Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnAJ] Richard Sanchez

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Jumby0 18/01/2010 - 22:34

Jumby
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Richard Sanchez

Administrator/moduł nadający karę:Seba (Peter Bridge)

Powód kary:Zachowanie niestosowne do sytuacji. Zwyczajne non-rp.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Posted Image
Posted Image
Wlasciwie to nie jest to prosba o UnAJ, a jedynie moje wyjaśnienia odnośnie sytuacji. Stałem na Stacji Benzynowej i ktoś zapytał, czy nie mam na sprzedaż skręta. Zacząłem prowadzić IC rozmowę dot. sprzedaży i ew. dalszego kontaktu z tą osobą, jednak podczas rozmowy przyczepił się do nas Garry Brown. Początkowo chciał się wymienić Linę holowniczą za skręta, po mojej odmowie powiedział, że powie o wszystkim policji. Zaczął uciekać i wołać policję, więc zacząłem za nim biec. Na środku ulicy spotkał kolegę Tony York i zaczęli do mnie razem cwaniakować. Było ich dwóch więc przeprosiłem i wycofałęm się. Garry zaczął mnie wyzywać IC (co widać na screenach). Tony odbiegł w drugą stronę, więc krzyknęłem "Jeszcze się policzymy" (do Garrego) i odszedłem. Garry zaczął mnie gonić i mnie bić, więc mu oddałem. Uderzyłem go może 3 razy, po czym się wykrwawił (I tu proszę mi wytłumaczyć, skąd miałem wiedzieć że Garry zaczynając bójkę miał tak małą liczbę hp?). W bójce z Garrym straciłem trochę hp. W międzyczasie Tony się wrócił i zaczął mnie gonić. Jako że miałem mało hp zacząłem uciekać. Po chwili dostałem AJ.

Jeżeli moje uzasadnienie jest błędne, jestem świadom konsekfencji jakie mnie za to czekają (W przypadku odrzuconej apelacji nt. AdminJaila, jego długość zwiększamy dwukrotnie.). Jestem jednak ciekaw co miałem zrobić w takiej sytuacji (a trzeba przyznać że obelgi Garrego były dość mocne).
  • Back to top
    • 0

skb5267 22/01/2010 - 23:48

skb
  • Gracz
Wyjaśniania składaj administratorowi na pw, ten dział nie służy do tego, a tworzysz mi tylko dodatkową robotę.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic