010 - 22:26

Ziomel
  • Świeżak
Ja juz mam un bw i teraz czekam na un ooc.
Jak sie pytam na /b to musze inny sposob -.- 
Mi chodzi TYLKO o Un OOC
A tak po za tym to każdy może grać rp

Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#11 ernescik1230 19/01/2010 - 22:33

ernescik123
  • Świeżak
Jezu też mam jakoś ooc od 2tygodni i jakoś żyje.. nie możesz się pytać czy ktoś napisze do tego id... bo masz bloka ooc na /bo bo to jest nakłanianie do MG :/ mówię ci dostaniesz aj nie siedź przed kompem bez czynnie tylko wejdź na net4game.com poradnik i poczytaj sobie bo nikt cie nie będzie chciał pewnie ci kolega zrobił konto na net4game.com... co umie grac a ty nie umiesz.. i kozakujesz.. mowie ci napisałeś na mnie skargę.. i pan i nie mam bana.. po pierwsze takich skarg się nie pisze na forum tylko na /raport .... ponieważ.. DM to nie było *smiech* twoja reakcja na wyjście z klubu była żałosna nie wiedziałem ile masz hp dostałeś dwa razy pala i miałeś bw nie moja wina zadzwoniłem po rc nie przyjechali tez nie moja wina.. za ochranianie klubu za to mi płacą mój kochany człowieku tyle mam do powiedzenia ogarnij się zioom

i nie obrażaj innych.. bo grasz do kitu! w przeciwieństwie do Dawida to ty możesz..a co tu gadać NAUCZ SIĘ GRAĆ!

Sorki jeżeli kogoś uraziłem :)
  • Do góry
    • 0

#12 Ziomel0 19/01/2010 - 22:39

Ziomel
  • Świeżak
Sam sie ucz ja gram tak jak chce :)
a ja chce tylko UN BLOCK OOC!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Do góry
    • 0

#13 * B M61465 19/01/2010 - 22:40

B M
  • Zarząd
Niedoczekanie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych